carramba66: Replay T95E2

  7

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekSupertest: Krupp-Steyr Waffenträger
  Další článekOdměny za klanové mise
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. no dcl toho hodně odingal…chtělo by to ale omezený MM a aby líp vydělával…respektive mín prodělával 😀

  2. Je to bráno jako reward tank, na devítky zpravidla jenom gold (o X se ani nebavím), jinak si bez šance, ničím mě nezaujal, play style podobný pattonu, co jsem ho měl možnost zkusit na testu, tak budu hodně uvažovat, jestli ta desítka za to má cenu…

  3. de to zíkat i když má muj rekrut tier 7 a vyjezdí si 10? nebo to je jen u novejch účtů?

   • Jde, ale za podmínky, že spolu odjedete nějaké bitvy a vyjedete společně 1.000000 zkušeností, nebo když si tebou zrekrutovaný NOVÝ hráč vyjede a koupí prvn tank T10.

    • Hoj, já takhle chi začít s bratrancovým účtem na kterém je pouze IS-3jka…. TZN že nestačí koupit 10 tier ale musíme spolu ještě ujet milion zkušáků?????????? To ja pak lepší si založit novej účet a vyjezdit ho od píky, než začít s nějakým rozjetým účtem….

  4. Ahoj, s kámošem jsme se rozhodli, že ten tank jeden druhému vyjezdíme. Jezdit tanky jen tak už nás nějak přešlo a velice by nám pomohlo, kdybychom mohli začít nějakým invite codem na pár zlaťáčků a možnou koupi premiového tanku, ideálně ve slevě aspon tier V. Já už jsem jeden dostal od SCUKA, ještě bych potřeboval jeden pro kámoše FFFJarda. Pokud někdo máte nepoužitý invite, pošlete pls na mě KLASTER12 ideálně do PM a nebo rovnou jemu FFFJARDA.

   Díky

  Comments are closed.