akcido: akcidovo jednohubky #8

  18

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekKanonenjagdpanzer v E-Shopu
  Další článekmarty_vole: Replay M46 Patton
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  18 KOMENTÁŘŮ

  1. Co se to už tady z toho stává … Bože, Bože … ! Od e-shopů po recepty ! Co bude následovat příště ??? Reklama na někoho použité kondomy ?!!!

   • Já vím co se z toho stává , jeden nejmenovaný český server jež poskytuje zprávy serveru na kterém si můžeš najít to co neznáš/hledáš , který je plný českých rudých soudruhů.

    Podobnost WoT.cz a tohoto serveru se za posledních několik měsíců podivně dorovnává.

   • Co tu meleš ? 😀 Tvůj komentář nedává smysl… Pokud si se podíval na to videjko (což ty si asi neudělal), tak by si nenapsal takovouhle hovadinu. Co se týče e-shopu tak i to se týká hry World of Tanks…

    • smysl pro humor si nechal ve škole a dva měsíce ho budeš postrádat?

   • A ne snad? Když chcípneš, tak už pak nemáš možnost bitvu ovlivnit 😉

  2. Akcido byl první cz wot youtuber, který nás nasměroval do hry, kterou jsme chtěli hrát, ale zpočátku absolutně nevěděli co a jak funguje. Za to děkujeme. Nicméně můj brutálně neomylný intelekt tvrdí, že jeho kvalita zůstala jaksi jen v éře jeho začátků.

  3. Už jsem zažil hru, kdy nám při obraně vyhrál hru bot a k tomu také získal Kolobanovku . Celých 10 minut afk , ani se nepohnul . Nakonec zůstal sám proti 5 . Sice ho nakonec nepřátelé našli , ale už jim nezbývalo moc času na jeho zničení. V 99 hrách ze 100 by ho určitě zničit stačily, ale tady v jeho a tím i v náš prospěch zafungovalo RNG , takže toho poměrně dost oddingal,díky tomu přežil a hru vyhrál . Někdy prostě bot dokáže zahrát víc , než někteří hráči .

   • Tenhle metál by měli v tomto režimu zrušit, alespoň při obraně. Ve hře jsem to viděl už kolikrát včetně mě a v 90 % je to o ničem. Jinak Akcido zahrál pěkně, ale kdyby to musel vystřílet tak by to bylo lepší.

    Souhlas, že afk hráč ovlivní hru lépe než správný rajčák, protože prostě chvíli svítí základnu a to občas rozhodne. Rajče 10 minut kempí k ničemu na základně a v klíčový moment odjede.

  4. Proč se omlouvá za použití goldu to fakt nechápu !!! Je to sakra herní mechanika která je dostupná pro všechny tak se proste využívá. Super je tohle v Armored Warfare tam si náboje vylepsujes a prostě využíváš herní mechaniky a tam nikdo na tzv.gold nooby nikdo nadávat nemůže prostě si náboj vyexpis a používáš možná by WOT mohlo taky zavést

  5. No já myslím, že neprostřelil tak polovinu střel, to bych se styděl tady ukazovat.

  Comments are closed.