Opravuj a obchoduj s vzácnými vozidly z War Thunderu

1

Gaijin Entertainment spustila aktivitu vývojáře Battlefield Engineer s vojenskými vozidly ve hře War Thunder. Tato akce dává možnost hráčům War Thunderu opravovat a obchodovat s vzácnými vojenskými vozidly. Hráči mají možnost získat bojový vůz I-180S a budou ho moci opravit a vrátit zpět do bitev.

Obnovením několika vozidel s nimi můžete později obchodovat a to včetně VFW SPG, Pr.122bis, Ju 388 J, Merkava Mk.1 MBT nebo křižník HMS Tiger. Nejlepší hráči budou mít šanci vyhrát exkluzivní kamufláž pro tyto stroje.

merkava_mk1_1920x1080

Hráči dostanou zničený stroj I-180S po první bitvě . Prvním krokem v opravě letadla je diagnostika stroje při testovacím letu, díky čemuž najdou poškozené části. Poškozené části v každém letadle jsou unikátní pro každé letadlo a poškození budou vizuálně zobrazeny. Účast v bojích Vám zajistí nové části a také technické nástroje pro letadla díky kterým můžete rozebrat a poskládat letadlo. Hráči získají přístup k opravovacím komponentům pro I-180S velmi jednoduše a to pouhým hraním hry, nebo je zde také možnost urychlit proces koupením částí v Gaijin Market.

Dodatečně I-180S letadla obdrží poukázku která se bude dát vyměnit za vzácné vozidla: i.e. the Merkava Mk.1 což je první MBT vyvinutý pro Izraelské ozbrojené síly, lehký křižník HMS Tiger který je posledním tradičním křižníkem z druhé světové války v Britské armádě, 388j je Německým lovcem bombardérů, navržený jako reakce na Americký bombardér B-29 Superfortres. Tyto modely jsou dostupné pouze pro hráče, kterou jsou účastníky události Battlefield Engineer.

Hráči, kteří se umístí na prvních místech žebříčku obdrží po zakončení každé války extra technické nástroje pro letadla a v některých případech i poukázku na unikátní kamufláž. Všechny poukázky, části a nástroje se dají prodat jiným hráčům na trhu.

Opravuj a obchoduj s vzácnými vozidly z War Thunderu
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 7 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.