APC227: WoT Euro 2016

  42

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekSupertest: Chrysler K
  Další článekPancier Strv 103B
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  42 KOMENTÁŘŮ

  1. asi dobrej způsob na sběr zhlídnutí .. al teď vážně: jako co to kurva je? bez popisu, bez souvislostí, zracování studenta základní školy….

  2. Sedím u toho, čumim na to, a vlastně vůbec nevím, co k tomu videu napsat. Myslím, že dnes mám o čem přemýšlet celý den.

   • no vidíš, a to je tím že nehulíš trávu jinak by si to pochopil hned, já taky nehulím a už od rána mi to vrtá v hlavě, určitě ještě při usínání večer si na to vzpomenu …

  3. To jsem nečekal, že jsem dáte video od tohoto autora. Má opravdu zvláštní videa, které se mi opravdu hodně líbí.

  4. Co to sakra je? Já sice občas hulim, ale tohle mi hlava nebere 😀

   PS pro adminy: můžete sem dát i nějaká videa od tvůrce Sliphantom. je to také na youtube, například video world of danks. díky

   • Jo Sliphantom je perfektní, a dokonce má někdy i dost rozumný kecaci videa, myslím že by ho sem mohli občas dat.

    • Jo to má tu unicum guide k jednotlivým tankům jak je hrát jako fialka 😀 Určitě by se to pár hráčům hodilo tyhle návody.
     Ale radši mám od něj ty fun videa se supr doprovodnou muzikou a s těma fun prostřihama.

      • OK. Koukni na to kirakuto a myslim že by se ti to mohlo líbit. Název kanálu na youtube je Sliphantom. Nebo jak tu psal níže Grass42 : world of lols. Taky povedené videa, u toho se člověk aspoň pobaví když se mu nedaří ve hře 😀

  5. Koment by byl dobrej. Nevim o co jde a jsem na mobilu takze nepoustim…

   Stacilo by napsat video od X Y o tematu XxX YyY …

   • world of lols je dobrý no 😀

    Jinak nechápu proč sem dávaj tohle, když je půl roku po EURO…..

  6. Chtěl jsem vědět, jestli se to bude nebo nebude líbit. Jestli se to většině nelíbí, tak to jsem dávat nebudu. 🙂 Navíc tento autor dělá průměrně tak jedno video za 2-3 měsíce.

   • Klidně sem dávat taková videa, jen to chce nějak nadepsat o co jde. Většina lidí kterým se to nelíbí poukazují na to, že nebylo hned poznat o co jde. A je i spousta jiných 🙂

  7. TY VOOLLLEEEEE …. nahodou som sa zasmial … a to nehulim 🙂 …
   +1 … po obede krasne spestrenie dna 😀 …

  8. tak chlapy na tohle video nemam asi dobrej matroš:)hups to je ale úlet……

  9. Kirukato, to že tady dáváš články pozdě a málo se dá pochopit, protože jsi na to sám. Ale dávat tady takové sračky, to jsi trochu přehnal, ne? Nebo je to snad nějaké umělecké dílo nějakého postiženého retardovaného jedince a z humanitních důvodu to sem cpeš?

   • Jak pozdě, jak pochopit? Mluvíš tónem jak kdyby jsi ho platil, jenže je to jeho/jejich web… To jestli je vedenej dobře nebo blbě se projeví jeho návštěvnosti, ale ospravedlnovat se nikomu nemusi.

    • Chtěli zpětnou vazbu? Tak ji mají. A na tento web chodím už nějaký ten pátek, takže mne mrzí kam se to hrne, a mlčením a odchodem jim nepomůžu.

     Máš správnej nick. K tobě vyloženě sedí. 🙂

  10. Ano je to na event co byl ve WoT, ale to je vše – kdyby se to tady objevilo, kolem ME, tak OK, ale teď… Navíc jak to má pomoci hráčům? Pokud tu mají být další autoři, tak minimálně Mikser + třeba QB či Caesar

   • Toto video vyšlo přesně před 20 hodinami, tudíž je na YT úplně nové. Viděl téma fotbal, tak se na to rozhodl udělat video. Upřímně mě, jako uživatele youtube a hráč WoT, je úplně jedno, jestli to je téma starý den nebo půl roku. Ono udělat takovéto video zabere sakra dost času + vymyslet něco, aby to bylo vtipný.

    • A tak jo, pro někoho s IQ 20 to je asi vtipný. Věřím, že jsi se 5 minut smál, až ses za břicho popadal.

     • Nemachruj tady ty staříku s iq houpajícího koně. Jestli se ti to tady nelíbí tak sem nechoď….

  11. tak toto som nezvladol,)
   ale ked sa tu najde jeden co sa mu to paci, tak to sem davaj,
   ale napis k tomu toto:

   POZOR VIDEO LEN DO 12 ROKOV,
   SLEDOVANIE TOHTO VIDEA MOZE SPOSOBIT
   PANICKÝ STRACH z TANKOU a
   EPILEPTICKÝ ZÁCHVAT TRAPNOSTI;)

  Comments are closed.