ManiaXXL: A-43 – 3 vítězné znaky

  24

  Ohodnoťte tento článek!

  24 KOMENTÁŘŮ

  1. …ja fakt neviem, kde o to mam poziada, tak skusim tu:
   KURIKATUCKO moj zlatucky, ja nie som Wotmaniaxxl, to je len nazov kanalu na YT. Som MANIAXXL. Ak to mozes opravit, budem ti do smrti vdacny 😉

  2. Udelal bys nejake video s T-54 nebo T26E4 SuperPershing a neporadíš kterej tank dáva alespon slušné kredity

  3. inak ta 76 vobec nie je take zle delo co nabija do 3 sekund … da sa hrat aj s nim… ja som ten tank hral uz hodne davno, ale milo ma prekvapil..dost som sa ho bal, ale bol uplne v pohode …. to skor A-44 je odpad

  4. Nesúhlasím že 57mm je slabý – je to brutálny kanón – jazdil som s ním nielen T-34 ale aj s MT-25. Absolútne nesúhlasím s tým že je problém prebiť 7 tiery (samozrejme nie odpredu), aj APčkami to ide, len treba vyuzivat mobilitu a potom sypat nepriateľom do boku. Pri goldoch sú hry brutálne mínusové – bežne -20k až -40k bez premiáku.

   • Tak MT jiný kanón nemá, ale furt bych vybral tu 57 před 76. Protože gold munice.

    Kanón to slabý je, po 250 bitvách s MT-25 se mi nestalo, že 1vs1 bych vyhrál nad jiným šestkovým lajtem. Každý další 6. lajt ve hře mě ustřílel kvůli lepší DPM/alfě. 59-16 a AMX12t jsou na tom hůře ale ty tě zas dají na zásobník.

    • 59-16 a AMX 12t jsou lovci trollících lajtů. Na to mají přizpůsobený styl hraní. MT-25 je pozůstatek původních LT, které se spoléhaly na vysokou rychlost a malou velikost (ano, MT-25 nemá nic z toho, ale před rokem dostal buff a už to není taková hnusná cihla).

     • len je velľká škoda že AMX 12t má len 36 nábojov, neviem ako je na tom 59-16

    • Presne tak,stava se mi to, face to face z jinym lightem nemas z MT-25 šanči.

     • Máme stejné zážitky, MT-25 jsem taky jezdil a neustále nadával. Buffnuli mu jízdní schopnosti, ale marná sláva, je to moc velké a moc rádo to jezdí bokem (nebo ponovu i dělá kotrmelce). Hodí se maximálně na pasivní spot … Není to typický lajt, připomíná mi hraní ŠPICe (ale to je zase jen převlečené TDčko).

      • Je to nejrychlejší tank ve hře. Ale dohled je z 6. lajtů nejmenší, dělo už jsme řešili, a ano, strašně rádo se to převrací… hodněkrát jsem kvůli tomu chcípl.

       Až nakonec, když jsem tomu dal jídlo a skládanou optiku (blbý protože furt mu vybuchuje munice, někdy i hned při první ráně co dostanete, a furt to hoří), jsem začal tak nějak „kontrolovat“. Dohled s BIA, jídlem a optikou je přesně 445m, takže musíte svoje soupeře držet na 400-445, a furt to do nich sypat svým dělíčkem, a doufat že spojenci pomohou. Depresi to nemá, hodně to driftuje při otáčení podvozku, takže obtočit cokoliv co není KV-4 nebo bezvěžové TD je o koule…

  5. Měl bych off topic dotaz: neprosákly nějaké novinky, kdy by mohl přijít finální patch 9.15? Původně se mluvilo o 10. květnu, pak to bylo dementováno a od té doby nic.

  6. A-43 mi nijak nevadil, to A-44 je naprosto jedinečně nejdementnější a nejhorší tank v téhle lajně… Až začnete hrát A-44, tak začnete opravdu milovat A-43.

  Comments are closed.