Gottwy CZ: Replay AC 4 Exp.

  9

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekLetadlo World of Tanks
  Další článekakcido: Top replay 2. díl
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. BOŽŽE kašli na tanky, poď urob mi radosť a natoč replay z lietadielok 😉
   WoWp pls!!!

    • funguje 1 hráč v každém týmu a zbytek jsou boti a někdy jseš tam jako hráč sám jen proti botům :). Chodím tam jen na výročí letadel pro free xp do WoT

     • Bullshit. Random bitvy jsou tam normálně 15v15 komplet hráči (všichni se daj podle jména dosledovat, ty účty existujou, navíc boti většinou nepíšou každej jiným jazykem, neposílaj friend requesty a nenadávaj po bitvě do PM), ale je tam extra mod „bitva proti botům“.

      Ač se tomu nechce věřit, celkem dost lidí WoWp hraje. Kupodivu víc než AW, vzhledem k tomu že na tierech 1-6 (vyšší zatim nemam) matchmaker WoWp založí bitvu do 2 minut kdykoliv, ale v AW má člověk kdykoliv jindy než večer mezi sedmou a jedenáctou pešek

      Ale kdo to nehraje, tomu to fakt nedoporučuju. Leda tak tréning na těch 150 goldů (200 když má člověk tier 4) zadarmo. Ekonomika je tam příšerná – z tier 4 na 5 se člověk přeexpí za 15 bitev, ale vydělává na nákup letadla dalších 50, o přetrénování posádky (jinak než 50% zadarmo) nemluvě.

      • tak ja hram najradsej proti botom v randomke, free expi do wot a ine bonusi, ak máš prémko tak to sipe;)

       GOTTVY pod do nás chcem video wowp,
       ked dáš dám tri odbery na youtube;)

  Comments are closed.