Gottwy CZ: Replay E 100

  36

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek9.16 – Další změny pancíře
  Další článekKonzole: Update 3.3
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  36 KOMENTÁŘŮ

  1. Díky, že sem nedáváte jen replaye s tierX medky.
   Nedíky, že sem dáváte velmi často replaye s vysokými tiery (světlá výjimka – Maniaxx).

   • Glocku, na to ze tady vzdycky chytracis a na to ze tu mas pod kazdym prispevkem tak 150 komentu, sis evidentne nevsiml ze replaye z PC wotka tu maji jen od gottwyho, martyho, c66 a maniaxe. Tudiz redakce wot tezko ovlivni na jaky tank youtuber udela video. proste davaji to co nejnoveji nahraje ytuber. Nahrej replay s Togem. urcite nas to bude zajimat. P.s. ja navrhuju pridat videa Mikseera a Caesara.

    • Ano mami, už sem nebudu psát a budu se líp učit…. 😀

     Já se jen směji tomu, že ve hře je 500 tanků a replaye Gottwyho nebo Martyho jsou asi tak o 15 z nich. Zaplaťpánbůh za Maniaxxe a Akcida (na kterého jsi zapomněl). C66 už replaye nedělá, což mi přijde jako věčná škoda (specializoval se na lowtiery).

     Rozhodně jsem pro další youtubery, jenže ta věc nezávisí jen na redakci, ale na samotných autorech (je slušnost nepublikovat bez autorova souhlasu). Komentáře k videím nedělám, ale pár trochu slušnějších replayů jsem uploadnul na wotreplays.com. Máš-li silnou touhu mne vidět v akci, tak si je najdi a kochej se.

     • jednoznačně se přimlouvám za Maniaxxxe, nejenže díky němu máme přehled o nejnovějších trendech v tancích, ale i o trendech ve vývoji módů, je prostě komplexní youtuber 🙂

   • Proboha kolik ti je ? Jsi děcko nebo retard že nedokážeš pochopit, že každej si může točit co chce. Marty nehraje low tiery protože ho nebaví, proč by měl dělat něco co nechce jen kvůli tobě a nějakým dalším uplakánkům ?

  2. Můj problém je, že takhle opatrně bych to hrát prostě nevydržel. Po nemastném neslaném začátku to nakonec byla dobrá hra, ale já už bych po prvních pěti minutách zvolal „Geronimo“ a 20s poté slavně zdechnul při hrdinském útoku.

      • Já taky, ale radši to sem nepište nebo zas dojde nějaká namyšlená fialka, co nechápe, že né každýho baví trpělivě vyčkávat jen kvůli WNku 😀

   • Očividně nejsi z těch, kdo udělají kvůli WN8/WR první poslední… Kouknul jsem na ten replay a zmého pohledu je to 50:50 – kdybych hrál a měl špatný den (herně) tak bych se nejspíše taky „zabejčil“ a snažil se hrát do poslední minuty. Když se mi ale daří (nedostávám rajčatové týmy, WR nad 60%), tak nad jednou kemperskou bitvou mávnu rukou a vyjedu yolo, protože kempení je jen ztráta času a nálady.

    • Myslím, že když se koukneš na moj staty, tak zjistíš, že kvůli WN8/WR nedělám ni to první, natožpak to poslední 🙂 Já to hraju hlavně na umělecký dojem 🙂

     • Koukat se Ti na staty nebudu, věřím Tvým slovům. Ty jsi prostě kasuál plejer s uměleckým cítěním. Těší mne, že Tě poznávám.

      věčný plejer dichotomického dojmu

     • První rozumný důvod. Unicum honí staty, jiní tvrdí, že jim nejde o wn, ale o zábavu. Osobně jsem si doteď myslel, že asi budu někde mezi. Až když jsi to pojmenoval, poznal jsem svou cestu a cíl – MÍT U HRY STYL!

    • Do 3 minut je o výsledku bitvy zpravidla rozhodnuto. Samotná bitva ale trvá déle.

     • Heh. S tím docela souhlasím. Než člověk někam najede je to 0:5 a potom se s tím něco hodně blbě dělá a většinou loose … A jako třešnička na dortu ti napíšou ti první co zdechli, že jsi camper, noob, idiot a já nevím co ještě, nebo ti napíšou, že “ for fun “ … Fakt super zábava.

