6. 2. 2015

  19

  – Storm potvrdil, že tank Mäuschen je historický a bol vytvorený na základe tohto nákresu
  – výmena tanku VK4502(P) Ausf.B za Mäuschen príde “skoro”
  – z tanku VK4502 Ausf.B sa nestane prémiák, bude odstránený z hry, tak isto ako FV215b
  – zatiaľ nie sú žiadne ďalšie plány na výmeny tankov vo vetve na tank Maus
  – zatiaľ nie sú žiadne plány na pridelenie alternatívneho 150mm dela tanku Maus
  – nerf presnosti je veľmi zlý pre rýchle a nepresné tanky ako T49? “Počkajte si na plné zameranie zameriavača a budete v pohode.”
  – jediná zmena presnosti je v distribúcii striel v rámci stredu zameriavača, čísel za vývojári nedotkli; neznamená to teda, že výstrely budú padať k okrajom zameriavača častejšie
  – nerf presnosti v 9.6 platí aj pre SPG a prémiové tanky
  – Otázka: “Nerf presnosti je skutočne zlý pre SPG!” Odpoveď: “Často strielaš s SPG bez zamerania? :)”

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/02/06/6-2-2015/

  Ohodnoťte tento článek!

  19 KOMENTÁŘŮ

  1. nerf presnosti je veľmi zlý pre rýchle a nepresné tanky ako T49? „Počkajte si na plné zameranie zameriavača a budete v pohode. – na testu jsem dal Ručko 300 hp – já jel 40 km/h on kolem 45 km/h. stejná bitva – E 50 M v 60 km/h atd…

  2. ehm… tak super, jediný co e25 zachraňuje je ta přesnost,, ale teď?
   teď z toho bude nepřesnej křáp.. fuj tajksl

   • hloupost, bude střílet stejně dobře. Doměřuje rychle a bude mít pořád stejnou 26%ní pravděpodobnost na zásah ke středu jakou míval. A za jízdy se s ním nestřílí na větší vzdálenosti tak často jako medky či lighty bo nemá věž. Takže tohoto tanku se to tak moc netýká.

  3. Ten nerf presnosti som na teste vôbec nepocítil, takže podľa mňa derpovia si to budú dávať stále aj so snapshotmi

   • Ono jestli nejsi degen a pockas si nez ti to delo domeri, tak to ani pocitit nemas. Z toho co jsem pochopil, jenom kdyz nemas domereno, tak bys nemel snapshotnout s ekilem jedouciho bataka pres pul mapy a to mi vyhovuje. Taky to snad trochu pomuze tankum, co maj dobrej pancir a maly weakspoty, ktery ted odsnipis treba s is3 pres pul mapy (treba e5, turtle, vkb atp.) Celkove bych rek, ze to pomuze, pac snad ubyde luckyshotu a nesmyslnejch snipu na kilometry a doufam ze to co nejvic postihne retardy v klikackach, ktery to prestanou hrat, nebo aspon 4 z 5 her skoncej s nulou a nebudou trefovat leopardy ktery jedou 70 z kopce, kdyz s tim satelitem budou hejbat. Druha vec je ze to muze dopadnout tak , ze ty netrefis nic a retardi vsechno, ale to by byl konec, ale kdyz nejenom ty tvrdis zes nic nepoznal, priklanim se k prvni moznosti a to bude jenom dobre snad. Akorat to dost ublizi tankum jako je treba t-34-3
    .

  4. Každý tank co je ve hře by se měl trefit za jízdy jen náhodou. Proto se na přesnost zásahu střílelo ze zastávky. Tanky nemají stabilizátor a trefovat se v 50km rychlosti je naprostý nesmysl. V té rychlosti v terénu nenabijí ani dělo.

  5. No ten Mäuschen za VK ausf. B to jsme teda zvědav, jako jak vidím ten weakspot na střeše, tak se bojím, že bude 1900 HP zavíset jen na tom malém kousku….

  6. Osobně mi nebude vyhovovat nerf přesnosti když hraju s artynou (opravdu vyjímečně) většinou střílím na slepo a trefuju presně kam chci při doměření jsem se nikdy netrefil (možná smůla?)

  7. No už zase WG kouká, jak by nám tu hru otrávil, UŽ SE TĚŠÍM NA AW

  Comments are closed.