Změna role v posádce nově za 500g

  14

  Ve druhém testu herní aktualizace 9.6 byla upravena cena potřebná ke změně kvalifikace člena posádky. Třeba z radisty na nabíječe. Z 600 goldů byla snížena na 500 goldů. Bohužel se tak nenaplnila očekávání, že se sníží na 200g a nebude obsahovat reset skillů a změnu z tanku na tank. Škoda.

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek29. 1. 2015
  Další článekArmored Warfare: Alfatest již dnes
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  14 KOMENTÁŘŮ

  1. By mě zajímalo, jestli když přeškolím velitele s max. hodností na něco jiného, tak jestli mu zůstane hodnost, nebo ho systém degraduje. Jo, je blbost to dělat, ale tu možnost mám:)

   • Nedegraduje, protoze level skillu a perku si plne ponechava. Muze je zmenit, ale ta procenta zustavaji stejna.

    • no jo, ale jsou tady maximální úrovně hodností po jednotlivé členy.

     • Hodnost = počet procent skillů a perků. A protože ta procenta ti zůstávají stejná, zůstává stejná i hodnost. Otestováno.

      • Tohle není úplně pravda, viz wot wik sekce crewi. Hodnost = počet procent skillů a perků ALE + kooficient (např. velitel má +2, řidič a střelec +1, nabíječ a radista -1…). Otázka tedy byla asi myšlena, když z velitele udělám řidiče, degradují ho?

   • Když změníš kvalifikaci člena z velitele hodnosti Major na nabíječe tak hodnost mu nezůstane,bude z něho first lieutenant. Podstatě ti to sebere člena a dá ti to nového se stejnými parametry a zkušenosti na rozhození perků. Doufám že jsem pomohl. 🙂 (Asi to carramba trochu nepochopil,jak to myslíš.)

   • Je to sice drahý ale co bys čekal od tebe wg chtějí z tohi vytřískat co nejvíc

  2. Tak to se mi asi i nadále budou v kasárnách hromadit radisté stejně jako Cimrmanovi dělníci v dole….
   Nebo to použiji nejvýše jednou za 10 let….maximálně 2x za 10 let……vyjímečně 3x za…

  Comments are closed.