ManiaXXL: T-44 – 3 vítězné znaky

  76

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWoWs: Goldové ceny premium lodí
  Další článekVyzkoušejte nový WoT soundtrack
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  76 KOMENTÁŘŮ

     • Tak zrovna ty si tady minule psal, že ManiaXXL nemá kvalitu udělat 3 marky na tied 9 a 10. A ejhle, brzo tu bude video s T-54 a udělal to s prstem v nose.
      Jinak Marty je uplně jinej typ hráče. Možná je lepší, ale hlavně každej z nich se orientuje uplně na jiný věci ve hře. Maniax hraje na winrate a snaží se jezdit všechny tanky, včetně největších pleček a odpadů WoT. marty je takovej WN8 player. Neříkám, co je lepší, ale jde to jen těžko porovnávat.

      • Souhlas, srovnáváte hrušky s jablky a to dost dobře nejde. Tedy pokud si odmyslíte, že hruška i jablko jsou malvice – to jediné mají společné, tvar a chuť je ale jiná. Stejně je to s oběma hráči – oba hrají wot, oba jsou výborní, ale každý z nich je jiný. Ostatně, objektivně posoudit, kdo z nich je lepší, by mohl pouze hráč, který vysoce převyšuje jejich kvalitu. Takového jsem tu zatím nenašel. Subjektivně to sice může každý, ale to je pouze jen jeho subjektivní názor. Každopádně oba jsou přínosem a od obou se můžete hodně věcí přiučit, a nejen od nich. Jsou tu velmi poučná videa i od dalších. A jsou podle horší než ti dva? Nikoliv, jsou pouze jiní.

      • Tak zrovna s plečkami a odpady si ve WoTku moc vysokou winrate nenaženeš. Udělat s plečkou pořádný výsledek (vyhrát) je daleko obtížnější než s dobrým tankem.

       Nesouhlasím ani s hodnocením, že maniaxxl jede na winrate. MoE jsou jen a pouze o uděleném a asistovaném poškození. Spoting, trolling a tanking nemají vliv a přesto jsou to velmi důležité dovednosti pro tým (černá rachota, kterou musí jeden odvést, aby z ní ostatní mohli profitovat).

      • To: Glock17
       Maniax o sobě sám v jednom videu říká, že je radši za vyšší WR než WN8.

      • Kdyby opravdu jel na winrate, tak jezdí tier2 – 4, tam snadno udělá winrate krásných 70-80 %. Pokud rád vyhrává (já taky) a přitom se nepotřebuje ukájet nad wn8 (já taky ne), tak to není preference WR nad WN8. Osobně bych to nazval, že „nerad prohrává“.

      • Glock,
       ano ted jede na 3 znaky a podřizuje tomu hru. Počkej pár dní až tu dá svoje video s T-54, kde zrovna tuhle věc vysvětluje. Hovoří tam o tom, jak se musel vzdát čet a winrate na úkor udělování dmg, aby právě mohl dělat ty 3 znaky na vyšších tierech. Sám ho dlouhodobě sleduju, tak vím jak se k problému staví. Je to hráč, který si cení winrate nejvíc.

      • Pokud vím, tak T-54 ještě nevydal + T-54 je totálně easy na 3 znaky – a ano,mám je tam taky, kdyby sis myslel, že to sám nedám. A nechtěl jsem ho hejtit, jen jsem psal, že na IX a X mu nevěřím, že to dokáže a pokud ano, předčí moje očekávání, toť vše.

      • Glocku, ale on vážně ty IV tiery jezdí, podívej se sám na včerejší screen jeho statů za 24h. Je to prostě takovej pedobear… a takový lidi nemusím.
       Screen: https://ctrlv.cz/gdAi

      • wotlife ukazuje poslední dny kraviny … teď mu to ukazuje prům. tier 0.38 ….

      • PeDRo_ECT říkáš že nemáš rád peddobeary ale sám máš nejvíc bitev s Hetzerem … to nemyslíš vážně ne ? …

      • Mýlíš se Pedro T-54 už vydal před několika dny. Jasně ted říkáš že T-54 je easy, až to udělá na jiným tanku, tak zřejmě taky řekneš že je to easy. On neni pedobear, ale prostě rád jezdí všechny tanky. Toť vše. 🙂

      • PeDRo_ECT: Proč nemáš rád pedobeary? Vážně si myslíš, že kazí začátečníkům hru? Víš vůbec, že je na nich třeba při střelbě zastavovat, přeměřovat, doměřovat a stejně na 300 metr trefíš velké kulové s přehazovačkou? Že cosi jako pancíř neexistuje (až na pár výjimek, které jsou ale vykoupeny praktickou imobilitou)? Jezdit lowtiery má několik výhod, pro mně je nejpodstatnější možnost velmi rychle expit posádky (zejména velitele kvůli žárovce)? Jo, taky mi vadí čety fialek v M2 Light (s kulometem) válcující vše co jim přijde pod lauf… na tyhle čety jsem opravdu vysazený (dobří hráči nepotřebují hrát čety na lowtierech) a dost s nimi bojuji.

