Video: Strv103B přímo ze hry

  127

  Sdílejte
  Předchozí článekSupertest: T26E5 – změny statů
  Další článekE-Shop: 59-Patton
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  127 KOMENTÁŘŮ

   • Jo bude proč jezdit švédy.

    Nejvíce mne dostalo to, že to couvá stejně rychle jako jede dopředu ….

   • rozhodně míň ufo než většina tanků ve hře, todle aspoň někdo používal

   • Proč ufostroj ??? TVP,batchat,50B,E50M ……… to jsou ufostroje ! Strv103B existovalo,bylo vyrobeno 290 kusů a spolehlivě sloužilo 30 let ve švédské armádě. .

     • Ano, omezeni se tyka del s hladkym vyvrtem. To znamena, ze ve hre potkas jen drazkovane hlavne. Get rekt.

  1. Hustý, hezké video, pěkné lákadlo. Otázkou je kolik z toho zůstane než se to dostane do hry. A pak taky, pořád se to točilo kolem elevace a deprese děla, zajímalo by mě jaký to bude mít odměr děla.

  2. Tak to by mohli konečně do hry zavést E-10 s hydropneumatickým snižováním světlé výšky. Ten mohl „zakleknout“, zmenšit se a pak zase zvýšit, když potřeboval střílet.

    • já to ve hře nechci to když se někde zastaví tak to nikdo nikdy nespotne

    • On to byl nástupce Hetzera… do výroby měl přijít na konci 1945. Hetzer byl jen přechodná konstrukce právě do zavedení E-10.

   • Tak E-10 už zkoušeli na supertestu někdy v 2013… existují screeny. E-10 bude „must have“ – poslední stroj do sbírky E-Serie (Entwicklung).

  3. Chlapíci to udělali dobře, s tím se nemůže chlubit jen tak obyčejná tanková hra

  4. WOOOOW tak za to mi bude stát expit celou linii švédů nemůžu se dočakat sem s tím

  5. Jestli to dobře chápu tak při otaceni nedochazi k „rozmerovani“ dela? To potom v hulldownu bude sakra OP tank.

  6. Tak už jen kvůli téhle věcičce neláká WG spoustu lidí hrát a expit jak šílení Švédskou větev a mně taky. Tohle musím mít 🙂

  7. *Slint*

   Tohle si naexpim hezky od V tieru nahoru. Dolu to nemá smysl. Ale těšim se. Jen se bojim, že když přidaj klávesu pro ovládání podvozku, tak 99% botů ve hře co běžně hraje bude v loji. Klávesa navíc už bude nadlidskej výkon. Stačí už teďka, že boti neuměj hasit hořící tanky…

   • Představ si, že tu hru si zapne malé děcko tak kolem 10 let, jako například můj syn. Ten si jenom jezdí, je mu jedno jestli umře, vyhraje, nastřílí nebo cokoliv. Ano, nevnímá se hře, ale to neznamená, že je bot. A proč by se měl uhasit za 3000 kreditů?

     • Jedinej kdo kazí hru hru jsou lidi jako ty. Každej má právo si zahrát a bavit se od toho hry jsou chápu ze takový super unicum hráč jako ty to už nemá pro zábavu v tom případě jdi hrát legue tam 10 děcka nejsou

      • Kdo řekl že jsem unicum 🙂 Já jen že kolega v práci má stejne starého syna a taky ho nepouští na public pusti mu hru s botama a pro něj to je zábava. Ale když se pak sejdou 4 takovýhle hráči v jednom týmu postřílí se hned mezi sebou na začátku je fakt zábava pro nás ostatní hrát v oslabení

     • Retard jseš tu ty s těmito kecama. Blbeček pro kterého je středem vesmíru jeho wn8. Každej bez ohledu na věk a skill si může pro zábavu zahrát ale tobe bych umlátil klávesnici přes tu tvoji držku !

