8. 8. 2016

  23

  Rykoszet.info pridal viacero informácií od ich WG zamestanca, berte ich radšej s rezervou.
  – Po pridaní nového patchu (supertest), môžete v hre vidieť súbory nového tanku Pz.Kpfw. V Berge-Panther, niektorí ľudia už o jeho existencií vedia. Môže však skončiť rovnako ako iné prémiové tanky, ktoré sa do hry nakoniec nikdy nedostali.
  Vytváranie nových modulov pre novú líniu britských ťažkých tankov je v plnom prúde, pracuje sa aj na vetve britských ľahkých tankov. Všetko to závisí na WG, či nové vetvy aj pridajú. Spoločnosť chce zistiť, či budú tieto nové vozidlá vhodné a či nová vetva zaujme hráčov, resp. vzbudí záujem hráčov o hranie WOT (Seb: nie sme si tým istí).

  Nahradenie G.W. E 100 – podfuk ?

  Na začiatok, niektoré zdroje uvádzajú, že nemecké delostrelectvo tieru X, G.W. E 100 by malo byť nahradené strojom, ktorý bude mať podvozok z GW Tigra a bude vybavený 305mm alebo 420mm delom.
  Jediné čo som videl, bol stroj Grille IIRC (zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/02/02/gw-e-100-replacement/), ktorý sa objavil v čase, keď mal byť WT E 100 údajne nahradený Pantherom so 150mm delom. Žiadna z týchto informácií však nebola 100% a nedávne prepracovanie G.W. E 100 do HD naznačuje, že sa to ani nestane.

  Ešte poznámka, pri Československu sa rozmýšľalo nad namontovaním dela 305mm B20 na podvozok tanku Panther (zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/09/18/the-hammer-305mm-b20-on-panther-chassis/), čiže 305mm dela na podvozku tigra by nemuselo byť až tak „šialené“ a skutočne by sa mohlo hodiť do hry. Otázkou pre všetkých, ktorí nenávidia delostrelectvo zostáva, potrebujeme niečo takéto v hre ?


  Pz.Kpfw. V Berge-Panther

  Ďalším tankom, ktorý sa dostal do „frontovej línie“ je Pz.Kpfw. V Berge-Panther. Posledný patch na Superteste pridal súbory tohto tanku do hry, no jeho osud zostáva stále nejasný. Nie to veľmi známy tank, preto sa stále uvažuje nad tým, či ho pridať do hry alebo nie. Je to v podstate Panzer V/IV, no na tiere 6. Kým sa objavia nejaké ďalšie informácie, pohľadal som nejaké obrázky, ktoré patria stroju Panzer V/IV, a tiež som zistil, že tento tank má už aj Armor Inspector a aj so štatistikami. Ak WG pridá tento tank v súčasnom stave, bude veľmi ťažký na hranie. Tier 6 s normálnym MM a s delom tieru 5 ?
  Obrázky:  Pancier:  Štatistiky:
  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekAMX M4 1949 už brzy?
  Další článekManiaXXL: Replay T-45
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  23 KOMENTÁŘŮ

  1. Nebyl Berge Panther v reálu vyprošťovací verzí Panthera?Tedy něco jako jeřáb na podvozku Panthera? Možná si to pletu s jinym strojem, ale tohle mi přijde trochu jako scifi

  2. Pro boha živýho. Když už vám dělaj překlady z angličtiny takovou bolest, tak se zeptejte toho Silentstalkera co tím myslel, je to čech, vysvětlí vám to snad celkem srozumitelně.

   „This is the GW E-100 replacement, still called Grille IIRC“ jak píše Silentstalker na FTR neznamená, že se to jmenuje „Grille IIRC“, ale „pokud si to správně vybavuji, jmenuje se Grille“ Ona se totiž celá pozdně válečná hypotetická serie německých samohybných děl měla jmenovat Grille – v názvu by je rozlišovala jen číslovka označující ráži děla.

   Dále, jak už bylo zmíněno, Bergepanther byl vyprošťovák. Neměl věž, jen kulomet MG34 nebo MG42, některé kusy měly 2cm KWK 30 z Pz. II – což je v řeči WoT tier 2 dělo na tier 7 šasi. Navíc s omezeným odměrem a jenom čelním pancéřovým štítkem, který měl nanejvýš 12mm – lahůdka.
   Ta věc co se ve WoT jmenuje „Panzer V/IV“ neměla oficiální označení, byl to jeden kus korby Pantheru D s věží Pz. IV ausf. H na pevno přimontovanou (neotočnou) který sloužil jako velitelské vozidlo u jednotky těžkých stíhačů tanků na východní frontě.

   • Hezky vysvětleno. O tom jak si WG s historičností vytírá prdel už bylo řečeno mnoho. Aneb jezdící blueprinty WTF E-100 a „historické“ tanky alá E-50M který si museli patentovat.
    Taky jsem čekal z nadpisu že to bude nějaký vyprošťovací tank a už jsem si říkal že to dají do hry spíš jen jako dekoraci někam na novou mapu a pak jsem zahlídl ty screeny. OMG jako fakt ne.
    A velitelské tanky to je taky kapitola sama o sobě. Mnohdy to byly paskvily alá již zmiňovaný Panther nebo odlehčené verze klasických tanků co měli místo děla jen atrapu.

    • To nie. Nabijanie 2:00 a 15 ranny zasobnik. v pripade napadnutia scoutom moznost levitacie a cammo mega+ po vystrele 2x vyssie.:-D

     • Vystřelíš, vyhladíš všechno v daném sektoru mapy (1 až 4 čtverečky), na 20m spleshneš plnej Maus a rozsvítíš se po výstřelu na 499m

  3. viz.305mm: doufám, že to nehoděj do nějakýho stromu, aby to pak nešlo vytáhnout, až bude českej trochu plnější a připraven pro tuto zběsilost.

  4. Jak už někdo výše napsal … Bergepanther je korba Panthera bez věže. To, co je vidět na screenech je už ve hře jako Pz. V/IV a Pz. V/IV Alpha. Tedy zbytečná informace… Ale toho reálného Bergepanthera bych rád ve hře viděl … v nějakém speciálním modu – mohl by instalovat protitankové překážky – ježky, dračí zuby atp. (útočící tým ovládne kopec na Himlu a při sjezdu se rozseká o ježky s nástražnými výbušninami?), případně by mohl asistovat při opravách tanků (tj. klasický healer, který by jel za dvojicí Mausů při použití taktiky parní válec). Ale to už hodně fantazíruji.

  5. Dva dny a pořád se v článku píše o artilerii „Grille IIRC“. Geniální…
   Kdyby tu dělal překlady někdo, kdo se s angličtinou setkal i jinde než na základní škole, tak by třeba byla šance že by sám od sebe věděl, že IIRC je „If I Recall Correctly“ – takhle se holt musí autor spoléhat na feedback v commentech – a následně se i na ten vykašlat 😀

   To můžete až se WG konečně rozhoupe znovu hodit na test server Havok fyziku rovnou napsat, že se do hry v příští verzi chystá nová destrukční fyzika typu „IMHO ASAP“ – bude to vypadat asi tak stejně chytře…

   • Mne je jedno, kto preklada. Mozes sa do toho pustit ty, ked poznas zkratky a vyznamy pre nas obycajnych nezname. Kritizovat vie kazdy, prosim, buduci clanok ci info dufam bude od teba 😉

    Po pravde je mi jedno ci je grille icfxs, alebo grille 7x23b 😀

  Comments are closed.