Gottwy CZ: Replay Škoda T 50

  8

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWoWs: 13. 4. 2016
  Další článekWG spouští sjednocený launcher
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  8 KOMENTÁŘŮ

  1. Gottwy je dobrej a i celkem fajne to vysvetli, navic me jeho videa prijdou zabavna. Nekoukam treba na Tonceka, ackoli se od nej da naucit taky hodne, ale nejak me nesedi ten styl a ani moc nekoukam na Martyho, protoze je na muj vkus az moc ukecanej, ale jak rikam, to je ciste muj nazor…Nejlepsi komentovany replaye podle me dela Carramba.

  2. Uznávám, že Gotwwy hrát umí . Ale raději bych se podíval na zajímavý replay s některým z tanků , s kterými je o dost složitější či těžší hrát . Replaye s českými či ruskými medky na vyšších tierech už si většinou ani nepouštím .

  3. Já nepoznám, kdo je lepší nebo horší učitel a má ho tedy cenu přednostně sledovat či nesledovat, jelikož každý většinou ukazuje svá nejpovedenější videa, takže není možno si udělat úplně objektivní náhled. Ale poslední dobou mi připadá, že nemá cenu všechno věřit Akcidovi, a to jsem ho dříve sledoval nejvíc. Sice si sám do sebe také rýpne, ale často se ve videích nesmyslně vymlouvá. Kolikrát udělá úplnou botu, míří jinam, než by měl a svádí to pak na technické vlastnosti tanku či hry.

  4. Tak to jsme na tom stim emailem stejne..taky nevim proc…asi carammba nerad posloucha pravdu.

  Comments are closed.