      • 10-leté dítě nemá rozum, rozum by měl mít jeho rodič a k hře, které není single, ho nepouštět, protože kazí hru ostatním. Když se hraje fotbal, je to týmová hra a tým je tak silný, jako je nejslabší jeho člen.

       Každý má jistě právo si zahrát cokoliv, ale jen rozumný člověk zná hranice a nezneužívá svých práv…

       Kdo kazí ostatním hru svým 10-letým parchantem, který prostě nehraje…tak zaslouží přes h**u

      • Juj to pěkný flame 😀
       Každopádně argument „kazí ostatním hru“ je dost stupidní. Logicky jsou hráči, kteří je dění hry nevěnují rozdělěni přesně 50%:50% do vlastního/nepřátelského týmu (kdo bude tvrdit že je to jen do jeho týmu, tak je to opět jen další idiot). Když někdo takový je v nepřátelském týmu, jak rádi si vy všichni hateři jedete nafarmit damáž, jen aby vám rostlo wn8. A když je ve vašem týmu, taky to není na škodu. Nebude se věnovat hře, proto nebude do nepřátelů střílet, a proto si vy více nastřílíte. A ruku na srdce, nikomu z vás kdo tady nadáváte na ostatní tu hru nehrajete pro vítězství týmu, ale pro svoje osobní staty (wn8). A raději si sfarmíte AFK lowtier, než že ho tam necháte a pojedete např. decapovat, aby váš tým vyhrál.

       A kecy že je to od 13 let? No a co. Jezdí tam tanky, které když střílejí, tak jediné co se děje, že z nepřítele vylítavají číslička. Žádná krev, žádné zabijení lidí, nic brutálního.

       Máte-i nějaké připomínky, prosím reagujte 😉

      • for Geokex

       kdo napíše „Máte-i nějaké připomínky, prosím reagujte“, je pičus, není co dodat

      • Karl ty jsi fakt dement….
       Ale je to pochopitelné, asi ti to 10ti leté děcko nedávno sundalo tvuj elitní T10 tank nějakým nejlépe VII scoutem…

       Znám dost děcek pod 14 let co mají WN8 nad 1600, a taky znám takové, co na T34-85 mají tři hvězdy…. takže asi to fakt ty malé děcka neumí.

     • To snad ne…hru si může hrát kdo chce, a když tohle někdo vypustí, se pak nemůžeme divit, že naše komunita má takovou pověst.

      • …a já zas říkám,že největší „dementi“ jsou kolem 16-22let….ale ten,kdo si normálně chce jen zahrát,je může mít na háku…ať těm čísilkářům popraskají cévky.

     • Jinak ještě, viděl jsi někdy jak to hrajou 10ti letí poláci ? s recentrem 4000 + ?? a ty to ber z tý druhý stránky, když je to rajče tak víc dmg pro tebe ne ?

      • Ano, protože méně lidí ubírá dmg nepřátelům, proto víc dmg i pro tebe 😉

      • Ja sa nezeniem len za cislami ale snazim sa uzivat si hru. Ale samozrejme sa snazim hrat aj pre team a pre vitaztvo. Ak nieco expis a potrebujes zarabat musis co najviac vitazit, A ak mas suport tank tak rajciny znamenaju len to ze si zahras … Nech konesne poriesia MM a potom nech si to kludne hraju aj batolata a cvicene opice nie ze ja mam team a som najlepsi z celeho teamu a dokonca pouzivam mozok a nepriatelia maju 4 borcov lepsich nez ja.

     • 10 ročné decko pokiaľ nie je na otcovom účte tak je max. na t6 … všetko pod t6 je naprosto nehrateľné práve kvôli blbečkom a už to nie je čo bolo pred 2 rokmi… to ale neznamená že to decko nemá právo hrať si tú hru! .. keď sa to winrate hráčom nepáči nech hrajú 6+ tier, za predpokladu že také tanky majú, že 666??? máš vôbec nejaký tank 6+ tier?

