Gottwy CZ: Replay T-28 s F-30

  7

  Ohodnoťte tento článek!

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. Oponentura ke Gottwyho názoru na T-28E F-30

   Taky považuji Éčko za spíše těžký tank než střední, resp. na otevřených mapách se dá snadno hrát jako TD (ač není tak přesné jako prase, účinek kanonu v cíli je obdobný). Mobilita je OK, původní T-28 je sice rychlá, ale obrovská papírová krabice, která se nedá schovat (kddyž zaměříte T-28 autoaimem, tak ji trefujete poměrně přesně i na 200 metrů za jízdy). Takže trpí na HE … a taky na malé rychlé zákeřné tanky jako je Pz IC (přijede, masází do zadku zásobník, zapálí motor i nádrže a odfrčí do dáli). Éčko s tím nemá problém, trollové v Pz IC mají smůlu, Hetzery s derpy taky (Hetzer do Éčka čelně dá za nějakých 160 dmg, ale než nabije podruhé, tak je v garáži). Kanon je děsně pomalý a nad 300 metrů i nepřesný, na mém Ečku mám rychlozaměřovák (vydělal jsem si na něj během cca 20 bitev), ventilaci a skládanou optiku. K tomu 4 skillovou posádku s plným camo bonusem (čtyřkám nesvítím na 330+ metrů ani při střelbě, viz můj replay na konci).

   Éčko je pro mne záchrana ve dni, kdy se mi nedaří na osamách/devítkách nebo když jezdím s Grosstraktorem a potkávám namyšlené sprosté hajzlíky v Hetzerech.

   Níže uvádím svůj replay – není ničím vyjímečný, naopak v něm kempím celou bitvu (však jsem při hraní jedl jednou rukou večeři). Jen je tam vidět nepřesnost děla a špatné spotovací schopnosti čtyřek, které i velké Éčko dokáže využít.

   http://wotreplays.com/site/2665656#steppes-glock17-t-28e_with_f-30

   • Proč by někdo jezdil grosstraktora, pokud teda se nechce potrestat za něco? 😀

    Jinak divím se že nemáš nabiják, to ten tank zhoršuje o dost, přece jenom DPM je jedna z největších výhod, třeba zabíjet tanky rychle.

    Pokud pro tebe je dohled hodně důležitý, tak vyměnit nabiják za ventilaci, jestli radši chování děla apod., tak nechat ventilaci a dát nabiják místo optiky.

    Toť můj názor, nabiják dávám všude kromě tanků co nabíjí rychleji než zaměřují, typu matilda nebo T-34

    • Pokud používá optiku, tudíž střílí z velké vzdálenosti, tak nabiják skutečně nepotřebuje, ale přesně využije to co píše, tedy dohled a zaměření. Ono, když někoho nasolíš z dálky, že se ani nespotneš, tak nepřítel buď hned zdrhne (zrychlení nabíjení nepomůže), a nebo jede tvrdohlavě dál a tady rychlejší nabíjení zase nepotřebuješ. Možná ten jeho setup někdy zkusím.

    • Na co nabiják když jedinou ranou soupeři seberu 30 – 50% jeho HP?

  2. Tohle je zábavný op stroj, solidní kombinace heavy a medka. Na rozdíl od kv1 se umí otočit a něco flanknout.

  3. Tady si troufám taky skoro označení OP používat. Přijde mi to stejně luxusní jako FCM 36 PAK 40… Ten taky dokáže nadělat hodně srandy (a smutnejch obličejů).

  4. Tak jsem si pustil záznam a Gottwy si za prvé trochu odporuje (tvrdí nepřesné dělo a trefuje na dálku i na blízku za pohybu) a za druhé mi u jeho záznamů vadí, že neukazuje výsledky po bitvě a s jakou posádkou a vybavením to hraje.

   Takhle byl vlastně záznam o bitvě, kde neřekl proč co dělá, proč volí jakou strategii a pozici, a celou dobu jen komentoval tank jak je špatný a přitom tank zahrál skvěle. Škoda.

  Comments are closed.