akcido: Recenze Turán III

  12

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek12. 5. 2016
  Další článekWoTmaniaxxl: KV-1S – 3 vítězné znaky
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  12 KOMENTÁŘŮ

  1. Turána bych přirovnal ke Šmatlákovi (Pz IV Schmallturm) ponerfovanému o tier níže – tj. méně HP, méně granátů, horší chování děla, o něco lepší agilita a deprese děla.

   Tank určený ke střelbě přes kopec na střední vzdálenosti, tj. stoupněte si s ním v Lakeville na konec údolí do hull downu za keřík a doufejte, že nastřílíte aspoň 10 ran. V tier5 bitvách naprosto dostačující.

  2. ještě sem s tim nehrál a pravděpodobně ani nebudu ale chci sem dát koment.. 😀 prostě jenom tak.. je to momentálně můj koníček..:D nehraju 5 tiery protože sem blázen že sem si resetnul účet po 35000 bitvách.. a začal hrát jinak.. ne historicky..ale statisticky..

  3. Slysel jsem ze pry to vozi 30 naboju,jestli je to pravda neni to trochu malo na 5 tier.

  4. Jako rajceti se mi s nim hraje dobre, je dobre vyvážený. Náboje mi prvně došli v 246té bitve. Mnozstvi a typy munice jsou součásti vlastností tanku a je tomu treba přizpůsobit taktiku.

  Comments are closed.