akcido: Top replay 3. díl

  19

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWar Thunder: KV-220+další odměny z operace L.É.T.O
  Další článek22. 08. 2016
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  19 KOMENTÁŘŮ

   • Dobře zahraná si děláš prdel né? Jediné co tam vidím tak nádherná ukázka thundra cheatu. Žádné lovení siluety hned na poprvé pokaždé míří do části která jde vidět na horizontu aniž by našel siluetu. Dát tohle video jako top replay se Akcido snad zbláznil

    • Až na to že siluety jsou problém replayu… Takže za to může WG. Žádná tundra.

     • až na to že vždycky hned věděl kolik z toho tanku jde vidět nemířil nikdy na slabé místo ale vždy hned na to jediné viditelné . si naiva když věříš že toto daval bez tundry

      • A ty si lama! Tohle je nádhená bitva ve které výborně zahrál. To, že ty to nedávaš si prosím vybíjej někde jinde.

      • Desert_Eagle_5 Tak vzhledem k tomu že jezdím sólo bez klanu a bez čet na rozdíl od tebe. Tak mé statistiky jsou lepší jak tvoje bitev máš o 100 víc a vítezství o 200 míň. A máš pravdu toto opravdu nedávám abych si mezi barákama , ploty a křovím jako on v 6,30 bez minimální kontroly siluety co je z tanku vidět a co je schované za překážkama pálil na první dobrou. Podle toho soudím že taky bez tundry nedáš ani ránu protože ani nemáš tušení jak střelba bez ni funguje ty megaborče.

      • To Ki: nebo jak si řikáš…: Postni sem svůj herní nick at se mužu taky pokochat! Jinak o statistiky nejde, jde o to, že to zahrál dobře. Dále vůbec netuším co je tundra….Jestli mod tak jsem používal jen dmg panel, hitlog a zaměřovač. Jelikož ted už moc nehraji tak mody nepoužívám vůbec. A to, že v replay nevídíš siluetu, neznamená, že ji ve hře neviděl i on. Ale to už ti vysvětlil kolega výš. A to jak střílel v 6,30 , tak střílel na lehky tank a pokažde měl doměřeno. A celkově měl luxusní mm.

      • No tak mi to nedalo a ten replay jsem si stáhl na http://wotreplays.eu/site/2776823#murovanka-hoont-t71 stáhnul jsem si tundra mod a pustil hru. A totálně se potvrdila moje myšlenka že ten hráč je nacheatovaný jako prase. Nejvíc to jde vidět na těchto místech 3 minuty krásně střílí těsně kolem T34. 4 minuty Hellcat chycený aimbotem zásah mu sundá pás aimbot dál jede ve směru jízdy a opíše přesně stejný oblouk jako Hellcat kterému sejmul pás pak okamžitý skok aibota na Hellcata. Potom komenty které konečně dávají smysl narazil na pasivní vkáčko a toho v té vesnici. Prdlajs pasivní vékáčko v 6te minutě je schované za zničeným tankem a čouhá mu jen kousíček a boreček z tundrou ten kousíček okamžitě najde a už do něj kropi a ten v té vesnici není vidět ani ze zapnutou tundrou je schovaný za barákem a asi mu zase trčí jen kousek tak že asi nějaky cheat co ještě zneviditelni zníčitelné objekty protože ten tank fakt vidět není tudíž nemohl vidět ani jeho siluetu ale jen díky cheatu nevím jak se takový cheat jmenuje tudíž jsem ho nestáhl abych si to ověřil. jak Akcido říka tady mi přišlo že ty tanky byly afk tak se ani nedivím ten prvý se ani pohnout nemohl protože byl schovaný nejlíp jak to šlo a pohybem by se odkryl ještě více a ten druhý asi mu trčel kousek čumáku nejspíš hned dostal detrack. Další 7,23 zastaví přesně v moment kdy je sučko mezi domky treré přes to křoví nemohl vidět tak že opět jasná tundra kdy přesně viděl kde je tank. 7,45 opět dokonálá práce aimbotu dostání su152 do zaměřovače přes kopec opravdu nedokážu zaměřeného ho měl pěkně dlouho předem než ho přes horizont viděl. Každou jeho akci jsem si několikrát pouštěl postupně bez tundry z tundrou z pohledu jak hrál a přes zoom. Jde vidět jak to na základne jede přes aimbota protože tu t44 do zaměřovače ani nedostal a aimbot mu ji nalikl. Takže pokud tady někdo bude tvrdit že to nen zahráno z kupou cheatů tak je idiot . Pokud někdo víte název cheatu na zmizeni zničitelných objektů tak mi tu název postněte nebo tu napište jakým zázrakem sejmul tu wz-131 v té dědině. to by mne fakt zajímalo