       Z mého pohledu Maniaxxl není pedobear … pedo jezdí výhradně lowtiery a nic jiného. Jezdit low-, mid- i hightiery současně je docela pěkná výzva, protože z hlediska hratelnosti jde o dost odlišné hraní.

      • Až na to že na low tierech si bitvu vyhrajes sám, nic těžkého to hrát není a ano mám nejvíc bitev s hetzerem, hrál jsem ho když jsem byk ještě rudý kkt a tedka se stydím, že s tím mám nejvíc bitev, už dávno ho v garáži nemám, ale to mi stejně neuverite.

    • Proč furt máte tendenci porovnávat úplně rozdílné věci/lidi ? To je jako když porovnávají furt WoT a WT přitom to jsou úplně rozdílné hry … Každej má rád něco jiného … někdo nemá rád maniaxovy kecy a smích tak kouká na martyho, někomu vadí martyho arogance tak kouká na maniaxe … každej má plusy a mínusy tak proč furt kurva porovnávat … marty taky nesadá ani po kotníky třeba circornovi nebo QB … a co jako ? …

     • Tak to ale vůbec není pravda, Marty je lepší, nebo možná na stejný úrovni jak QB a Circon JE lepší, ale rozhodně ne takovým rozdílem.

      • To že má vyšší WN8 z něj nedělá lepšího streamera / youtubera …

     • Mártyho arogance? WTF? Já jsem si u něj arogance teda ještě nevšiml a to ho sleduju pravidelně a dlouhodobě.

     • Bavím se tu o lepším z hlediska hráče, nevím co tu začínáš se streamem

  1. S takovou šunkou a von řekne že je to super tančík , no když to někdo umí je super všechno

  2. Souhlas, ale extrémní pozitivita hráče ManiaXXL mi leze celkem na nervy 😀

   • Podívej se na twitch na záznam streamu a uvidíš i arty-negativitu 😀

  3. v 9.15 mám problém s tím, že občas velitel přestane říkat ty svoje kecy. Neví někdo co s tím?

    • jejda, to pak zavání aimbotem 😀 tak to je docela blbé jen kvůli tomu, že to nepůjde v ryplejích takto zjistit…

  4. Hodnotit tank jako výborný a jezdit ho full gold mi přijde jako moc objektivní hodnocení. Pokud ten tank budu expit a snažit se při tom aj něco málo vydělat na další tank tak v tomto případě je ten tank nedostatečný. Díky bohu, že mu alespoň o tu trošku buffli pene.

   • On ma na vydelky premiaky, ve svych videich o tom mluvi. Cemu z toho nerozumis?

    • A my ostatní všichni máme prémiáky? Ve videu se divil, že ten tank nikdo kromě něj nevychvaluje do nebes. proč asi…

     • Protoze umi? 😉
      Prave ten tank jezdim, zatim nic moc. Ale ja to proste takhle hrat neumim, a goldim skoro vsechno.

      • Ty vůbec nechápeš pointu toho co tu píšu. Radši už to nekomentuj prosím 🙂

      • Ty si zase stezujes na neco, co on vysvetluje ve videich..
       At si vychvali do nebes klidne kolecko hnoje, kdyz mu to s nim pujde dobre jezdit, az udelas ty neco podobnyho, pak zacni kritizovat. Do ty doby radeji soupej nohama…

     • Mno za to že ty nemáš premium tank on nemůže, nevím ale možná by sis místo keců měl nějaký koupit 🙂

    • si to precti jeste jednou -hodnotit tank ze je dobry a jezdit ho full gold… to znamena ze bez goldu je to plecka:):):)

     • přesně, hodnotit tank s full gold je nesmysl, i kdyby to byla plečka tak seš strašně nadšenej z toho jak ti všechno krásně projde a vlastně ten tank je díky tomu strašně super, faceplam …

   • Full gold ho nejezdil pokud si dobře koukal. Dával i ap a myslim že i he proti papíru rhm když dorážel. Jen proti tieru 10 že jede full gold, to asi ano.

   • Myslím že to nemá být objektivní hodnocení. Jezdí to hráč, co už má něco odježděno a nepotřebuje koukat na kredity. Ten pohled je silně subjektivní a jinak to být ani nemůže. 🙂

  5. Super video manaxxl, taky vlastním tehnle tank ale trošku se s ním trápim zatim. Tvoje video mi dalo trošku víc nápovědu jak ho hrát. Díky.

