carramba66: Nejlepší bitvy – KV-5

  13

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWoWs: 11. 4. 2016 #2
  Další článekakcido: Recenze STB-1
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  13 KOMENTÁŘŮ

  1. ano ano, proti 8 a 7 tieru goldem……s tím ubohým dělem se jinak nedá, což v podstatě ztrácí smysl tento velice podprůměrný premiový stroj vůbec kupovat, žádná škoda, že ho odstranili z obchodu ..proč asi…jelikož ho nikdo nechtěl :-))

   • Jasně, tak Tigera nemusel, ale jinak jestli měl potřebu, tak co. Jeho věc. Podle mě tank není špatnej. Každej musí najít to svoje na něm. Jasně, R2D2 je nepřehlídnutelnej, ale i tak se dá zahrát. Nedávno tu měl replay myslim akcido, nebo někdo a bitvy to byly suprový. Když padne mapa, tak není problém hrát ako pán

  2. v USA servery prdavaju za 30e a na EU server sa nedorazy zase hlavne nie za 30e ale keby nahodou……. tak by som to kupil hned!

  3. Je to moc zábavní tank spíš ale na volny zkušenosti než na vydělávání plus má omezení mm 🙂 a na supertezky tank je dost pohyblivý 🙂 a k tomu ten pancíř

  Comments are closed.