      • Tak ještě jednou.. každý si jistě může hrát co chce, ale kdo ví, že jeho dítě hru nezvládá a kazí ji spoluhráčům a přesto dítěti dovolí hrát, zneužívá svých práv „hrát cokoliv“ a ostatní mají právo ho odsoudit.

       Dítě z toho rozum nemá, ale pokud ho nemá ani dospělý rodič, tak sorry,, ten by zasloužil naložit….

       Platí a vždy bude platit, svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého…

      • Karl, jsi dement na druhou.
       Co tady plácáš o svobodě ? Od kdy platí v WoT demokracie a svoboda ?
       Pokud rodič zaplatí svému 10ti letému dítěti hru, narve mu tam premiové tanky, premium učet, tak čím tě omezuje ? Tím, že nemůžeš být ten nejlepší ?
       Tak se nauč hrát.
       Nevím, u nás v klanu a četách je jedno pravidlo. Dokud žiju bitva není prohraná, pokud zdechnu, výsledek neovlivním….
       A Karl, taky jsi byl rajče, tak se styď. A nebo jsi byl fialka už po 100 bitvách ?

    • Ještě se tu chlub že to hraje takhle malý dítě. At si hraje nějakej singleplayer a nekurví hru ostatním.Stejně co wg má z nějakejch kidů co ani neplatěj. Možná tak hrát tiery 1-3 😀

     • Je to free to play hra a může si ji hrát kdo chce. Viz můj dlouhý příspěvek nahoře.

      • svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého…. až ti někdo ojede manželku(přítelkyni), jen proto, že může, taky nebudeš rád.. a přitom dotyčný nic neporuší… existuje i něco jako morálka a slušnost

      • To máš sice pravdu, ale zakomponovat morálku do hry? Bereš to teda z hodně širokého oblouku. A nemůžeš srovnávat věkovou výkonnost hráče s násilným trestným činem se sexuálním podtextem…

      • Oprava druhé věty, nedocvaknul mi celkový kontext : Nemůžeš srovnávat věkovou výkonnost dítěte se sexuálním aktem s partnerem jiné osoby, ať už dobrovolným nebo vynuceným.

      • fro LucarioNN Oboje je stejné… Oboje můžeš (hrát hru v 10letech, nebo ojet něčí přítelkyni), oboje je beztrestné, ale oboje odporuje min. morálce a slušném uchování.

      • to karl: je to problém nikoliv dětí co hrají „for fun“ (každý není unicum super mega skiller), ale WG které nechce (možná neumí, ale spíš nechce) udělat skill MM. Téměř ve všech hrách podobného typu to je, ve WoT ne. Ve WoT není ani pořádný MM podle typu tanků.

   • Podle me to nebude na klavesu, budes to ovladat mysi jako kanon, jen se bude hybat cely tank

    • Tiez si myslim ze to bude iba mysou, len sa nebude zdvyhat hlaven ale podvozok

     • Souhlasím, ovládání bude jistě myší. Mě spíš zajímá jak to bodu s Bino a mask. sítí. Tyhle dva doplňky budou pro ten tank naprosto k ničemu, pokud to WG nevymyslí….

      • WG ve videu k tomuto tanků oznámilo, že bino i maskovačka zůstane v tom speciálním režimu plně funkční

      • thx.. sledoval jsem jen obraz bez zvuku.. pokud to tam zaznělo, tak jsem neslyšel .-)

    • Tak ten tank měl na dmg panelu přes 3 klávesu nějakou značku jestli jsem viděl dobře.

  8. Karl 10 leté dítě neumí hrát nic a jak se to má naučit když ty bys ho k ničemu nepustil ty jsi se vlastně taky neucil si spadl z nebe a všechno vím všechno znám ze?

    • Líbí se mi jak tu všichni nadavate a brecite a při tom prodáváte jednu hru za druhou i bez pomoci . Hrajte CW a nebo soutěže vy profici tam vám to kazit nikdo nebude

     • neviem kde vidis brekot a nadavky v mojom prispevku a ohladne cw a sutazi ved to sa nevylucuje, ale aby si len tak pojazdil s tankom na to mu ozaj staci vycvikovka…..

