ManiaXXL: Lowe – 3 vítězné znaky

  26

  Sdílejte
  Předchozí článekakcido: Top replay 5. díl
  Další článekWoT Konzole: Halloween + Mapa Heilbronn
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  26 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak na tohle jsem se těšil… Lva nemám rád a dlouho jsem nevěděl jak s ním hrát.

   • Löwe je TD. Jeidný co má, je ten jeho ultimátní kanón, se kterým nemáte problém i na desítce. Ale musíte to hrát na distanc, protože nemáte armor, takže nic nedingnete, ani pohyblivost na to odněkud zmizet.

    Je to TD a jako TD se musí hrát.

   • Já si Lowe koupil po T34 a IS-6, pro mě neskutečná hrůza 😀 a utrpení, neumím s ním hrát….těžko se zvyká na to být s ním vzadu 🙂

  2. Jsem zvedavy jak Maniac uchopi padekilo. Dostat se přes 3K dmg se mi snim povede tak 1x za 100 bitev. 🙁

  3. Dobrá práce ManiaXXL, s touhle plečkou to je asi velký záhul dát 3 moe.

   • Ono ho ve hře moc vidět není… a když už, tak ho má nějaké rajče. T34 nebo IS-6 jsou pro řadu lidí lepší variantou pro vydělávání kreditů.

    • No mam oba aj T34 aj IS6 a na IS sa nic nechyta. T34 je pomala do vane vas paraju 6 a veza ma plno slabyn. A ste casto medzi x a tam mozete len snajprovat lenze tu je problem kedze zameriavate rok a presnost tiez ziadna slava. Ak ste aj v tope a chytite dobru mapu ale je tam arty co skoro v kazdej hre tak ide po vas a moc toho neuhrate. IS6 je fakt bozia je skoro uplne blbovzdorna 🙂 ma skvely pancier a super delo bojujete na kratko takze nepresnost nevadi ale ta pene na IS3 celne treba okamzite gold. Ale je to proste super stroj o com svedci ze som este nedal M a to som zahral cez 4000DMG a cez 2000 odrazeneho a daco som spotol. Takze M bude tazke ale urcite padne(aspom dufam.)

  4. To delo vizera byt velmi presne, ale inak asi nudny stroj. Viac zabavy je s T34 aj ked asi nie o moc. Inak dobre zahrane ako vzdy.

    • Čtu všechny diskuze a jsem rád, že se zde konečně neobjevují komenty typu „cheater xxl“ Že by lidi dostali i rozum?

     Jinak palec hore, že mu chce hrát i takový kaktus jako je Löwe 😉

  5. Chtěl bych umět hrát jako ManiaXXL. To ale nikdy nebudu. Maniax je prostě talent. Nicméně díky jeho videím se zlepšuji :-).

  6. Jinak Lowe je zralý na rebalanc. Když už je tak strašně těžký, tak by tu váhu mohli přemístit do pancíře nebo ho naopak trochu odlehčit (vyndat ten olověný ingot zevnitř tanku 🙂

  7. Proč kua nejsou nové zprávy??? Mauschen (VK 100.01) bude tier 9! Bude v alternativním stromě stromu, který povede k Mausovi. Strom by měl začínat od (7) Tigera (P) – potom následují známé (8) VK 45.02A a (9) VK 45.02B / VK 100.01.

  8. Tak to abych si honem koupil zpět porno Tigera a vyjezdil si dopředu XP 🙂

  Comments are closed.