Gottwy CZ: Replay FV4202 (P)

  13

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekNovinky na téma Chieftain/T95
  Další článeksranda27: Crusader Mk.III [WT]
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  13 KOMENTÁŘŮ

  1. Mimo téma, ale toto musíte vidět.
   Na oficiální stránce v článku vojenské přehlídky píšou toto:

   Velitelé,
   Připomeňte si výročí konce druhé světové války v Evropě na našich bojištích. Jako obvykle jsme pro vás připravily hromady skvělých bonusů!

   Holky jedny fikané 😀 😀

    • Já mám pocit, že za všechny tyhle chyby může mladá generace, která nečetla tolik jako ti starší, kdy nebyly PC. Pak to takhle dopadá a je to vidět úplně všude, i např. na seznamu, idnesu, centru, atd. Prostě ti mladí nemají češtinu zažitou pod kůži a z toho pramení takové hloupé chyby.

     PS: Minule tam zase Ivana_Drago založila téma Veřejný test verze 9.15 – Chlášení chyb a trvalo několik dní, než byli schopni to vůbec opravit i přes opakované upozornění.

     • Tak několik dní je na ofiku standart, takže nevim, proč jsi udiven. 🙂

  2. Netřeba se divit, dnes lze běžně narazit na příspěvky od někoho například s nickem Franta: “dneska sme sly s kamosem na pyvo” a podobné skvosty. Opravdu mám dost často problém přeložit si do normální mluvy co se dotyčný snažil sdělit. Obvykle to za tu námahu nestojí.

  3. njn. tenhlenctenc chaos v tom jakeho je kdo vlastne pohlavi mi vzdycky zveda zaludek. a nejhorsi je, ze minuly tyden jsem stejny skvost zahlidl v dennicku sve desetilete dcery, jinak jednickarky …. “dedecek s babickou jeste neodjely”…. 🙁

  4. Tomuhle tanku by vylozene prospelo zrychleni nabijeni, pak by to bylo celkem ok… kdyz uz to jede pomalu, nema sanci ujet, tak at to ma aspon moznost to nekoho uflusat…kdyz potkate jedna vs jedna treba T54 first prot. a jste na tom skillove tak nastejno, tak vas proste umlati, utoci a rozebere na hadry…

  Comments are closed.