6. 11. 2014

  35

  – Storm se ještě jednou vrátil k věci s HD texturami: “Zvažovali jsme jejich vydání ve zjednodušené formě, která byla k vidění již v aktualizaci 9.3, protože všechny HD modely jsou k dispozici defaultně se sníženou kvalitou textur. Kvalita HD modelů zůstane taková, jaká je nyní. Stručně řečeno – kvalita HD modelů a textur bude ta samá, jako je teď.”
  – Otázka: “Proč byla SU-76i odstraněna z eshopu?” Odpověď (SerB): “Protože její majitelé šikanovali začátečníky.”
  – odstranění z tohoto důvodu potvrdil i Storm, dodal, že stíhač byl testován standardně, ale došlo k chybě, kterou teď budou prověřovat; každopádně teď se všichni připravují na DevCon (sraz vývojářů) a o budoucnosti SU-76i se rozhodne příští týden
  – v diskuzi na ruském serveru se k problému s SU-76i vyjádřil i Jurij Pašolok (ten kokot, co tvrdil, že Češi bojovali na straně nacistů – pozn. carramba66), prohlásil: “Já vám to říkal.”
  – změny v módu historických bitev budou “radikální”
  – Otázka: “Proč nepřátelské tanky víc odráží, když jim zbývá málo HP? Testoval jsem to ve stovkách bitev.” Odpověď (SerB): “To je paranoia. A o tom, že jste to testoval ve stovkách bitev, lžete.”
  – v tutoriálu v aktualizaci 9.4 je bug, bude odstraněn
  – blikající keře ve sniper módu budou opraveny v aktualizaci 9.5
  – Objekt 260 nakonec bude přecijen odměnou za individuální mise v aktualizaci 9.5
  – kopie stávajících map (Zimní Himmelsdof vs. Himmelsdorf) mají každá 50% šanci, že je dostanete do bitvy (dohromady tedy mají stejnou pravděpodobnost, jako každá jiná mapa – pozn. carramba66)
  – hráči reportují bug při dvojkliku, podle vývojářů jde o problém s XVM
  – více typů týmových bitev (7/32, 7/42, …) nebude zavedeno, protože by to jen snížilo počty hráčů v každém z typů a vyústilo by to v dlouhé čekací doby
  – v současné době nejsou žádné plány na změny ve fungování kamuflážních nátěrů
  – je možné, že se změní mechanika zrychleného výcviku posádek; v současné době pokud máte člena posádky po přetrénování na 60% základního skillu, který má ale z dřívějška už 3 perky a druhého člena posádky, který má 100% základního skillu a 1 perk, tak se vám pro zrychlené trénování vybírá ten s jedním perkem, dobudoucna by to byl ten druhý, aby se rychle dostal na 100% základního skillu (pak by se to změnilo na toho prvního)
  – v ruských CW je bug, při kterém do klanového chatu mohou psát i protivníci z vyloďování; tento bug bude opraven mikroaktualizací, protože je závažný
  – v aktualizaci 9.4 byl nalezen bug, při kterém poškodíte člena týmu pouhým ťuknutím ve velmi malé rychlosti, toto bude podle Storma opraveno
  – serverový zaměřovač je také zabugovaný a také bude opravený, je možné že půjde o hotfix (na straně serveru, nebo mikroaktualizace – pozn. carramba66)

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/06/6-11-2014/

  Ohodnoťte tento článek!

  35 KOMENTÁŘŮ

  1. Kdybych napsal, že to je amaterský přístup ze stran WG, urazil bych amatéry.

  2. (ten kokot, co tvrdil, že Češi bojovali na straně nacistů – pozn. carramba66)-to je nej část 😀

  3. vypatlanej serb,ještě že máme wt,tahle pseudohra jde težce doprdele a s tou serbovou dementni aroganci zustanou ve hre uz jen rusáci a poláci.normalni hraci odejdou:(

  4. Řekněte jim někdo ať nás nechaj hrát a nedělaj už žádné aktualizace.Pokaždé je to krok pouze dozadu.

  5. Tak jsem se dneska po nějaké době vysral na časopisy, weby i videa a zase si trošku zahrál, abych potrénoval posádku na M6, když se blíží ta kampaň. 6x za sebou nejvýš v XP i DMG, pět drtivých proher, až šestá dobrá bitva a vítězství. A vypínám to s pocitem, že tahle hra jde fakt do prdele a dokud nebude skill MM, tak nemá cenu to hrát.

