EasyAntiCheat ve War Thunderu

3

V aktualizaci 1.91 představí tvůrci nový způsob, jak odhalit neoprávněné modifikace War Thunderu.

Dlouhodobě spolupracují s týmem EasyAntiCheat a jejich systém používali ve hrách Crossout, Cuisine Royale a Enlisted. EAC je schopen efektivně filtrovat nepoctivé hráče hned od startu klienta.

V současné době používají své vlastní řešení založené na podáních a opakováních, jakož i algoritmy analyzující chování každého hráče.

V další aktualizaci tyto metody zkombinují, díky nimž bude detekce podvodníků ještě efektivnější. Díky EAC se nečestní hráči jednoduše do hry vůbec nedostanou.

Třeba se jednou dočkáme i precizní ochrany ve World of Tanks a ostatních hrách od Wargamingu.

 

EasyAntiCheat ve War Thunderu
Ohodnoťte tento článek!
4.33 (86.67%) 6 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Mám Mause a vůbec se nedivím, že ho chtějí odstranit z hlavního stromu. WT vysvětluje – důvod jeho odstranění z hlavního stromu je trochu jiný. Tento tank byl přidán do hry, protože bylo velmi obtížné najít “top-tier” vozidlo které by zapadalo do tehdejšího časového rámce bojových vozidel ve hře. V takové situaci jsme považovali implementaci Mause za opodstatněnou, protože by bez něj německý tech. strom bojových vozidel nebyl kompetitivní. Následné rozšíření tech. stromu o poválečné bitevní tanky ale znamenalo, že Německo získalo srovnatelné tanky jako ostatní země, někdy snad i lepší. Maus ale zůstal na stejném místě a jeho vyvážení zůstalo problémové kvůli přítomnosti konvenční municí prakticky neprorazitelného pancíře na straně jedné a nízkou mobilitou na straně druhé.

    Snížení BR pod jeho stávající úroveň dle získaných dat je značně obtížné, protože se objeví velký počet nových protivníků neschopných Mause prorazit. Pokud ho ponecháme na stávajícím BR, bude se často setkávat s tanky, které ho díky vysoké mobilitě a výkonné munici prorazí na libovolnou vzdálenost.
    Maus bude přesunutý z hlavního tech. stromu do sekce prémiových a eventových strojů, což bude mít za následek snížení jejich výskytu v bitvách, což nám v budoucnu dovolí liberálnější vyvážení. V budoucnu také plánujeme dovolit jeho výzkum po omezený čas za stejných podmínek, za kterých jsme ho skryli. Nebude se tak dít často, alespoň jednou ročně. Neplánujeme přidání Mause na Tržiště, takže tank zůstane vyzkoumatelný, ale s omezeními.

Comments are closed.