  6. rad kukam kazdeho moze byt hocikto gottwy,marty alebo maniaXXL? su to professionalne hraci no ale ked sa chcem zasmiat tak orzanel je favorit hlavne ten smiech 😀

  7. Podla mna to je jeden z naj 8 čo som zatial hral…. nemam co vyknut tomuto tanku včera peknych 3850 dmg dnes okolo 3000 paradny tank a goldy nepouzivam

  8. Nechceš sem radši dát tu bitvu, jak se svým kolegou kempíš celou bitvu na rybářském průsmyku na B1, necháš všechny chcípnout, pak si sice nastřílíte, ale stejně prohrajete?

   • Buď rybársky prístav alebo horský priesmyk. Bohužiaľ rybársky priesmyk neexistuje. Ale keďže na horskom priesmyku sa na B1 campiť nedá, tak tipujem, že je to ten prístav.

   • Ti mozem aj poslat ten repley 🙂 ja vobec nepreferujem hru na kempenie to je len pre noobov aj ja so podla štatistik noob ale viem zahrat aj v predu a kriky su pre noobov

  9. To čo on s goldami, ja robím bez nich 😀 ten tank je super … a preto netreba goldy …stačí mieriť na weakspoty … ano proti tier 10 je to ťažšie … ale tak skúste si proti 10tkam ísť napr v jpn tier 8čke … to je utrpenie 😀

   • Presne…mne sa s ním tiež hralo parádne a dá sa zahrať aj v 10 len treba rozmýšľať kedy si čo môžeš dovoliť 🙂 a tie goldy som skoro ani nepoužil

   • Proč lžeš Liches217?
    Tvoje staty na T-44 jsou:
    poškození:974,85 bitev:309 winrate:49,51% WN8:1373,88
    To je hodně špatná výkonnost na tier 8 tanku. Osobně mám lepší poškození na tier 6 medkách. 🙂

   • Liches217 proč nemáš nastřílený ani svoje HP když netreba goldy ?

  10. Když jste teda oba stejně dobrý jako je on, proč tomu vaše výkony neodpovídají ?

  11. T44 je pecka tank ale jen pokud je v topu ve stoku je to strasny srot… Jak sem ho dostal do topu tak nebyl problem ukroutit E100 nebo IS4 a jim podobne neohrabane tanky

  12. Ja mam maniaxxe docela rad, i martyho,libo se mi jejich styly hrani a i to,ze se neboji pouzit hromadu goldu.
   Pokud mas proste tank ktery ma zakadni penetraci 175 mm a dostaneš se mezi 10 tiery,tak ti proste nic jineho nezbyva nez nabit gold munici.
   Ja ji taky pouzivam a v docela hojnem počtu,protoze mi nic jineho nezbyva.:-(
   Kdyz jedu s PzS35 mezi 5 tierem tak proste jedu full gold.
   Wg te proste nutì pouzivat gold naboje,pokid mas neco vubec uhrat.
   Nerad byvam pro nekoho jen žradlo:-)

    • To je prostě jeho osobní peklo – píše ze smartfounu. Technologie z něj dělá blbce.

     Ať žije PS/2 keyboard.

  13. maniaxxl Pěkná videa! Asi budou ještě lepší hráči, ale kolik jich něco dělá pro komunitu ve svém volném času.
   A“goldy“ jsou evergreen jako „OP“ proti IX, X si nemůžeš dovolit nepemetrovat… GF&GL tankisté!

  14. Je uplne pochopitelne, ze hraci nemaju radi, ked niekto moc golduje, aj mne to trochu vadi, na takej tej intuitivnej urovni. Ale ked to spracujes viac racionalne v hlave, tak to goldovanie dava zmysel. Keby si penetroval aj bez goldu, tak je to v tom pripade jedno, urcite to moze byt jedno penetrovanemu. A keby si bez goldu nepenetroval, tak pouzitie goldu je absolutne racionalne rozhodnutie. Skutocny problem premiovej municie je podla mna jej inflacia u mediek vysokych tierov, hlavne u ruskych. WG uz naznacilo, ze to budu riesit, tak uvidime.

   • Kdyby prémiová munice neměla smysl, tak ve hře vůbec není. Protože vliv má, tak tam je. Otázka je tedy „jak moc?“ Odpověď je jediná: „záleží pouze na stavu peněženky“. End of story!

    • spis na spolupraci mozku a klavesnice. hi tiery jsou uz sami osobe zalozeny na dotovani v podobe prem uctu ci tanku tak prosim neplakej ze po tobe strili Gecka, muzes taky.

     • Géčka střílím, protože jsem bohatý! Ultimátní odpověď která ještě víc na*ere „obyčejné lidi“, kteří potom ještě víc nadávají na p2win.

  15. Ahoj. Hraju wotko 3ti měsíc.a kdyz me mm posle s chaffeem proti osmam a sedmam tak auto prebijim na goldy a dokud nezbudou jen 6ky tak uz neprebijim … a necitim se blbe … je to dle situace … ale nekdy to bez goldu proste nejde …

  Comments are closed.