akcido: akcidovo jednohubky #9

  21

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekGottwy CZ: Replay SU-122-44
  Další článekRheinmetall Skorpion G spatřen na EU
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  21 KOMENTÁŘŮ

  1. No taka klasika v poslednej dobe hlavne cez vikendy. Obcas to mam chut odinstalovat aspon na pol roka.

   Navyse ked sa k tomu pripoji skvely „vyvazeny“ MM v kombinacii s uricitymi mapami. Este sa ani nezacne hrat a uz viem, ze sme prehrali.

  2. Ano slavne mm a rng: vcera 10her, 1 vyhra, wn8 3500. Tak jsem si nechal dat ban na par hodin a j klid…hry predem jasne rozhodnuty.

   • Prázdniny je ta nejdebilnější výmliva ever. Myslíze že ti červení „skilleři“ hrajou jenom ve vašem týmu? Lidi vzpamatujte se proboha -_-

  3. Moc povyku pro nic běžná bitva na randomu ať je večer nebo ráno ať jsou prázdniny nebo ne . Akcidův výkon dobrej ale zbytek úplně bežnej , zbytečný video.

  4. a takhle je to už nejmíň 2 týdny nemá cenu se snažit dal jsem 4200 s FCM a team sklamal a nepodržel mě

  5. Dobré dávať aj takéto príspevky ale treba aj niky hráčou povedať.Som tiež nasraný na takýchto týpkou
   .Nieje normálne stretávať v hre stále také indivídua.

  6. oni dalí IS-6 základní stocovkou věž z IS-4? no přiznám se že vypadá pěkně:-)

  7. Klasika na týhle stupidní mapě. Za mě největší trest je hrát tuhle mapu. Na obě strany je to vláček jako prase a pokaždý se to honí na poslední chvíli u capu. Hrad je past samo o sobě, protože tam do něj střílej TDčka z campů v křoví u baráčku a na druhý straně zase nikdo nebrání bázi u města a cap se musí defendit od baráčku směrem na most. Pro mě jedna z nejhůř navrženejch map, protože dnešní hráči nedokážou pochopit jednu věc. Nejhorší je útok přes jediný 3 mostky na mapě protnutý řekou. Tahle mapa není nikdy o taktice, ale o čistym yolo stylu.Akcido řekl dobře, že T10 zdechne, protože u hry přemýšlí, ale bohužel takovej akcido nikdy není se mnou v týmu.

   • Docela nesouhlasím.
    Tato mapa je strašně dlouho ve hře a pamatuju si jí ještě před úpravama, ohh yeeeah to by jste kouleli očima co se tam dalo – nedalo provést.

    Ona ta mapa je koncipována na spotter style hry a né hard camp v prvním křoví. Stačí “ trochu přemýšlejících pár spoluhráčů “ a tuto mapu vyhraješ.

    (pohledem ze strany akcidovy hry ) na pravé straně stačí 2-3 tanky, které to tam udrží, střed spotter na střed na zastavení enemy spotterů. a hrad stačí jeden spotter co zajede pod campery na proxi spot. ( pro některé, na tý cestě je částečný arty safe [ pokud stoji artyna u vody ) zbytek týmu snipe a vualááá easy win..

    Bohužel v dnešní době jsou hráči pouze o suicide mission to enemy cap or hard base camp and crying to chat how be all idiots, stupid…

    smutná to doba.

    • Mě nevadila před poslední úpravou. Šlo jezdit relativně dobře i středem a šlo krejt z pohledu akcida i levou stranu, ale dneska je levá strana prostě sebevražda a z levý strany přes ty kopečky pak defendit most u báze je taky na nic. Na to prostě půlka TDček nemá depku a medka na tohle nejsou ideální. To už je lepší to pak zválcovat zezadu po pravý straně

     • Bohužel s tím opět nesouhlasím.

      Sebevražda je to brát pravou přes vodu a most. Stačí jeden tank za barákem a jste v háji. Levá se dá dobře krýt i od města. Případně ze středu, ale musí se nechat nepřátelé vytáhnout, případně zajet pod ně a mají pouze jedinou možnost. využít hull down, stát a koukat, nebo vyjet a umřít.

    • Máš tam hrad, máš tam artysafe pozici. Co víc by jsi od mapy chtěl, prosímtě? Naprosto perfektní hratelná mapa i se třema arty, což se o ostatních mapách říct nedá.

  8. A pozor … znovu se do sytosti nabaštěte „cizí a smrdící samochvály“ … je to hezký, ale co z toho tito chlubílkové majou, KOSOČTVEREC 😉 !

  Comments are closed.