WoTmaniaxxl: KV-85 – 3 vítězné znaky

  20

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek15. 5. 2016
  Další článekWar Thunder: ASU-57
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  20 KOMENTÁŘŮ

  1. Asi nejhorší heavy tank u sovětů. Ta deprese ho strašně zabíjí. Dokud jste na rovný mapě, tak je všechno v pohodě, ale jakmile je někde jakýkoliv kopeček, přichází utrpení. A to ani u číňanů jsem takovýhle problémy zatím neměl.

  2. OP OP OP Hráč ManiaXXL, má i výborné hlášky a sympaťák každým coulem. Ten má snad na všech tankách v garáži kde to jde 3 hvězdy 😀

   • momentalne to prave robi ako serial. Predtym ma seriu dat na kazdy tank Mko a ked to spravil tak aby mal motivaciu k hraniu zacal davat MOE.

   • Jj na vsech tancich od sestek nize. Nekdo tomu rika skill nekdo pedo pedo :))))

    • zacal na nizsich tieroch a postupuje smerom hore lebo to chce mat vsade

   • Dlho na tej artyne nemohol dat Mko, preto ten pocet… Tocil z toho aj video, tam to vysvetloval..

  3. Super, už se odpoledne těším 🙂 a jeden OT dotaz, podle mne je každý replay dobrý. A v minulosti jsem celkem rád sledoval, někoho kdo si říká, tuším Houmer a dělal videa k mapám, proč to skončilo?

   • jo, pardon, proč není tu ve stránce, protože dostal ban na komentáře a není zrovna rozumné zvěřejňovat videa někoho kdo tu má ban, to by bylo jít trochu proti sobě

  Comments are closed.