Gottwy CZ: Momentky – Duchové ve WoT

  20

  Sdílejte
  Předchozí článek20 „tajomstiev“ WoT
  Další článekGottwy CZ: Replay Type 64
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  20 KOMENTÁŘŮ

  1. Sežral ten plot. Obě dvě. Blbě nastavený model. Se stává i v lepších mapách..

  2. to je pekne ze je tam plot ale mala by preletiet… no holt taky malinky bug ze:D

  3. koukal jsem na re-play a použil free cam (pouze re-playe z aslainova mod packu) a zjistil jsem toto: 1 rána do 1 sloupku baráku a 2 rána šla do posledního sloupku toho samého baráku

   • je to vidieť aj na tomto replayi,
    že tie streli trafili stĺpy baráku a potom plotu.

    pokial to nieje podkalinerma,
    ale vybusna strela tak ten plot funguje ako predstaveny pancier u IS-3

    • Já vím jak fungují ploty, ale on trefil 2x sloupek baráku – s free cam a maximálně spomalené to bylo dobře vidět

  4. Ano jde vidět, že trefí sloupek, ale tak mi to někdo vysvětlete. Mám tu samou zkušenost stejným typem munice APCR mi jednou sloupkem projde jednou ne, tak kde jsou nějaká pravidla toho enginu?? TO už budeme dávat RNG i do takových pičovin?

    • No to právě není tak jednoznačné, kolikrát jdám demage i když to jde přes sloupek. Zrovna dneska s MAUSEM se mi to stalo, ještě jsem si na to vzpomněl po tom co jsem viděl tohle video. Klidně dám i replay, jestli si vzpomenu která to byla bitva.

     • nechceme to videt, nehledej to , v teto hre nefunguje dvakrat nic stejne ani v te same verzi , a dodrbou to znova kazdy patch ….

      • podle mě, je to jasný ghoust, pokud to není HE nebo HEAT, tak ta rána musí překážkou jako je sloupek plotu projít a zasáhnout cíl a je otázkou zda probije či nikoliv, ale AP i APCR dává DMG i po průchodu jednou stěnou baráku…

  5. Malý offotopic obávám se že blábolům Jurie „Pošuloka“ Pašoloka někteří dokonce uvěřili dneska jsem na EU2 potkal týpka co psal jaký jsou slovani nacisti a že to nejsou z Evropy.

  6. Já se spíš divím že nahrál takové video, vždyť je to evidentní.

  7. APčkem by to mělo projít ne ? Hečkem a HEAT to neprojde…..To se mi taky stalo několikrát, APčkem to plotem někdy neprojde….

  8. Jako vážně tady vidí někdo ghost shell? Pročsi nezapneš s někym výcvikovku a nezkusíš to? Ten sloupek pohlcuje střelu a nepustí ji dál. Prostě je to pevnej objekt jako byly dřív bedny na bázi pod vlajkou… čekal jsem nějaký terno, ale ne pulp fiction. To mě nenapadlo, že s timhle někdo přijde. 2x zásah sloupku nic víc nic míň. Rozbitej barák to jenom potvrzuje.

  9. Nechápu proč jsi toto video nazval „Duchové ve WoT“ než jsem si to video pustil ,myslel jsem si že ti „Duchové“ budou momenty kdy např.Střely budou prolétat zkrze tank a nepoškodí ho ale ten název s obsahem videa nesouvisí, kdyby jsi to nazval Ghoust Shiel nevim jak se to anglicky přesně píše tak by to bylo lepší a ohledně toho videa nejdříve se pořádně koukni kam a přesco střílíš než to dáš na Internet. Tímto záznamem jsi ukázal že zas tak dobrý hráč nejsi ,když ani nevíš co prostřelíš a co ne .

  Comments are closed.