   • 10-leté dítě tu hru jistě může zvládnout… ale vyrozuměl jsem z toho příspěvku, že jeho syn jen jezdí a čumí a nestřílí… pokud rodič nechápe, že jeho dítě na tu hru ještě nemá a kazí hru ostatním, je něco špatně… her s tankama, kde může hrát single nebo proti botům je mnoho.. nemusí kazit hru ostatním lidem… co je na tom těžkého pochopit?

    • Je těžké pochopit dementní výplod tvého mozku.
     Znám dost rajčat co mají VÍCE JAK 40 LET a jezdí jak pablbové. Mají i X tanky a neumí to.
     Ale znám i dnes 16ti letého, jehož WN8 je přes 1600 a to už dva roky….

     Rozumím, že jsi zodpovědný rodič, a WoT své dítě necháš hrát až bude mu minimálně 18 let, aby plně pochopil jak je to důležité mít WN8 unicum, a jak musí bojovat teamově…

     Mám na to jediné co bych dodal, „Vůl zustane volem, blbec blbcem“

   • Ale Karl je na ty děti naštvanej, posledně ho vypnulo 10ti leté rajče (pokud mělo 10 let) s IX arty na jednu ranu…. 🙂

    • juj, tipuju že tobě nebude o moc více 😀
     Nevím co ten pracůrák znamená, ale děkuji 🙂

   • to vis ze jo ty rambo….rekl bych ze taky zrovna nebudes ten, kdo by tu hru kdo vi jak bravurne zvladal….tak myslim ze bys mel pomlcet o tom kdo komu kazi hru 😀

  9. Wotko si občas zahraje i můj šesti letem bracha, kterej skoro neumí číst. I pres to je u sedmičky a hraje lip než půlka retardu vyššího věku.

   • ale tady nejde apriori o věk, ale o schopnost to hrát a nekazit… pokud to někdo zvládne v 6ti, proč ne, ale pokud v 10ti letech jen čumí, jezdí a nestřílí, je to špatně.. platí to i obráceně.. pokud je někomu 30-40-50let a tu hru nechápe a nestíhá, i tací jsou, měl by mít rozum a hrát něco jiného… já taky nejezdím auta, závody atd., protože mě to nebaví a nebudu kazit hru ostatním…..

    • Ty jsi fakt jouda. WG je úplně jedno kolik ti je let. Zvláště vlastníš-li paypal či kreditní kartu, a jsi schopen zaplatit.

     A upřímně. Pokud to dle tebe má být hra jen na povolení, pak nezbývá ti nic jiného, NAPROGRAMUJ SI SVOU HRU A TAM PUSŤ JEN TY CO JSOU TI SPRÁVNÍ ….. bohužel tam budeš hrát asi jen ty.

     A upřímně, bez těch rajčat co „mrví“ hru bych asi těžko měl dnešní WN8 moje tak vysoko…. jen občas to mrví aj na mé straně, no a co ? JE TO HRA

  10. Ja mam okolo 50K bitiek a tiez som to odzaciatku hral ako male dieta a aj teraz som ako male dieta pretoze hram hru namiesto toho aby som travil cas niekde inde. pokial napise niekto ze tuto hru kazia 10 – 15 eocne deti tak by sa nal zamysliet nad tym kolko rokov ma on a preco stale hra tuto hru. Pokial stale nezmenil nazor, tak je horsi ako to 10-rocne dieta, inak poznam hracov ktori maju wn8 10 a vek dost velky, pretoze maju vsetky premiaky, co si male dieta nemoze dovolit. Sa zamyslite niekdy nad tym koho obvinujete a kvoli comu.

