Gottwy CZ: Replay Škoda T 50

  18

  Sdílejte
  Předchozí článekWoWs: 17. 4. 2016
  Další článekTirpitz se vrátil do eshopu
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  18 KOMENTÁŘŮ

   • Njn,T50 je oblíbená, protože umožňuje hodně nastřílet. I takové kopyto jako já s ním o víkendu nastřílelo 6k do devítek a desítek … a zvrátilo málem prohranou Prochorovku.

   • WT E100 nerfli až po více jak půl roce … myslíš že tohle nerfnou 2 patche po vydání ? trochu naivní představa …

     • Ano ale když si vezmeš kolik breku bylo kvůli WT a jak dlouho trvalo než přišel nerf … na čechoslováky zas tolik breku není takže podle mě nerf nebude zas tak brzo … osobně si myslím, že 9.15 a ani příští patch to nebude, ale to je jen můj názor …

      • Můj osobní názor je ten, že WG má momentálně daleko víc starostí jinde, navíc se obměnilo šéfstvo, které se bude chtít vyhnout stejným chybám jako dělali odejití „šášulové“ loni a předloni. Nečekám nějaké nerfy ad hoc, spíš si myslím, že čas a lidi nakomandují do jiných oblastí, které hoří víc. Například matchmaking je stále imbecilně postavený – včera jsem hrál 36 bitev a 21 z nich bylo ve stylu „našemu týmu chybí 1-3 toptiery a na spodku jsou 2-4 tanky, které jsou jen do počtu“, 9 z nich bylo „stejné týmy“ a jen v 6 měl můj tým převahu v tierech nebo počtu HT.

       Nehledě k tomu, že existují tanky, které jsou OP víc let a nikomu to nevadí (Cromwell, T67, T-54). Nerfy čekám až na podzim. Nějaké buffy přijdou, ale spíše jednotlivě a výjimečně. Když WG teď tvrdí, že bude velký rebalanc, tak proč marnit čas nějakými singlovkami?

      • Máš pravdu, mm hoří nejvíc. Přijde mi, že naprostá většina bitev se odehrává ve stylu 15:5 a nebo 5:15, Je strašně málo vyrovnaných bitev. Nemám nainstalovaný xwm, ale občas se po bitvě kouknu na osobní hodnocení hráčů a téměř vždy má jeden tým cca 10 hráčů s osobkem nad 5-6 tis. a druhý přitom většinu hráčů kolem 3-4 tis. Můžeš mít klidně i lepší tanky, snažit se sebevíc, ale bitva je na 90% předem rozhodnutá.

  1. Řekl bych že to je jen bledá závist. Asi ten tank nemá, tak ve stylu „Pane Bože, chcípla mi koza, tak ať sousedovi chcípne taky“ přeje majitelům nerf. 🙂

  2. ten tank mi nepride až tak OP rychlost je 50km h a vzhladom k tomu aky ma pancier to nieje žiadna slava.To delo je pecka aj pene aj zasobnik ešte depresia je dobra ale inak je to velke jak tog.nemyslim si že je velmi OP.Môj názor a šup do mna

  3. nerf proč? to snad chtějí jen ti co s nim neumí hrát resp. proti němu neumí hrát, ten tank je dobrej jen ve schopných rukou což tolik na publiku už delší dobu není, tak proč nerf?

   • Ono není lehké ho hrát … tank je to křehký a zrovna včera mne sesmahnula FV 183 na ránu (1600 dmg díky HE a zbytek dodělal oheň).

  4. Až začne jezdit s tímhle „OP“ tankem víc „víkendových hráčů“, bude to free dmg pro každého trochu lepšího hráče. Dají se s tím zahrát moc pěkné bitvy, ale zrovna tak stačí jedna chyba a garáž.

  5. Bohužel, problém toho tanku je, že jej zatím stále hraje málo rajčat, které by mu v jeho prospěch upravili statistiky. Takže Damoklův meč v podobě jeho nerfu a nerfu výborné „50/51“ nad nimi stále visí.

  Comments are closed.