akcido: Recenze Centurion Action X

  5

  Sdílejte
  Předchozí článekWehrmacht radí, jak na KV-2
  Další článek13. 3. 2016
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  5 KOMENTÁŘŮ

    • Mě ta linie přišla strašně rozporuplná… Napřed Covenanter-Crusader-Cromwell, v podstatě logická posloupnost vývoje tanků co se chovaj v podstatě podobně ale tier od tieru se zlepšují – to dává smysl a umožňuje těžit na tom co se člověk už naučil o tier dřív.

     Pak Comet, kterej byl pro mě hroznej klump – po Cromwellovi zapoměl zdědit obratnost a rychlost ale ještě furt mu chyběla výzbroj Centurionů (popravdě… dostat +3dmg a +2pene AP, přijít o mobilitu a řikat tomu upgrade o tier? za mě propadák).

     a Centurion zase absolutní lemra, ale s parádním top dělem – stock grind by asi byl celkem bolestná procedura kdybych neměl v době nákupu Centušky odemčenej 17pdr z Black Prince, s nim to relativně ušlo.

     na IX a X se těšim čim dál tim víc jak se tak dívam na všechny ty recenze AX 🙂

     • Pěkně rozebraná větev. Naprosto souhlasím. Comet mě uplne odradil od hraní a prodal jsem ho. A teď díky Xku přemýšlím, že ho koupím zpět 🙂

  1. Hezká recenze s vtipnou hláškou v 18-té minutě: Když mám chuť, tak si ho vždycky rád vytáhnu… Centuriona myslím“ 😀

  Comments are closed.