Gottwy CZ: Replay FV4202 (P)

  26

  Sdílejte
  Předchozí článekWoWs: USS Arizona v E-Shopu
  Další článek9.15 vs 9.15.1 Porovnání minimap
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  26 KOMENTÁŘŮ

    • Co hráč, to jiný názor. Každému bez ohledu na vlastnosti vyhovuje jiný tank. To je normální. Každému chutná něco jiného. Není důvod se překřikovat.

  1. Pro me nej t34 pene je tak vysoka ze nevadí ani desítky a kdyz se tam da misto hasicaku lepší palivo tak se ta rychlost i vyrovná is 🙂 i kdyz to hraju jako kombinaci td/hd

   • Podle mě je lepší benzín ta nejzbytečnější věc právě na pomalý tanky. Pokud beru že chceš vydělávat a dáváš si tam ten co přidává 5%, tak 5% třeba z rychlosti 35 km/h je krásných 1,75 km/h navíc a to se vyplatí. Kappa

    • Cim ten lowe pritahuje rajcaky? Vzdycky kdyz vidim v bitve prave tento tank, bedlive sleduji pocinani jeho majitele a vzdy je to nejaka perla.

  2. Pokud hraji střední tank a předjíždí mě na rovině těžké tanky, tak je něco špatně. Fv4202 by byl průměrný střední tank pokud by jezdil tak 45, výborný pokud by jezdil 50. Superplečka má alespoň trochu pancíře a omezený MM. Rozhodně bych FV za peníze nikomu nedoporučoval, MNOHEM lepší volby je T-54fp.

  Comments are closed.