akcido: Recenze Strv m/42-57

  23

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekM4 Improved a Jagdtiger 8,8 v E-Shopu
  Další článekSupertest: VK 65.01 – změny statů
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  23 KOMENTÁŘŮ

  1. Ještě bych rád dodal, že tohle není první prémiák se zásobníkem, ještě je tam AMX 1357 GF

  2. Koukal sem na QB a myslím že tohle je typický premium které „začíná“ národ (viz. Chi-nu-kai . Škoda T40) a většinou se jedná o víceméně průměrné tanky.
   Ale tak proč ho nezkusit, třeba to s tím půjde.

   Let the hate begin ->

    • Odkdy je tento člověk fialka a nadčlověk? A proč by se nemohl dívat na QB?

     K fialce má ještě hoooodně velký kus cesty, možná by mu pomohl reroll 🙂

     • reroll som tiež skúšal ale po 120 bitkach som sa na to vystral, pretoze ma nebavi si to odznova expit :/ …..skoncil som nieco pod 4000 WN8….. 😀

      BTW ku tomuto tanku….som zvedavy ako to bude u ostatnych svedov s posadkou – poctom.

      • Tak hlavně je problém v tom, že top tiery jsou TĚŽKÉ tanky, tudíž mít za prémiový STŘEDNÍ tank, je trochu na pikaču 🙂

   • Im QB fan and i have down syndrome (づ。◕‿‿◕。)づ

   • škoda T 40 je mimochodem skvělý tank. Což se ale nedá říct o Chi-Nu Kai nebo Matildě BP. Ještě bych přidal i Typa 59, ale tak to by začal zase flejm, tak nic

    • Škoda T40 je v nejlepším případě průměrný tank. Je to papír, veliký jak stodola, pohyblivost (vzhledem k mizernému pancíři) také nic moc. Nejlepší by bylo ho hrát zezadu na snajp, ale dělo na střelbu do weakspotů nemá přesnost a penetrace je mizerná. Prémiovka heat s penetrací 200 je proti IS 3 které potkávám v 80% her na nic (když chci být slušný). Celkově je to špatný prémiák, hodí se jen na expení posádky. Kredity se s tím rozhodně vydělávat nedají. Tedy pokud nemáte extra štěstí a nejezdíte 90% her proti šestkám.

     • Škoda T40 je dle mě lehce nad průměrem T6 medek. Ano náboje neprochází tak jak by měli, lítají si jak chtějí a trefit s tím něco je taky zázrak, ale přesto si myslím, že má své uplatnění v T6 odřadech, tak T6 cw.

      • 99% hráčů si prémiový tank pořizuje kvůli expení posádky a vydělávání kreditů. Také by to měl být tank který je zábavný na hraní (jezdí se s ním často). Drtivá většina hráčů nejezdí odřady kde hraješ proti stejnému tieru, ale jezdí public. A tam je Škoda dost často proti t8 —> bez prémiové munice se nechytá —> nevydělá kredity, spíš prodělá (obzvlášť bez premiového účtu). A opravdu si nemyslím že je zábava 10x minout, případně neprostřelit IS 3ku kterou tím maximálně upozorním na svou pozici a ona mě pak sežere na dvě rány.

      • btw: Škodovka je jediný prémiák se kterým i s pémiovým účtem běžně prodělávám.Prémiovou munici má nesmyslně drahou.

      • bykop:
       Není můj problém, že si někteří hráči koupí t6 premiák na expení posádky a výdělky, ale nelezou do t6 odřadu, aby si vydělali, poexpili posádku ( v odřadech se expí fakt superně a vydělává ještě lépe, když jsou zapnuté klanové platby ), ale lezou s t6 premiákem na public, kde hrozí potkání t8 a to nemluvím, že t6 je zakletý tier co do penetrace, hp a vlastností tanků.

       Přesto napsat o t40, že je podprůměrný mno nevím, nevím. T40 má super výhodu ve velkém poškození na ránu ( oproti ostatním t6 medkům ) a HEAT munici, takže v odřadech, kde člověk potkává red hard full o-i camp teamy, které akorát zalezou na cap a čekají je t40 superní.

      • Co ti na to odpovědět, když zjevně nechápeš co jsem napsal. Ještě jednou: drtivá většina hráčů kupuje prémiový tank na vydělávání kreditů a expení posádky. Drtivá většina hráčů nechce hrát odřady a podobně. Jestliže je tank použitelný jen ve speciálním herním režimu a ne na publicu, je to podprůměrný tank. Mohl bys klidně napsat, že je to sqělý tank, tedy pokud ho budeš používat jen ve výcvikové místnosti a proti sobě si dáš tier 1. Pak je to opravdu OP jak svině. 🙂
       Btw koupil jsem ho proto, že jaksi československou prémiovou osmičku WG neudělalo. A se všemi prémiáky od tieru 5 výše co hraji vklidu dokážu kredity vydělat (na publicu), jen ta Škoda jaksi má problém vydělávat. 🙁

      • Ach jo to je zase debata úplně o h*vně s tebou. Očividně nejsi schopnej to vidět i z té druhé – lepší strany vlastností tanku, ale mě je to šumák, když je někdo dub, tak je někdo dub a tí to pro mě hasne.

       Přesto říkám z vlastní zkušenosti vlastníka škody t40 se kterou mám najeto nějakou tu bitvu na publicu, že je to docela dobrý stroj a jestli s tím někteří mají problém, tak si konečně uvědomte, že né každý stroj musí být OP jak t54, is3, t29m cromwellové atd. někdo holt musí vzít za kratší konec a pokud si někdo koupí stroj na expení a vydělávání a nevyužije maximální potenciál premiového tanku a potom nadává jaký je to skšunt, tak je mi dotyčného líto.

     • Ne každý prémový meďák tieru 6 je jako Bromwell… Takový Šmatlák je vysloveně horší (spíše TD než MT) a taky se s ním dá hrát.

  3. hmm no skoda ze ho nedaj na test server vsem 🙁 ze testnout si tenhle stroj je jen pro vyvolene 🙁

  Comments are closed.