  11. Je to ubohé jak tady ti mistři světa co si pletou reálný tank s hrou nadávají na děti. Úplně je vidím jak hrají nízké tiery a honí si při tom péro jak jsou dobří při tom ví že tam ničí samé děti. Každý průměrně inteligentní hráč si zahraje nízké tiery pouze kvůli výdělku a neřeší nic. Pochybuju že někdo pouští své děti do desítek. Jo a to že nejsem dobrý hráč vím je to hra a hraju to pro zábavu – no gold, no mods, no premium účet, no lemmins, no camp atd.

  12. No bez goldů by takoví místři nebyli jelikož většina fialových a růžových hráčů střílí skoro pořád goldy , jednou neprobijou a hned zmáčknou klávesi 2 a už to jde. Machrovat může jen ten kdo má fialové statistiky a nestřílí goldy což není prakticky nikdo.

   • …ubohost… strilej taky goldy…kdyz probijes kazdej gold tak nebudes v minusu, takze tu nebrec na vec jako goldy – Je to součást hry! Stejne jde o to, jestli vis kam ten granat poslat.

   • „Bez goldů by takoví mistři nebyli jelikož většina fialových a růžových hráčů střílí skoro pořád goldy…“ Ach jak já miluju tenhle naprostý kec…

    • No tobys viděl jak by šli fialkám statistiky dolu kdyby např. na 2měsíce zrušili goldy mohl by jsi střílet pouze standartní munici. Jo a když říkáš že je to kec tak proč tak „dobří“ hráči kteří evidentně umí hrát a vědí kam mají střílet tak proč střílí goldy ? Jé vlastně já zapoměl že oni střílí goldy aby rychle a bez námahy mířit nastříleli velký DMG aby jim nespadlo WNko to je tak ubohý.

     • a co na to jít obráceně.. ty si špatný hráč, střílej tedy full gold a bude z tebe unicum… tak vo co go?!

      • Ono je pro některé hráče příliš těžké přizpůsobit hru tomu, že na mě někdo z protějšího týmu střílí goldy, respektive „dražší standartní náboje s lepší penetrací“. Mnohem snazší je napsat, že by bez „dražší standartní munice“ nezahráli nic.

   • Tady nekdo zaspal dobu. Tohle vecne fnukani na neco co ve hre ani neexistuje je uz ubohe. Zadna goldova munice ve hre davno neexistuje. Mas jen moznost si zvolit jak za ne budes platit….nic vic. V dobach kdy ve hre existovala vyhradne munice za goldy (tedy model pay to win) vetsina z techto uplakanku ani nevedela, ze nejake WOT vubec je.

    Pokud tuto munici nepouzivas, je to jen a jen tvuj problem…nikoho jineho, tak muzes fnukat jen sam na sebe. A jeste ti doporucim odinstalovat mody, abys nevedel jakou munici po tobe kdo strili. Budes mit klid a mozna se ti i bude lepe hrat.

    WG klidne muze zavest to, ze muzes platit „i goldama“ za klasickou AP munici. To by bylo place 🙂

    • To je dobrá myšlenka.

     Horší je, že já narvu SkopionemG do X tanku 4x APčko a hned jsem GOLD retard, protože jaksi zapomíná, že mám na tom APčku pene přes 250mm, tak jak ho můžu probít…. (zvláště když ho mám z boku)

     Není to o tom čím střílíš, ale kam střílíš. GOLD APCR není záruka probití, na dálku dnes mrchy dingaj jak svině.
     A HEAT skoro nepoužívám…. furt to žerou pásy ….

   • Aha , takže to není o výběru místa , o znalostech fyziky hry , o znalostech tanků , o znalostech dohledu tanků . Ono je to jen o goldech . Sakryš , proč je na serveru tak málo unicum hráčů , když je to tak lehký ? Stačí nakoupit hodně goldů a jsi unicum .

    • Tak mi vysvětli proč většina Fialovích hráčů střílí na X.tieru „goldami“ ? A tedy podle jejich statistik snad vědí kde má jaký tank slabá místa (vany,kopulky) a na všechy tyto slabiny ti standartní penetrace stačí,ale oni si to pojistí goldíkem, pak jsou X heaviny kničemu. A ohledně tech X medek nechápu proč se 105mm kanónmi dávají za 390? a těžké se 120mm děli taky a eště aby toho nebylo málo ta s těmi 105kami dávají i daleko větší nadprůměry nechápu.

