Gottwy CZ: Replay Action X Centurion

  4

  Ohodnoťte tento článek!

  4 KOMENTÁŘŮ

  1. Tohle video jsem chválil už na YT. Gottwyho a Marty_vole považuji za naše nejlepší hráče. Každý je jiný, videa od obou jsou super poučná. O to víc mě mrzí, jak někteří záměrně Gottwyho hejtí. Je smutné, že jediné co si dokážou na něm vybrat je vada řeči. A to že si dá práci a vydá 5 videí s jedním tankem, (mimochodem s plečkou TVP 8 tieru) protože je možné hrát ho v několik konfigurací já naopak vidím jako veliké plus.
   Když ho někdo nechcete sledovat, tak se prostě nekoukejte! To co se tu poslední dobou objevuje k němu za komentáře je fakt hnus!!!! 🙁 Doufám, že se nenechá odradit a bude pokračovat. Místní moderátor by měl asi už zasáhnout, ať to tu nepřeroste v nějakou šikanu.
   Všem kteří mají rádi jako já tanky, hru WoT,a rádi koukají na naše top hráče přeji KRÁSNÝ POHODOVÝ DEN. 🙂

   • Také přeji pěkný den. Originál je jeden. Všem, co o své zkušenosti podělit se snaží, mou přízeň zří ve svých komentářích. Ty, kdož však neumí či nechce a jen kleje, nezlob se a běž do zadele! 🙂

  2. Všem, kterým tady byl smazán příspěvek: Pls pište sem s rozumem. Dragonpanzer ještě jeden podobně nablblej příspěvek a už si sem nenapíšeš.

  Comments are closed.