sranda27: Brummbär #2 [WT]

  5

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWorld of Tanks – Legendy se vrací
  Další článekGamescom: Herný mód – 100 rokov tankov
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  5 KOMENTÁŘŮ

  1. Příjde mi jako blbost střílet u těchto ráží Heaty, kor když HE má u Brumbära v sobě větší množství výbušniny než ruské 152 mm náboje. Když jsem jezdíval tanky s houfnicema tak mnohem lepší výsledky byly s HE municí, samozřejmě ale pokud se míří tam, kde ten výbuch působí na co největší plochu.

   Jinak 160 mm pene na Heatech mi příjde v pohodě, třeba SU-152 má stejný BR a průbojnost na AP nábojích ještě menší, navíc ten Heat neztrácí se vzdáleností efektivitu.

   Podle historických tabulek je to správně, granát Gr. 39 Hl/A měl průbojnost 160 mm.
   http://www.panzerworld.com/armor-penetration-table

   Naštěstí ve WT když něčemu mění jakékoliv parametry (rychlost, průbojnost, rychlost nabíjení atd.) tak uvádí zdroj podle čeho se řídili, většinou historická literatura a tabulky, a nevycucávaj si to z prstu.

   • Čo sa týka tej priebojnosti som na fóre čítal od jedného čo tiež predkladal nejakú nemeckú knihu a bolo tam písané že tento typ mal priebojnosť 185mm preto som to teda aj vravel vo videu, ale ako je vidieť aj tých 160 je celkom dosť pokiaľ z tým vieš hrať 🙂
    A čo sa týka tých HE ešte som ich nikdy nepoužil vždycky uprednostňujem priebojnosť a istotu zabitia ako pri mojom šťastí zásah na hodenie pásov 😀

  2. ne ne proste pokial neupravia to ovladanie jazdy… tak to nema sancu instalovat znova. len som sa pozearl na video a vadilo mi ako sa tie tanky divne chovaju…aspon trosku to zjednodusit

   • A jak by to tam mělo jezdit když hraje tanky v Arcade módu kde mají tanky zjednodušený jízdní model a boostnutej výkon?

    • Asi myslel to “ smykování “ viď? Mno ono se to výrazně zlepší pří zvýšení schopností řidiče = řízení… Mám osádku kolem level 100 a toto “ smykování “ není vůbec na obtíž, ba naopak. Perfektně se toho dá využívat u tanků, které pomaleji otáčí věž, případně hooodně pomalu couvají.

     A ano, je pravda, že v arcade modu jsou všechny parametry ( krom pančíře 🙁 ) boostnutý, ale to nevadí.

     Jinak srando, pěkný video 🙂

  Comments are closed.