WoTmaniaxxl: Replay T-54 first prototype

  36

  Ohodnoťte tento článek!

  36 KOMENTÁŘŮ

  1. Ma 15 melonov kreditov tak načo by riešil municiu.Ked bude s tebou v tìme tak budeš rád že ti vyhra bitku a nebudeš pohoršeny akym strelivom

  2. Kdo tenhle tank máte, jde to dobře i bez goldů nebo je to pak už nic moc? Zvažuji koupi… Diky

   • 175 pene staci proti VI, VII a VIII… pokial chytis IX a X tak bud zboku alebo obcas nejaky gold

   • Nejsem žádnej skiller,ale tenhle tank je dobrý. Dělo není nic super,ale špatný taky není.Vozím 20 AP a 10 goldů. Vydělává,dingá. Když hraješ proti 8,tak není problém oddingat 1000 na pohodu a to ti dává šanci si nastřílet. Za 85 bitev mám 1450 prům. dmg což dělá zatím nějakých 2300 wn8 (průměr mám 1680) ,z toho je vidět,jaký to je tank.

   • luxusny tank.
    oddingat 2-3k za bitku je fajn benefit :-).

    t9-t10 v pohode aj bez goldov. Mas camo a rychlost (ne akceleraci),
    takze sa dostanes do boku.
    goldy vozim 3

    nevyhoda je, ze ostatne premiaky t-8 na Vas z principu budu palit goldy, aby prebili 😀

    • Pokud vím tak má pořád 175, jediná ruská 100mm u které se cukalo s penetrací byla LB-1 a tu na Lightweighta nenamontuješ…

     • Zkus si přečíst o čem se tu píše.
      Jedná se tady o tank T-54 mod1 (prototype) tedy o VIII medko, nikoliv o lehký tank s označením T-54ltwt …

      A po buffnutí toho 100mm děla je i T-44 i T-54mod1 dostatečným soupeřem i proti IX tieru. A i IS-7 když je čas dokáže propálit bez větších problému zepředu …. i když tam raději dám APCRko 🙂

  3. Promazáno. Zejména morten76, ale i pár dalších, by si měli uvědomit, že tady nejsou doma ve chlívě.

   Jinak jak tady někdo ze smazaných psal o T-54 lightweight, tak tu hrají lepší hráči fullgold běžně, oni ho totiž nehrají jako scout, ale jako medko. Jestli hrajete CW kampaně nebo T8 stronghold, tak T-54 lightweight je tam zdaleka nejoblíbenější, protože je nejuniverzálnější. Odingá, nastřílí, nasvítí. Samozřejmě na randomu je to něco jiného, protože tam do toho vstupuje scoutovský matchmaking. Ale i tak, pokud chcete hrát T-54 ltwt jako střední tank, můžete, ovšem musíte si pomoct goldem. V tomto případě není používání goldu známkou neumětelství, ale naopak známkou skillu.

   • Ano Carramba66 díky pochopení že gold ammo není jen pro nooby ale má to svůj smysl – jinak by to jezdilo na randomu 5 vs 5 T54ltwt furt , vozím 10 AP 5HE a zbytek gold. A ty AP střílím po scoutech a artynách, tam je gold zbytečný.

    Jinak je Ttt54ltwt jeden z nejzajímavějších tanků, rychlý, neviditelný, věží odrazí neskutečné rány, a není problém s ním nastřílet 3-4tis DMG

   • Naložit tank full gold = skill
    …..aha
    Toto video je o T-54 ltwt.
    …..aha

  4. Jestli tohle video neni z doby pred biffem penetrace tak je to u me lama

   • … chlapci, nejdřív se podívejte na jeho staty a pak dělejte ramena… je to jeden z top skillerů CZSK WoT scény.. a používá – li goldy, ví proč… na rozdíl od jelit, které to neumí a tak hledají, na co by se vymluvili…

    • Skvělý hráč to je, to bez pochyby, ale pálit goldy do Superpershinga je úplně zbytečné. Tam buď trefíš nebo ne. Goldy ti nepomůžou.

     • Jel full gold a stejne si vydelal 50000 k cisteho tak to taky jde:-):-)

      • No jo…povedena bitva u skillera…jak je na tom při nepovedené hře v desítkách?))…on asi ucházejícím způsobem,většina z nás bídně tuším)).
       Já ten tank koupil a spíše to beru jako školící středisko posádek…na kredity jsou asi lepší stroje))…moc her s ním ještě nemám,je mi líto goldit,ale hodnotit budu až po zacvičení posádky a vůbec zvyknutí si na medka)).

      • ja s tím tankem mám přes 700 bitev. umí i vydělat.

       hlavne už mi vyškolil 3 posádky na 3 perky

      • To byl důvod,proč jsem sám sebe ukecal ke koupi))…2 páteční večery v knajpě v tahu…))

      • Co to meleš…píšu o sobě,ne o ostatních,co se goldů týče.Pro můj smysl hraní je jejich používání neekonomické))…ostatní ať si goldí…většina lidí hrající tuhle hru nemá smysl ve státech,pochop to už…a navíc, je to čistě moje věc,můj názor.

  5. Celkem dobrý, zrovna před týdnem jsem si tento tank koupil. Prvních 24 hodin to byl doslova nukleární tank. Neřešil jsem výhru, ale kolik nástřikem, kolik zabiju a hlavně kolik odrazim. Po 20 bitvách winr 74% omg!!!!! Ježíši že jsem si ho nekoupil dřív!!!!! Ale….. Druhý den těžké procitnutí. Už žádný bounc bounc, …. Typická hláška „poškozený ammo, motor a finále 3X za sebou horime, tady nemáme co dělat… Wtf to jako za 24 hodin mám ruky jak opice??
   Tak si říkám, v kterém období to bylo zahrany, pač 4k dmg jsem s tím dal, 4,8k odrazil i něco nasvitil a M pořád nic.

  Comments are closed.