      • Ovšem fialky se nikdy nevzdávají, protože potřebují nastřílet co nejvíc dmg = vysoké WN8. To je ta opravdová otročina.

      • Na tom je kousek pravdy. Když chce člověk víc nastřílet, tak je někdy dobré se někam v pravý okamžik sobecky zašít a počkat si na konec, když přijde jolo na posledního hráče, tak jsou to pro něj žně, protože se nikdo nekryje a stačí to sázet, co to stíhá přebíjet.

  3. lol,
   čas: 8:oo
   mega hláška dňa:
   „to bylo od ní moc getlmenské, že mi umožnil napraviť moju chybu“

   inak dobre odkomentované aj dobre zahrané.

  4. Je to sice OT, ale ví se něco ohledně KV-4 Kreslavskiy?
   Dneska jsem ho totiž potkal na randomu v bitvě.

    • Díky, to jsem nevěděl. Tentokrát ta kampaň šla mimo mně. Ani jsem nestíhal číst oficiální stránky.

  5. glocku pls… je hezké , že máš 2400wn8 + chytré kecy o tom , jak jsou tu replaye z 80% z top tieru , ale když tu máš takové kecy a velkou hubu , tak si začni ty videa dělat sám ne? 🙂 btw tebe jako fialku neberu , páč ani na jedné z X nemáš fialové wnko + 1900wn8 za měíc a 24ÉÉ overall mi zavání něčím jako je prodej acc , ovšem když se podívám na tvoje bitvy , tak 1k máš na traktoru,1k T-127,1K na nějaké 2ce, ale skill na těch top tierech to poněkud chybí,takže tady máš typy:
   1. chceš videa s low tierama?
   Dělej si je sám , protože většina lidí má zájem o replaye z X,IX,VIII,VII bitev a ne z I,II,III,IV,V bitev , kde je to plné rajčat (ikdyž ono i to top tiery hmmm 😀 )
   2.Tvoje kecy jsou naprostý cancer a tvoje komentování je docela k smíchu 😀 , evidentně nemáš nci iného na práci než jen kecat o tom , jak si každý dělá replaye s XT tanky . Víš , kdyby jsi netrávil tolik času tím svým ubohým statpeděním , tak by tovypadalo poněkud jinak, jenže kdyby jsi měl aspo 3k wn8 za 30dní s průměrným tierem 7-8 nic bych neřekl , ale sry ale po 31K hrách mít 1900wn8 za měsíc , když máš 2400 overall , tady už to závání A) statpedingem s lowtierama
   B)prodaným acc a osobně si mylsím , že je to spíš A),takže když máš tak velkou pusu , tak si dělej na youtube svoje videa a nerejpej do toho , kdo jak s čím dává na youtube videa pls

   • 1/ možnost vyjádřit svůj názor tady ještě nikdo nezakázal (ani Ty ne),
    2/ hra se neskládá jen z high end content a ne každý touží hrát jen ruská tierX medka (nebo koukat jak je hrají jiní),
    3/ když už jsi mne lustroval, tak jsi nějak opomenul, že tierX téměř nehraji (protože mne to nebaví), primárně hraji osmičky,
    4/ moje WN8 nebo WR mne nezajímá, ale je fajn, že je důležité pro jiné lidi (ani Tvoje WN8 nebo WR mne nezajímá dokud se nepotkáme v bitvě),
    5/ Ten tank, který zcela očividně neznáš, je Pz. 38H 735(f), také známý jako Mikromaus, perfektně jsem na něm (a na Loltraktoru)trénoval posádky v letech 2012-2013 (dohromady 10 německých posádek),
    6/ neříkej mi, co mám dělat, na to má monopol moje rodina (a stejně bych Tě neposlechl),
    7/ neschovávej se za „většinu lidí“ (co chtějí replaye z vysokých tierů), to dělají blbečci a zoufalci bez sebevědomí,
    8/ jak říkám, mne na hře baví něco jiného než Tebe (a kvůli Tobě si WN8 fakt honit nebudu),
    9/ o YT videa fakt nejde, tady jsme na wot.cz a diskuse se týká toho, co sem redakce dává za videa,
    10/ díky za Tvůj emoční výlev, očividně ses na něm hodně nadřel.

  Comments are closed.