   • skill MM, co s tím pořád máte? Akorát si budou dobří hráči kazit úmyslně staty, aby hráli se začátečníky…ale mně to nevadí, já a moje žluté staty (ano, jsem hrdý, že nejsem modrý ani fialový, dokonce jsme chtěl být rudý, ale to se mi nedaří) bychom byli mezi podobnými hráči 😉

    • Priznam se ze skill MM by byl skvelou zmenou pac obcas to je fakt peklo to co se nahaze do teamu a ze bych si tim kazil staty? ale blbost but to chcses mit snadno dobry staty hranim nekvalitnich bitev nebo budu mit radsi pruměrný staty ale ty bitvy by staly za to asi mi jsou staty dost volny 🙂 jen si nejsem jisty jestli by se kvalita bitvy zlepsila zavedenim nejakého skill MM mozna by to chcteli brutalnejsi zasah do MM co by do skladby teamu ale priznam se ze me nenapada jakym zpusobem by se to dalo poresit 🙂

     • Ale představ si, jak by to vypadalo na fialkách, tam by všichni kempili..většina hráčů, co mají dobrý staty kempí…ne všichni, ale už jsem jich viděl dost.

      • tak tak, poslední dobou si taky všímám toho, že čím lepší staty, tím větši camper… :-/

   • Taky jsem volal po skill MM, ale když jsem si všiml, že to jsou kolikrát především frajeři s 57% WR, kteří se v trojčetě na randomu přidají k lemming trainu, dají každý po 1 ráně a zdechnou, upustil jsem od této myšlenky . Nejlepší by bylo dát prvním 2 nebo prvním 3 z prohraného týmu expy a kredity jako za výhru. A naopak lamám z vítězného týmu bych nedal nic. Bylo by to férové a čestné. Ale toho se od těch kreténů z Běloruska nedočkáme. Jeden bizík vedle druhého to tam je. SerB, Pašolok a i ten prolhanej Storm.

    • Naprostý souhlas. Skill MM by ve finále staty hráčů přibližoval k sobě. Pro první tři z týmu poražených expy i kredity jako vítězům.

    • Souhlasím s tebou, ale zase je tu ten problém, že hráči s pomalými tanky v týmu plným medek, nestíhají dojet ani do bitvy, ale jinak je to skvělej nápad..

    • Výborný nápad. Takhle kdyby se rozdelovali prachy a expy, tak je mi jedno ze hraju s bandou tomaťáků. Je to fakt otrva, když na bojišti uděláte peklo a ho*no z toho.

  6. WG jsou tupci,ale tak nějak je mi to jedno, HD modely a textury – nezájem, hraju pro zábavu, ne proto abych se kochal HD modely..předělávání map, ať si to užijou, já si vždy najdu místa, kam budu jezdit…SU-76i, ano jsou blbí, že ot tam dali a zase oddělali, chtěl jsem si ho pořídit ale no tak co, aspoň ušetřím…já se bavím jejich retardací, carramba dělá úžasnou práci s překlady, já si to moc rád přečtu, ale dokud nedělají nic s tanky, které již ve hře jsou…(tím jsou myšleny nerfy..WTčka nebylo třeba nerfovat..tak se tu nebudu vztekat..jim po čase snad dojde, že to dělají blbě…

  7. polovina vás píše na fora atd, to je začátek všech aktulizací tak tu nebulte ….

   • Jako že WG sbírá podněty pro úpravy ve hře na fórech? Tak to je dobrej fór, ten si musím pamatovat 😀

    • Hele, já kdysi psal na forum, že do hry chci určité tanky a to Firefly, Archer a StuG IV(u něj jsem i psal, že by to mohl být premiák) a ono to tam je, dále jsme na foru viděl návrh Bulldoga, jiný hráč tam psal, že by chtěl “Chieftain (alebo niektory z jeho prototypov)” atd. jako možná je to náhoda, ale co když ne?

     • Takže když půjdu na fórum, napíšu tam, že chci ve hře Tiger II (a oni ho tam dají), tak jsem to zapříčinil já? Ve hře je 350 tanků a přibývají další, napiš jakýkoli tank, který měl alespoň minimální dopad na druhou světovou válku nebo vývoj tanků po ní, který je z národů, zastoupených ve WoT a ten tank se tam dřív nebo později objeví.
      A ano, bylo by to hezký, kdyby velká zvířata v Minsku dala na to, co píšeme my tady, ale že bych tomu věřil, tak to fakt ne. Možná i proto, že tak trochu vím, jak to ve WG funguje.