     • to je prosté, u me to funguje tak ze strilim Goldy často kvůli rng. protože i když mirim na slabá místa často to nesmyslné dinga. tím goldem proste jen ojebu rng. nemyslí si ze vesměs gold a nemusis mířit, mirim úplné stejné jako se základní munici. takže to vyžaduje úplné stejnou znalost pancíře tanku.

      • Podle toho jaký gold to je. Moc to RNG neobejdeš, po poslední aktualizaci, v podstatě na velkou vzdálenost goldy ztrácí smysl, klasické AP je účinnější, a na blízko RNG je pofiderní, málo který protivník ti dá dost času zamířit přesně, A tak na blízko (a na automat) je pochopitelné že do mne narve premiovou munici…. nebude nikdo přeci čekat až odrazím 3-4 střely a zabiju ho..

       Dle hesla „Zabij nebo budeš zabit“

     • Protože unicum hráč ví , kdy se mu vyplatí střílet APčkama , kdy HEčkama , kdy je lepší dát HEAT nebo APCRko . Příliš neřeší , zda střílí standartní municí , nebo goldovou . Je jim to jedno. Zásadní je prostřelit a pokud možno nebýt prostřelen. Navíc si jsou schopni na goldovou munici bez problémů vydělat, když ne v té bitvě ,tak v následující , takže nemusí řešit ani vyšší cenu za premiovou munici . Občas se třeba zdá , že střílí goldem nesmyslně po slabších tancích , ale minimálně z 90% je to proto , že měli nabyto na jiný pancéřovanější cíl a už se jim nevyplatí , či se jim už nechce přebíjet . Nejspíš mezi nimi najdeš i takový co střílí skoro stále full gold , ale jejich počet bude srovnatelný s počtem full gold hrajícich neunicum hráčů .Osobně fakt nechápu , co je to za zábavu , X krát oddingávat střely za bitvu , díky tomu prohrávat a pak se bít v prsa , že jsem nepoužil gold . A pak následně chrlit oheň a sýru, na ty co je používají .

  13. Jo máš pravdu jen goldy nestačí ještě používají Coca-Colu, čokoládu a ty další blbosti

  14. nj no aj tak to príde aj do wt čoskoro tak si počkám na to kým to tam bude aj japonské tanky tam za chvíľu budú

  15. Nevím , proč tu řešíte nízký věk dětí co WoT hrají . Dle statistik je na EU severu 82 % hráčů , kteří mají do 1000 WN8 a to bez ohledu na věk . Těch pár dětí na víc nebo míň už kvalitu samotných bitev nevytrhne .

  16. Nereste tu pip! Tohle je tema o tanku a ne o moralce! Jestli si nekdo necha hrat 10 lete dite je jeho vec jako jestli mu pousti filmy jako predator ci dokonce horsi…. je to jeho rodina ne Vase!!! az ho bude rezat a dite bude fialove na pulce tela tak to reste!

   Dale nereste pojebane WN8! Kazdej neni tak svelej jak si tu kazdej druhej o sobe mysli… ja treba hraju za spartu a necpu to tady ze ste dementi a podobne ze hrajete sotva nekde na hristi a neumite kopnout do mice …

   A za posledni to tu nefunguje zadnej ADMIN? Cela redakce je tu na ho*no? tak jak si tadi vsichni nadavaj a hejtujou se nikdo neresi? To tu nikdo nemaze neslusne komenty a nebanuje ty blbecky co umi jenom nadavat? Evidentne to tu jde total do kytek kdyz si redakce neumi udrzet moralku na svem webu!
   tady jsou pravidla –>> http://wot.cz/uncategorized/pravidla-diskuze-na-wot-cz/

  Comments are closed.