Populární maratón eventů pokračuje, navíc jste si tento víkend mohli otestovat torpédoborce

2

Gaijin Entertainment nedávno oznámili rozšíření námořnictva ve War Thunderu. Každý z pěti národů má vlastní torpédoborec. Německý Z20 Karl Galster třídy 1936, britská třída Tribal, sovětská třída 7-U, třida Fletcher amerického námořnictva a japonská třída Júgumo.

Torpédoborce se celkově dočkaly pozitivního ohlasu od komunity War Thunderu.

warthunder_destroyer_yugumo_1_en

Torpédoborce ve War Thunderu mají obrovský dostřel, dokážou bojovat s protivníky i na opačné straně mapy. Byl rozšířen model poškození, takže při zásahu vidíte v detailním obrázku, kde a co se vám přesně povedlo poškodit. Pokud bude váš torpédoborec poškozen, stává se velice rychle hlavním cílem torpédových člunů i bombardérů. Na velké vzdálenosti je samozřejmě menší pravděpodobnost zásahu, proto je potřeba lépe mířit, nebo připlout nepozorovaně blíže.

S novou třídou lodí přišlo do hry i několik změn v hratelnosti námořnictva, včetně úprav uživatelského rozhraní.

OPERACE L.É.T.O.

28.července začala nová operace L.É.T.O. jedná se o měsíc trvající sérii různých herních aktivit. Tankisté budou moci získat Typ 65 a německý Sd.Kfz. 234/4 “Pakwagen”. Piloti budou moci dosáhnout na dvě jednoplošné stíhačky, americký P-43A-1 Lancer a japonský Ki-94-II.

Ponorky, lodě, letadla, jednoduše si můžete vyzkoušet vtělit se do hrdiny, který ovládá tyto stroje a dokáže ovlivnit vývoj bitev. Přes den u vody a v noci, když je příjemný chládek, si můžete sednout za knipl a sestřelit nějaké ty nepřátele.

warthunder_summer_p-43a-1_lancer_en

Populární maratón eventů pokračuje, navíc jste si tento víkend mohli otestovat torpédoborce
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

    • Jo kvuli nim jsem to znovu nainstaloval :d … zatím mne to bavi, uvidime casem 😀

Comments are closed.