Gottwy CZ: Replay O-Ho

  7

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWar Thunder: Raketometný tank IT-1
  Další článekV eshopu se objevil USS Texas
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. S gottwyho názorem na O-Ho nesouhlasím, ten tank je kvalitní pokud ho umíte zahrát vypořádá se i se dvěma , třema tankama najednou , ten tank i když vás střílí do věžiček podingá to s přehledem. Nejhorší nepřítelem jsou pro vás TD VIII a výš a housky. Za mě shrnuto podtrženo když s tím hrajete s rozumem dají se zahrát super bitvy 🙂

   • Já spíš souhlasím s Gottwym. Ten tank je silně jednoúčelový (boj ve městě), jiné HT jsou daleko univerzálnější, protože jsou mobilnější. Na Prochorovce, Malinovce nebo Murovance je to zbytečná zátěž pro tým. Ani dobří hráči s ním moc neexcelují (co so pamatuji z mých bitev).

  2. Jsem zvedavy kolik lidi zustane u te liniie,kdyz 5,6 dostali brutalni nerf,,ktery uz mel prijit davno….ty dva tanky bili uplne mimo misu,,,5- 700 hp a 300 dmg a druhy 150 mm pancir na tier 6 a brutal vypinaci houfnice…nechapu kde vzali tyto parametry,,spis se bali aby ty japonske heavyny nebyli jenom do poctu na randomu,,tak je udelali trochu vic OP…spise abnormal vic OP…blazni.

   • Jediná věc, která mne na těch OP křápech (O-i E. + O-I) zajímá, je to, že těm mamlasům z WG trvalo víc než 2 roky než přišli na to, že je potřeba je nerfnout. Což mi dává víc času zahrát si s TVP T50/51 než ho taky dojebou.

    • TVP asi nenerfnou jelikož ten tank když nerfneš tak mu nic nezůstane.

     • Proč myslíš že ho nenerfnou? Ze statistik jim vyleze že je OP, tak ho klidně nerfnou. Jen doufám, že budou sbírat statistiky dost dlouho, aby se na ten tank dostalo dost kečupáků a staty spadnou a nerf nebude.

  Comments are closed.