WoT Sváteční operace a vánoční skiny

36

Vánoce se kvapem blíží, ale ještě dříve nás čeká “Sváteční operace 2018”. Ta část, na kterou mnozí z nás čekají je odměna, na kterou Wargaming vydal několik málo informací. Konkrétně se jedná o obrázky čtyř speciálních kamufláží, které budete moct získat.

Nejedná se o velké množství informací, pravděpodobně nepůjde o trvalé maskování, ale o možnost využití na několik bitev, jako je tomu při odměně z beden. Bude velice zajímavé vidět tyto úpravy ve hře, obzvlášť díky novým mechanikám přizpůsobení. Pokud si tak chcete užít trochu legrace a nevadí vám vidět nehistorické maskování, měli by jste je vyzkoušet po omezenou dobu.

Událost “Sváteční operace 2018” zasáhne WoT již 15. prosince a potrvá až do 15. ledna. V tuto dobu nám nasněží do garáže a budeme mít možnost získat několik druhů bonusů. Ať už speciální bojové mise, možnost úpravy dvorku vaší garáže či slevy v kreditech na vozidla II.-X. úrovně.

WoT Sváteční operace a vánoční skiny
Ohodnoťte tento článek!
4.23 (84.62%) 13 hlas/ů

36 KOMENTÁŘŮ

 1. hnusne kamuflaze…inak som cital na rykoszet vraj bude v klanedary M6A1 mutant toho by som bral mozno akoze neni to dobry stroj ale pre zbieratelov je to super len cena je otazka 🙂

   • jojo ale vtedy som nemkupil mylsim bol 70 euro alebo niak tak ale teraz mozno kedze o toho tier VIII mausa nemam zaujem kvoli vela weak spotov a velmi ine uz v kalendari nebudu uz len 9 dni a s thoto este urcite budu tanky rudy,bromwell, a is-2 a tieto mam…

 2. Pro děti postižené Hello Kitty mánií to bude jistě přitažlivé. Naštěstí to jde vypnout a vyhnout se tak návalům nevolnosti. Zrovna o Vánocích bych byl nerad aby mi bylo špatně.

 3. no a bude ten nátěr mít nějakou smysluplnost typu, že za ten nátěr po odehrané bitvě dostanu ozdobu navíc nebo +10% k výdělku..

 4. Sorry, ale musím se podělit o radost. Sváteční bedničky mi nadělily Type 59. Bomba. Koupil jsem si ji s tím, že by se hodila ženská do tanku a jsou tam i zlaťáky, které stejně potřebuji a co kdyby nějaký tančík. Jen cenou zlaťáků se mi koupě bedničky vrátila a k tomu teď Type v garáži. Jo, jo, štěstí chodí do kola a občas sedne na vola 🙂

  • Gratuluji, povedl se ti pěkný kousek. Typa bych taky chtěl i když vím že to už není žádný zázrak, ale v mé garáži mi moc chybí.

 5. Díky, asi to nebude můj nejhranější, ale radost obrovská. Hraji pro Fun a ve výkonnostních soutěžích ho nemám šanci získat. Jen má teď problém, kde na něj posádku, čínské medium tanky nemám. Asi budu muset obětovat jednu ženskou na velitele z Vánoc. Přece jen se žárovkou se hraje lépe.

  • Gratulace:) přesně tank.. jde spíš o legendu než o trhače randomu.. každopádně radost asi udělá každému kdo ho nemá.. už jen pro to..jak těžké je ho momentálně získat:)

 6. Nechal jsem se inspirovat od Q a poslal 480Kč za 11 beden. Neočekával jsem žádné hitparády, ale mile překvapilo – 700K kreditů, 5,5K zlaťáků, AC sentinel, T28 s F30 a Type 59 takže za mně velká ale velká spokojenost.

 7. Opět gratulace,ale tak trochu už i závist!!!! Já chci typa, já chci Typa…..Ať koupím ,co koupím, já tam Typa určitě nenajdu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID