Komiks: Dobrá pozice

  18

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek2. 6. 2016
  Další článekInsider: Tier 10 LT možná opravdu budou
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  18 KOMENTÁŘŮ

   • Ukazuje to většinou takové ty klasické momenty z WOTka 🙂 (aspoň podle mě ) myslíš si že tady si nastřílíš ale než na někoho namíříš je po něm

    • No, v tomto případě to má IMHO i další smysl, kdy všichni kempí na jednom místě, dokonce i ten Japonec a LT se taky nechtěly ani pohnout.

  1. Pojnta je o vyžírkách (a oplně na konci je poukázáno na blížící se fotbal

  2. Ahoj lidi, omlouvám se za narušení diskuze, ale prosím potřebuji pomoct nějak popohnat podporu ve WoT. Včera mi někdo hacknul můj emailový účet a taky účet u WoT. Email jsem naštěstí zachránil díky tomu, že jsem zůstal přihlášenej na mobilu, ale ten zlodějíček mi u mého účtu WoT jednak změnil heslo a jednak přidal své telefonní číslo, dle předvolby 380 se jedná o Ukrajinu. Takže jsem namydlenej. Psal jsem již 2x na podporu, ale stále nic. Mám strach, že než se něco začne dít, tak mi ten doveda účet vybílí nebo rozprodá. Ještě jednou se omlouvám za narušení diskuze, potřeboval bych zařídit okamžité zablokování účtu, za každou radu budu rád. Díky a čau

   • Podporu nepopoženeš. Ale buď v klidu, když prokážeš vlastnictví účtu, celkem v pohodě se k němu dostaneš. A i pokud by ti ho vybílil, revertnutím k datu ti vrátí všechno cos tam měl.

    Příště nepůjčuj účet powerlevellerům, vetšinou je to podvod. Radši si kup premiák a uhraj si to sám…

    • Carrambo díky za odpověď, věř mi, že jsem účet nikomu nikdy nepůjčil, nepoužil jsem nikdy žádný boty a vždy hrál sám za sebe a bez modů. Problém je, že jsem si k účtu nepřidal tel. číslo, to udělal až tenhle hacker, kterej mi zároveň vymazal veškerou emailovou korespondenci s WG v emailovým účtu, takže nemám ani jedno potvrzení o nákupu tanků. Mám pouze kartičku s bonus kodem na tank B2, který mám v garáži a výpisy z bankovního účtu, tak nevím zda to bude stačit. Jen je zajímavé, že Wot Asistant mi zůstal v mobilu přihlášen, stejně tak na druhém PC jsem zůstal přihlášen na stránkách worldoftaks.eu, ale v nastavení účtu nic nezmůžu.
     Ještě jednou díky, budu tedy čekat.

      • Hesla sa dali kradnut cez troske kone tvariace sa ako plugin do TS.
       Nejaky klan ta ako diplomata zavolal pod zamienkou vyjednavania na ich TS a ucty boli na druhy den vybielene.
       Myslim ze sa o tom pisalo aj tu.

     • Máš výpisy z banky nebo z telefonu, podle toho čím jsi platil. Dokázat se to dá.

  3. zaujimave, u kolegy v klanu to poriesili za 2 hodinky po tom, co im napisal. Vsetko nasiel tak, ako ked sa poslednykrat odhlasil.
   Tak isto mu to ukradol nejaky ukrainec.

  Comments are closed.