sranda27: Cromwell I [WT]

  6

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekJak budou vypadat fotbalové arény?
  Další článekGottwy CZ: Replay M4A3E8
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  6 KOMENTÁŘŮ

   • Zásadní a prakticky jediný rozdí je ten, že Cromwell I má 6liberní (57mm) kanón, Cromwell V má 75mm. Je díky tomu rozdíl v munici, kdy Cromwell I má na 1km 90 mm penetraci oproti 75 u Cromwella V. Cromwell V má sice nižší battle rating (3.0 pro AB/3.3 RB), ale zase má slabší dělo. Takže i když jsou tanky každý na jiném BR tak výkonostně jsou podobné.

    • U Cromwell I lze znát i silnější motor při pohybu tanku. Vcelku snadno se tak dá využít k přejíždění z jedné strany mapy na druhou a především při flankování. Co se týče děl, tak v praxi rozdíl zas moc znát není (, ačkoliv papírové ano). Při správném uchopení obou tanků lze totiž na bojišti být hrozbou a to je i důvod, proč je mám tak v oblibě.

     • Pokud myslíš silnější motor v základu, tak ok, po všech vylepšení jsou ale na výkon stejný. Cromwell V je sice o tunu těžší díky jinýmu kanónu, ale to je jen minimální rozdíl, problém je spíš v maximální rychlosti. Ale můžu říct, že pocitově ten Cromwell I je svižnější.

  Comments are closed.