sranda27: Jak proběhl apríl ve WoT

  29

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek7. 4. 2016
  Další článekV eshopu se prodává gold s až 18% slevou
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  29 KOMENTÁŘŮ

  1. Strašná kravina :/ Nejlepší „fun mod“ co zatim WG vypustilo byl fotbálek 🙂 Ten mě fakt bavil. Škoda, že to nenechali ve hře jako nějaký druh minihry, když by byli lidi unavení z publicu, zašli by se odreagovat na fotbal 😀 + by v něm mohli být i nějaké turnaje 🙂

   • 100% se ho za pár týdnů dočkáme během Eura 🙂 A až bude za dva roky mistrovství světa ve fotbale v Rusku, tak vypnou WoT a bude se hrát jenom fotbal na Himmelsdorfu 🙂

    … ovšem kde bude WoT za dva roky, žejo 😉

    • Pokud se to opravdu zas objeví, tak budu zas lítat jenom to 😀

     WoT bylo,je a bude… dokud jim to bude vynášet tak to budou držet naživu co to jde. Jen se trochu bojím abychom neměli zachvíli 30 národů o jedné linii tanků.

  2. Tak proč neudělali záložku pro mody jako je například (týmová bitva, výcviková místnost) a tam by byly všechny dosavadní mody

  3. Toto sice je docela nudné a nezajímavé (PRO MĚ), ale moc se mi líbí ta vypracovanost. Nová mapa, strašně hezky a do detailu udělána (kdo se koukl na oblohu, viděl Zemi, vzdálenou, a všude plno s kosmickými lodi ví o čem mluvím), celý nový tank, celý nový „typ“ hraní, prostě to je něco jiného. A to je pro mód, který je jen dostupný 4 dny, hooodně vyspělé. Kvůli tomu za mě +1.

   P.S.: srovnejte to s vypracovaností nějakých létajících taštiček, nebo co že to bylo minulý rok. Tohle je úplně jiná úroveň.

   • Právě proto, že si s tím dali tolik práce, tak pro ty módy (fotbal,rallye apod.) mohli vymyslet záložku a nechat je ve hře. Každý by si našel svoji minihru odreagování.

    • 100% souhlas, mají to tam nechat, když jsou lidi nasraní na random, aby se uklidnili při fotbale nebo kravinách s Chaffee nebo s Karlem.

    • Ideální by byla treba rotace jeden mod na mesic/dva mesice, pak by se to vždycky vyměnili za další…

  4. Za mě zatím nej mód co byl. Na vyzvednutí odměny jsem čekal jen 15 bitev, škoda že to trvalo jen tak krátce. Nejvíc killů jsem měl snad 4. Fotbálek mě moc nechytil, tam to bylo jen o sundavání pásů, sundaný pás, popojedeš pár metrů, zase sundaný pás, nahodíš, popojedeš pár metrů a zase pás dole. Mezitím jsi se pokusil dát gól.
   Rallye byl zatím ten největší děs díky zabugované mapě kdy při dopadu díky grandiózní fyzice jste se zasekli na místě, nebo jste na pár místech propadli pod texturu. Ty 8 bit módy byly dobré ale po pár hrách vás to omrzelo.

   • To je celé tvůj osobní názor. Každého baví něco jiného.
    Mě nejvíce chytil klasický random 😉

    • Možná tě to bavilo proto, jak to bylo jednoduché. Když člověk měl ve fotbalu malou + velkou opravnou sadu, expil opravy na posádce a ještě tam nacpal nástroje do vybavení, tak měl opraveno skoro hned. To samé na závodech s Chaffee, skoro instant oprava. A teď si představ rally s Chafeem na týhle fyzice, to by bylo brutální 🙂 Za mě byl tenhle mod nejslabší, nejvíc mě bavilo rally a 8bitovky – ty mi připomínali starý viedohry na televizi 🙂 takže + za nostalgii a + za možnost vyexpit si posádky (3perk nebyl problém). Tenhle skutečně apríl mod přinesl jen nutnost zase instalovat a hledat nový mody…

   • rally jsem jezdil jako sileny a nikdy se mi nic z toho co popisujes nestalo.

  5. Nehratelný… neovladatelný… Zapnul jsem WOT jen díky tomuto, že mě to zaujalo díky retrofuturistickému nápadu, ale po první bitvě jsem to vypnul… Naprosto o ničem. Zlatý lodičky ve vaně ve WOWs. Přesto, že to nehraju se mi objektivně letos nejvíce líbil obsah WT… Ty plachetnice vypadají parádně… 🙂

  Comments are closed.