akcido: Recenze VK 45.03

  19

  Ohodnoťte tento článek!

  19 KOMENTÁŘŮ

  1. Dobrý večer, omlouvám se za zprávu mimo téma ale jsem celkem bezradný. Dnes ráno mi byl ukraden účet a já se teď pokouším nějak kontaktovat zákaznickou podporu. Asi jsem slepý ale nemohu nikde najít jakýkoli kontakt. Mohl by mi pls. někdo pomoct a nasměrovat mě kam mam napsat ? Děkuji !!!

  2. Vcelku zajímaví ale asi je tak papírový a pomalí tak to už je znad lepší lowe kterého už mám 🙂

    • Nemám s tým problém sám mám niekoľko prémium tankov a taký Lowe je môj najobľúbenejší a kredity zarába skvele. Nepáči sa mi skôr, že WG sa zameriava na vydávanie nových premium tankov (hoci je to pekné od nich) namiesto toho, aby napr pridali do československého stromu líniu ťažkých tankov alebo aby pridávali do hry nové tanky, ktoré je možné vyskúmať poprípade aby pridali ďalšie osobné misie alebo nový strom pre Švédov a podobne. Skôr som to tak myslel, že pre vidinu zisku z krátkodobého hľadiska budú robiť zlé rozhodnutia, ktoré by im mohli priniesť zisk z dlhodobého hľadiska.

     • * namiesto toho, aby sa zamerali na riešenie problémov, čo by im prinieslo oveľa viac z dlhodobého hľadiska ako to, čo predvádzajú teraz.

      • Jenže existuje dost hráčů kteří méně expí a jen si kupují tanky. Celkové jde jen o marketing jelikož je to společnost jako každá jiná a jde jim o to vydělat peníze. Na druhou stranu ty problémy se postupně řeší a náhled na švédský strom už byl

    • Jelikož si ještě studentík…tak máš sám kulový))….je ale možný,že máš “mocnýho sponzora”))…a tak tvoje náklady jsou jen tanky…šťastný to člověk,protože drtivá většina pracujících lidí v tomhle Absurdistánu má důležitější výdaje))…neber to jako útok,to je holý fakt)).

  3. No je to pěkný prémiák ale pokud WG bude šahat na vlastnosti prémiových tanků tak do skončení rebalancu nemá cenu kupovat zhola nic!!!!!

  Comments are closed.