carramba66: Replay Grille 15

  34

  Sdílejte
  Předchozí článekTest aktualizace 9.15 jede!
  Další článekFrancouzský AMX 13 57 GF v eshopu
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  34 KOMENTÁŘŮ

  1. Moc se mi líbí jeho agilita … takovej přerostlej Scorpion s agilitou T-62A. S BiA, nabijákem a čokoládou jsem nabíjel 13,33 s.

    • Toho bych se nebál – cvrček je papírovej čert a potřebuje něčím vyniknout. Takový Objekt 268 s podobnou posádkou a stejným vybavením nabíjí 15 vteřin, ta úspora času 1,5 vteřiny je prostě daň za absenci pancíře.

  2. cekal jsem ze to bude plecka,ale rychlost vskutku dobra. Toho si poridim. Jinak pekne video 🙂

  3. A srovnání s WT auf PZ4? Jinak díky za skutečně rychlý příspěvek k novému tanku, těším se na něj moc 🙂

   • Je vidět víc než WT Pz4, tj. je nutné stále se držet na hranici 400 metrů, nejlépe s výškovým převýšením, za keříkem s únikovou cestou. Dělo je úžasné a v 99% případů stačí prostě zapnout autoaim a za 1,5 vteřiny vystřelit. Ani se moc nerozměřuje při pohybu, depresi kanonu je údajně -8 stupňů, což je dobrá hodnota (WT Pz4 má kolik? -5 a to ještě musí lauf koukat dozadu). I když nesvítíte a jste hodně vzadu, tak po výstřelu se na 99% vždy rozsvítíte – to je dáno tím obrovským laufem (u WT Pz4 jen asi v 50% případů – zkoušel jsem na Prochorovce moje oblíbené keříky – s Rhm WT nebo WT Pz4 tam stojím na E1 a na 300 metrů nejsem vidět ani při střelbě, ze stejného místa Grille po výstřelu svítí ač nejblíže bylo medko 400 metrů daleko – stejná posádka, stejné podmínky a svítí).

    Podvozek blbě zatáčí v plné rychlosti, ale jinak je pohyblivost skvělá. rozjížděl jsem se s Grille na Redshire vedle T-54 a Téčko mu nedokázalo ujet (než dosáhnulo maximálky…). Takže může jet za wolfpackem, dělat mu support a případně zdrhnout.

    Bál jsem se té papírové věže, ale na 400 metrů se jeví malá (vysoká, ale úzká) a některé kanony nejsou dost přesné na její trefení. Bezpečná vzdálenost je 300 – 350 metrů od nepřítele, blíž se rozhodně nepouštět.

    • Pěkný a komplexní zhodnocení. Takova minirecenze 😀
     Rozhodně díky za tip….CT budu zkoušet dneska a těším se až wafle zmizí….

     • Nahrál jsem ním na CT jen asi 5 bitev, ale nejvíc se mi líbila mapa Redshire, kde jsem snipoval pouze na hranici dohledu a jen přes autoaim – 9 z 10 střel zasáhlo (6K dmg). Dovedu si představit Mause vepředu a krytého 2 Grille jak klidně zastaví nájezd 5 ruských tierX medek, protože ta penetrace a přesnost jsou až děsivé.

      Co říká Carramba té poddmg je pravda, ale do papíráků (Grille, WT) dává hodně často přes 780 – 830 dmg, 700 – 750 dmg obvykle do medek a 650-690 do hevyn. Jestli to někomu jinému dává jiné lupky, tak se omlouvám, píši jen na základě své zkušenosti.

      • Ubránit se 5 ruským medek? Jedině když povezou rajcatovy protlak. 😀

  4. Tak jsem zkusil pár her a mobilita je jen zdánlivá. Jakmile jedeš do kopce nebo v malinko horším terénu, tak se to odmítá hýbat. Nejhorší je ale camobonus. To prostě svítí pořád i při aktivované síti. První dojmy nic moc. Hodí se jen na hodně pasivní hru.

   • Drž si distanc 400 metrů od nejbližšího nepřítele, zůstávej cca 150- 200 metrů za vlastními hevynami, najdi si vyvýšenou pozici za keřem… a budeš svítit jen po výstřelu a pro většinu tanků nepřítele budeš mimo vykreslovací vzdálenost = odvetná palba bude slabá a nepřesná. Nepotřebuješ být blíže, protože dělo je fantasticky přesné, granáty rychlé + implicitně je ve hře zvětšení ve sniper modu až 24x.

    Mobilita je skvělá na TD – drží krok s medky, tj. může fungovat jako hasič problémů na druhém konci mapy – rychlý přesun, krytá pozice a už to lítá. Brawler to není a není to ani potřeba. Na městských mapách bude asi hodně bit, ale na Prochorovce nebo Malinovce bude větší postrach než WT E100.

    • No však píšu, pouze na pasivní hru, což není můj šálek kávy. Neříkám že se s tím nedá hrát ale mě to nebaví.

   • To je celá tě větev. Ideální tanky pro kempery. Pěkně do A1 a pojd mi hop.

  5. takze si necham tu 9tku jak jsem i planoval pred vymenou ….. svitici vanocni stromecek at si nechaji ….

  6. Včera jsme zahlédl na fb. WoT.Cz někdy kolem poledne nějakou informaci ze víte co se z WT E100 stane a dáte vědět kolem 17:00 tak jsme čekal a nic pak už to zmizelo i z fb?Viděl to ještě někdo nebo jenom já a kolega?A pokud ano budete tu informaci sdělovat a kdy?

  7. Vím, že je to OT, ale ve WoT, v prémiovém obchodě nabízejí FCM 50 T v balíčku a je dostupný pouze od 2. do 8. BŘEZNA. A ještě má to okno nadpis AMX 13 57 GF. Co tedy (a kdy) nabízejí?

  8. věž nejde otočit o 360° ? pěkně trapný, to si mohu hrát s tier IX WT auf pz IV kde si namontuju taky 150mm dělo a určitě v pár bitvách budu jako tier IX na top a budu tim krosit tier VII i s lepšim cammo faktorem

   • ale nemaš akceleraciu a pohyblivost medka(prehnane povedane) a ani 8 stupnov depresie….ja som to hral a pride mi to ako lepšie RHM či WT auf pz IV s horším camom ale zase vo všetkom ostatnom lepšie….solídny zástupca 10 tieru tejto kempiacej lajny..
    Ta pohyblivost ma fakt pozitivne prekvapila, jedine čo mi na tom tanku vadí je neotočná veža, som si myslel že to bude tank typu charioteer – tzv. shoot and run, ale ked budem ustupovat a budem si chciet vystrelit po nepriateloch budem musiet otačat celou korbou(ta sa otača dost pomaly) aby som si mohol vystrelit čim budem stracat strašne vela času….WG DAJTE TOMU OTOČNU VEŽU !!!! 😀

    • Být jema bych se inspiroval u Crusaderu SP
     Ten byl na ústupy geniální. 🙂

  9. otocnou vez tomu nemuzou dat hlavne kvuy tomu se to neni v planech tiho tanku 🙂

  10. Dají takovou papírovou krabici kterou prostřelí i 2 tier… pancíř žádný,kamo taky ne….ten tank bude uplně na hovno,akorád tu hru dokážou posat čím dá tím víc.

   • … souhlas… úplný hnůj, oproti wt e100 (když je grille tak malý, proč má kamo stejně k ničemu jako wt e100, ne plně otočnou věž, atd. ?) … hned ho prodám a jak někdo psal, raději budu jezdit wt auf pziv…

  Comments are closed.