VonDoom4: Recenze T26E1 SP [WT]

  14

  Ohodnoťte tento článek!

  14 KOMENTÁŘŮ

  1. Chápu že tu WT má menší priotitu než třeba WoT ale videa by jste snad mohli dávat dříve než 2týdny po vydání. Ale je zase pravda že se na to můžem podívat rovnou na youtube. Takže tímhle chci říct že bych byl radši kdyby byly dříve ale jinak to není žádný velký problém.

   • No i wot má vždy zpoždění, video od martyho jsem taky viděl na yt drive

  2. My to víme, ale bohužel je nastaven určitý systém a jinak to nejde. Máme skluz s určitými youtubery npř. Wotmaniaxxl. Gottwy, marty, komiksy jsou aktuální, vondoom a sranda už budou také. Dej nám már dní a bude to vše tak jak má být s prodlevou max 2 dny 🙂 .

  3. Eh, kdybych nebyl línej se učit zase novou hru, pancíře atd. tak bych tu hru taky začal hrát, ale vždy jsem z toho interface tak strašně zmatenej že tu hru radši vypnu 😀 Hold jsem rozmazlenej z dokonalé přehlednosti WoT garáže 😀

   • Bo ale kdybys tu lenost překonal, do týdne hraješ jak bůh maximálně pohodovou hru s opravdu nádhernou grafikou 😉

  4. Vyzerá to pekne, no nechápem ako sa v tej hre vie orientovať, ved tie nepriateľské tanky sú skoro neviditeľné.

   • Vo WOT máš tanky neviditeľné staticky a vo WT – pokiaľ si slepý tak nikoho nenájdeš 😀 (alebo pokiaľ nemáš grafiku na ultra low) 😀 😀 😀

  5. Fakt pekne video a u jeho lets playu je zajimave to historicke okenko. Ja bych si to taky rad zahral, pac wotko uz me zacina tocit, nicmene na tom svym zazraku me to slo tak 20 fps, ale zkousel jsem to tak pred rokem, tak nevim zda neprobehla naka optimalizace.

  Comments are closed.