      • TO KI: Zaprvé krasný sloh, ale absolutně zbytečný! Dal jsem si tu praci a podival se na to. To co říkáš je blbost: podivej se na tyto screenshoty je to z toho replaye: https://www.diskutnici.cz/uzivatel/deserteagle14/
       To VK mělo obsolutně odkryty zadek tanku, takže ho v pohodě roztřílel. A ten WZ 131 byl odkryty celý. O tom není pochyb. A zbytek nejsou mody ale klasický autoaim ktery je běžně ve hře! Vždy míří na střed tanku tak jak si to mohl vídět v tomhle replay!
       GL&HF

       LAMO!

      • JJ nádhera tak mi vysvětli jak bez tundry věděl že má to vk odkrytý jen zadek a mířil hned na zadek da se říci logicky u toho WZ které teda rozhodně celé vidět není zadek má schovaný za domem a předek za sloupy domu a jde mu mezi tím vidět střed tak jak najednou věděl že má pálit na ten střed a ne na zadek ani u jednoho si neověřil siluetu i když ten tank přes křoví nebo ploty neviděl a hned pálil do místa co vidět šlo. Tak že já jsem možná lama ale ty jsi megalama . A od kdy autoaim ty inteligente předměřuje nebo někoho uzamkne přes horizont a nebo uzamkne tank na který nemá ani namířeno. A postavení všech domků zná asi taky nazpaměť když přesné ví kdy zastavit aby viděl sučko na opačném konci vesnice.

      • To Ki: Ty jsi asi natvrdlý nebo jinak si to vysvětlit neumím! Ale dobře…
       Když jsem koukal na ten replay tak sem si hned všíml, že je to VK odkryté. Protože do toho křoví se vracel. A jak už jsem říkal, že nevidíš siluety je chyba replaye. A ano tank si můžeš zaměřit i přes horizont, jenže když vystřelíš moc brzy, tak ho netrefíš stejně jako on to SU první ranou. A to, že předsadil tank, no myslím, že to umíš taky. Ale nejsem si moc jistý!!! Jestli ses podíval na ty ss tak bys vyděl, že tám má mraky možností! Jde jen o to pořádně sledovat vývoj a průběh bitvy a dobře se rozhodnout, nic víc v tom není. Ještě dodám, mohl použít ten mod, ale ne nutně. Podle mě měl velké štěstí na protihráče. Oni ho totiž ignorovali a on měl čas na vše co v té bitvě dokázal. A ty siluety jsou chybou replaye! A to že zastavil tak hezky mezi barákama? Jako vážně? Když tam vydím tank, tak zastavím a zkusím jestli na něj můžu ne? Co ti na tom jako nesedí? Vždyt je to narmální hra s větší klikou na protihrače co si tě nevšímaj.

   • Ki:
    Jestli máš pravdu,tak to se do té hry nehodí investovat ani halíř….zisky všemi způsoby))…ne že ani ty cheaty nepotírají….už by mně ani nepřekvapilo,že jsou případní spolu tvůrci)).

    Nikdo tvou práci ani neokomentoval,buď ses dotknul nedotknutelných….nevím,ale jestli máš pravdu,tak i ten nejhorší hráč wotka je vlastně lepší,než kdejakej moder))…smutná realita…cheater hra)).

  1. Krásně zahraný light to mě baví, když někdo takhle hraje. PS: jen tak dál.

  2. zahrál to dobře, o tom žádná. Jen se mi zdá, že to jasně ukazuje jak maj lehký tanky se zásobníkama v tý hře navrch. Tři replaye a všechny rychlý lajti + zásobník….kde je nějakej “normální” tank?

   • Ve skutečnosti tyhle tanky ve většině situací nemají navrch a je dost těžký s nimi pravidelně dobře hrát. Hodně map jim nevyhovuje a často by člověk raději seděl v medku. Je to takový obecný mýtus jak jsou scouti OP ale vyžaduje to dost skillu. Nemyslím dát jednu dobrou bitvu ale hrát konstantně dobře. Většina lidí, co tvrdí podobný věci by s tím nezahráli nic. 🙂

   • Spíš to bude tak, že super hra se scoutem je vždycky zábavnější na koukání a komentování. Prostě není to jako stát s hevinou na jedný straně a nastřílet 9 k. Je tam vidět hodně skillu, znalost mechaniky a spoustu akce.

  Comments are closed.