WoTmaniaxxl: Replay AC1 Sentinel

  18

  Sdílejte
  Předchozí článek9.15: Nové login pozadí do WoT
  Další článekWoWs: 25. 4. 2016
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  18 KOMENTÁŘŮ

  1. Nevím jestli to tady WoTmaniaxxl čte, ale fakt bych byl rád, kdyby si na začátku svých replayů odpustil to neustálé točení kamerou. Díky.

  2. Mám ho rád, rád do něj střílím, rád ho trefuji, rád ho zapaluji … zejména kanonem F-30 ráže 85 mm namontovaným na mém T-28E.

   Zcela zbytečný tank nedosahující kvalit Matildy.

    • Podle mne je T-28E F-30 daleko větší UFO na tieru 4 než Matilda. Matilda má svoje mouchy, ale lze jí ujet.

     Někde mám uložený replay z víkendu, kde jsem si s T-28E F-30 zastřílel do čtyřek = 1950 dmg a 7 killů. Klidně uploadnu na wotreplays.com, aby bylo vidět jak je ta mašina OP.

   • Matilda je možná na čtyřkách trochu OP, ale to každý tank který se spoléhá jen na svůj pancíř. V topu zabiják, v low k ničemu. A proti inteligentním hráčům k ničemu dokonce i v topu.

    Za mě je Luchs 100x lepší tank a Sentinel taky nemá vůbec šanci 😀

    • Luchs má jediný problém … má dělo tak malé ráže (tj. velmi tenké), že na něm těch 9 proužků prostě není vidět.

      • Prawda … mea maxima culpa. Ale stejně je to trapně tenký kanónek.

     • U Leoparda ano, vím, ale tak… o tom se tu přece nemluví 😀 Pro mě osobně je Luchs dokonce lepší i než obě T-28

    • Ona Matilda ma krom spolehlivyho pancire ještě vyhodu ve velmi kvalitnim dele, ktery pare cokoliv vcelku bez problemu. Problem je ta jeji rychlost.
     Tady na tomhle videu je videt obrovska slabost Sentinelu prave v delu. Pancir muze bejt slusnej, pohyblibost taky, ale delo troli svou presnosti jako prase. A to dokonce i na pomery rychlopalnejch del… 🙁

  Comments are closed.