ManiaXXL: Škoda T 24 – 3 vítězné znaky

  41

  41 KOMENTÁŘŮ

  1. strašnej tank , ten jsem rovnou přeskočil po pár bitvách

   • Udelal jsem to jako ty a ted bych to nejradsi udelal i s TVP VTU tank to sice neni uplne nehratelny ale kdyz me to snim strasne nebavi.

   • Chyba! I s tím TVP. V topu s obstojnou posádkou to nejsou vůbec špatný tanky.

   • Ahoj nesouhlasím, pro mně dobrý tank. Vozím ventilaci, nabiják a skládání optiku (ne bino), spotřebáky opravy a velkou lékárnu a velký hasičák, goldy necelou třetinu a šetřím s nimi. Na posádce mám rozjetý druhý perk (první jsem vyexpil bro.in arm).
    Tank je živý momentálně s velmi dobrým konstantním view range. Dovoluje měnit pozice, využívat efektivně terén. Jen to zaměřování případně rof kdyby bylo lepší… ale nemůže mít všechno. Ostatně i když je to papír občas na zkosených plochách překvapivě odrazí.
    Já jsem velmi spokojen.

   • tento tank má všetko čo medko potrebuje – pohyblivost, penetraciu, depresiu. okrem jednej veci – dpmka…keby malo aspon o 400 vačšie dpmko bol by to druhy najlepší stredák na piatom tiere po T-34, takto je „len“ priemerny.

  2. zdaleka nejhorší tank z celý větve je st vz39,t 24 je oproti němu supr tank

  3. Pro mě je katastrofa konštrukta. Tanky předtím byly v pohodě. Tohle je bolševická pomsta národu.hb

   • konštrukta je jeden z nejlepších sedmičkových střeďáků… když se ti s ní hraje špatně, radši nehraj žádného sovieta (jsou horší)

  4. Tak co musí mít medko? Rychlost (má), pokud možno dobrý dohled (průměr, není to zlý), a pak 2 možnosti: buďto dobrou depresi, nebo velice dobré chování děla. Tohle má tu depresi. Rychlost a depresi, střeďák vlastně nic jiného nepotřebuje. Proto se s tím tankem hraje tak dobře.
   Ale nic to nemění na tom že s DPM 1100 je to jeden z nejhorších pětkových střeďáků. Prostě každý jiný stroj by ve skoro všech situacích (vyjímka jsou momenty kdy se musí přesouvat, nebo kdy se musí používat depresi) to zahrál mnohem líp. Ale tak maniaxxl to hraje podle pocitu, a pocitově se to hraje dobře… taky na něm mám 3 znaky, hrálo se mi s ním dobře, ale přesto je to nejhorší pětkové medko (z toho co jsem zatím hrál)

  5. to video je skvělé, na jeho kanále již leží pár dní a musím říci, že má vyřídilku, slovní zásobu a humor skoro jako franta štorm z masters hammer, kteří tento týden dali novou parádní desku. Pokud jde o diskusi k tanku tak nevím, ale dle maniaxxlova popisu je to taková nádherná laňka, kterou se těšíš na fotce v peněžence. A tak já to asi tak udělám 🙂 .. budu se těšit z maniaxxlova videa, obrázků, ale do garáže asi ne :). Jinak konštrukta je super tank. Tvrdím já hráč bídný i maniaxxl hráč skvělý :). Každopádně maniaxxl , gottwy super dík !

   • ..heh, tak zmienku o Štormovi a Master´s Hammer by som na tejto stránke teda nečakal 🙂 🙂

  6. Dneska na prochorovce mi dala M44 za 700 dmg kdyz jsem si to hnal z Pantherem po rovine,to uz bylo i na me moc:-(:-(
   A to mi ani arty nevadì.
   Ale co je moc,to je moc:-(

   • Je jedno, jak jedeš rychle, pokud jedeš v jednom směru, nebo pokud dělaš stejné úhybné manévry

   • Normalni standart, ty jo za chvili zacnete rvat ze vas trefi tezak na 300 metru, nebo ze te spotne light za kerem. Proste je to hra, a artyny do ni patri

  7. Další super videjko. Můj asi nejoblíbenější slovenský youtube player. I když občas nestíham ten komentář, když začne mluvit moc rychle.

  8. super video, super komentáře. A na gold plačky se vykašli. Když někdo hraje jako lama, tak si vždycky hledá nějaký výmluvy, proč je někdo lepší jak on. … a pokaždý se najde někdo, kdo nehodlá respektovat zákonitosti hry – jako sou goldy nebo artyny.

  9. Je to borec 🙂 A ten komentář je snad ještě lepší jak to hraní 🙂 By mě zajímalo, jestli je tak pozitivně naladěnej celej den a nebo jen u toho točení 🙂

  10. 40 minut dobrého videa a ještě lepšího komentáře v duchu těch slavných športových 🙂
   To mě bavííí.

   • „Pašek prihráva mantinelu, prihráva nahráva Pašekovi. Pašek strieľa, goool! Strelcom gólu je Rusnák.“ 🙂

    Gabo Zelenay

  Comments are closed.