WoTmaniaxxl: T-34 – 3 vítězné znaky

  14

  14 KOMENTÁŘŮ

  1. Bitvy jsou super,ale ta šance na výhru vždy kolem 70% je taky dobrá 🙂 možná je to tím že jsou v četě 3 dobrý hráči.Jinak super.

   • Ta winchance je na nižších tierech dost rozkolísaná, ale nemá žádný větší dopad. I dobrý hráč dokáže najet do smečky rajčat, které ho ustřílí a zbytek týmu padne.

   • to xvm je moje prekliatie…vypocita na vyhru 72% a deje sa toto:
    1. vstci sa raduju, rozbehnu sa a ja ostanem SAM roti 8mim (stale mame sancu na vyhru 55%, realne ZERO.
    2. nahodne ma zostreli OI, pz4 albo nejaka ina hufnica, ci artina. Zomriem iba ja JEDINY a zrazu je win chance 41% …. je to strasne retardovany vypocet….

     • Ano, tohle presne rika XVM:-) Proto je jim udavana sance na vyhru volovina, ktera dopredu pro nezkusene hrace zabiji hru. XVM je obecne vedle autoaimu nejvetsi zabijak hry.

      • A ja som čakal že napíšeš arty. D: ja to winchance mám radšej vypnuté lebo raz to dokáže frustrovat a inokedy keď máš akože vyhrať tak sklamať

      • Já si ho nechávám zapnuté … protože nic nepotěší jako výhra při 40% winchance na začátku.

      • Ale potěší – na SH porazit elitní klan – v BORE se nám to několikrát povedlo (např proti OMNI či FAMU) i přes 5% na výhru

    • Už jsem ale zažil i opačný případ, kdy šance byla 27%, a po zabití našeho prvního tanku nám stoupla šance na výhru na 32%. 🙂

  2. XVM je peklo. Jak se začnou vypisovat v chatu procenta, je průser. Včera mě pobavila bitva, kde před odečtem náš tým začal brečet na MM kterej dal červenejm o 2 X tier tanky víc… Červenej tým konstatoval, že má o 2 X tier tanky víc, ale stejně prohraje…. Náš tým to pojal jako vždycky… Planeta opic. Všichni jeli vláček jednou půlkou mapy. za řekou se vyvalila celá skupina a pár červenejch bránilo… Náš tým samozřejmě brečel, že unfair. Hlavně, že MM je špatnej, tanky jsou „OP“, ale že hráči jsou schpný udělat takovýhle nesmysly, tak to už se neřeší… Lidi, MM a šance na výhru za tohle nemůže… je to jenom o demenci hráč nic víc

   • Mně se zdá, že se oproti situaci třeba před rokem pořád víc stává, že to vítězství či prohra je hodně jendnoznačné a je málo těch epických bitev, které i končí vyrovnaně a jsou napínavé do posledního okamžiku. Ted jsme vyhráli něco 15:1, strašný, nezábavný, to už mně víc baví takto prohrát, protože se mydlím co to jde do posledního HP a většinou i víc nastřílím, protože na ty poslední se jezdí huntit dost yolo a tito bezhlaví útočníci jsou snadné cíle. Ale ani jedno nic moc. A teď je otázka, jestli je to blbým MM a nebo tím, že pořád víc lidí to hraje blbě a nebo je to tím, že se nechají ovlivnit statistikou a chovají se podle toho, jaký vidí winchance. Nebo od všeho trochu. Si myslím, že např. šance na výhru 70% je jen o tom, že tam je jeden hráč s dobrým XVM, a stačí aby měl trochu smůly nebo neměl svůj den a celý výpočet je o ničem. Možná by stálo za to mít statistiku toho, jak to v reálu dopadlo na konci oproti tomu co bylo předpovězeno. Mně přijde lepší ty XVM vypnout, ať se na to kouká jen WG a případně to použije.

   • A toto by se mělo tesat do kamene.

    Je úplně jedno jaká je šance na výhru, stejně jak jsou červení protihráči,

    Když bude mít rajče v ruce americkou T-34 a ty na něj najedeš jako fialka s Cromwellem tak máš šanci ho zabít, ale jen šanci. A to jen když se náhodou to rajče do tebe netrefí, to ti pak i věž ulítne.

    Často potkávám s IS3 tanky škoda T-25 co mají celené staty, a většinou to končí ustřelením věže T-25 hned první ranou.

  3. Jeden z nejzábavnějších tanků. Uvidíme jaký dopad bude mít „velká“ změna 🙂

  Comments are closed.