      • chce to udělat den bez tanků něco jako stávku a aby se do toho zapojilo co nejvíc lidí a klanů aby WG vědělo že má něco dělat jinak lidi odejdou

      • Já den bez tanků praktikuju s úspěchem asi tak pět dní v týdnu.

      • Den bez tanků? To jedině, když nebudu doma, já WoT hraju několik hodin denně, přes víkendy třeba 10 hodin v kuse (jedině snad pauzy na jídlo atp.) 😀

  8. Noo hezky se vyjadrujes – dostanes banana 🙂
   Nee. Kokot to urcite je. Asi nikdy neslysel napr. o atentatu na Heydricha

  9. Nebudu rozebrat detaily jako je rozdil riskeho obcanstvi, protektoratniho, riskeho obcana zijiciho na uzemi protektoratu, ale pravdou je ze v nemeckych jednotkach bojovalo mnoho “cechu”.
   Na prednasce vojenskeho historickeho ustavu se historik Eduard Stehlík rozpovidal o prihode s belgickym kolegou prof. “Skultenem” , který se ho zeptal kolik cesi meli v anglii vojaku, stehlik odpovida cca 5000ks, prof. “my 10 000″ …stehlik se pak zacal omlouva/vymlouvat kdyz ho prof. zadrzel a rikal : ” to neres, my jsme meli 10000 v anglii a 30000 u Waffen SS, ale takove veci mi neresime”….
   Bohuzel pan stehlik zapomel asi na pocetnou mensinu moravcu, lidi z “prajska” (hlucinsko, ludgerovice) a mnoho dalsich. Obecne je dostatecne dobre overitelne, ze za druhe valky bojovalo ve Wehrmachtu cca 75 000 cechu (jen z lucinska cca 22000), mezi nejznamejsimi muzeme pocitat oba starsi syny emanuela moravce (nejmladsi byl clenem prestizni ideove skoly NApoLA/zemrel pri americkem naletu).

   Co se cechu ve Waffen SS tyka, tak oficialne bylo nabizeno a seskupeno ihned k “odebrani” tusim 600 lidi, ale z administrativnich duvodu toto nevyslo. Na tento popud nemecka strana zacala administraci v tomto pripade a to risskych obcanu protektoratni prislusnosti zjedodusovat. Obecne ale bylo z hlediska hlavne propagandistickeho dulezite svobodne rozhodnuti o vstupu a nemecky pas – rasove podlehali cesi stejnym kriteriim jako nemecti uchazeci a museli dokladat Kennkarte a podrobit se rasove antropologickemu vysetreni.

   Ke vsem temto informacim je mnoho dostupnych zaznamu pro historiky a novinare (snad i verejnost) v archivech po sicherheitsdienst, osidlovacich uradech, gestapa apod … vrele doporucuji se historii venovat nad ramec zakladni skoly).
   Dost dobre nechu proc se v obecne historii tolik zkresluji a zamlcuji fakta, kdyz dukazu jsou tuny v archivech.
   Hezkdy den

  10. Včera jsme při CW našli to že v chatu s CW můžete psát týmu co je proti vám.. ehm řekl bych že bug protože když pak někdo napíše sestavu do chatu že nemůže mluvit tak tu sestavu má i nepřítel bez velké práce _-

  11. Pořád se hra zrychluje, už je většina her pod 4 min.. Střední rychlé tanky už ovládají většinu her. SkillMM a MM+1 nechtějí udělat právě z důvodů prodloužení doby hry a tím snížení výdělků. MM se neustále snaží postavit proti sobě co nejvíce nevyrovnané týmy a to je ta snaha o zrychlení hry, aby hra netrvala 15min. Teď se za 15 min. už odehrají 4 hry a někdy i 5.

  12. Jurij Pašolok (ten kokot, co tvrdil, že Češi bojovali na straně nacistů – pozn. carramba66): Když se už ten KOKOT tady docela často zmiňuje. Byl zaslán do WG protest a požadavek na omluvu za Českou komunitu???

   • Není se za co omlouvat velká spousta Čechů opravdu bojovala na straně nacistů.

    • Do Wehrmachtu přijali pouze lidi německé národnosti, čili pokud chtěl Čech do Wehrmachtu, musel si vyřídit německou národnost, třeba po předcích. A pokud přežil válku, bylo s ním jako s Němcem nakládáno – byl odsunut s celou rodinou.
     Že by ve Wehrmachtu bojovali Češi, dokonce ve větších počtech, je samozřejmě nesmysl.

    • No sice mmáš pravdu, ale Lotšši, Litevci, Ukrajinci i Rusi na tom nebyli lépe.. Dokonce by se mohlo tvrdit, že na tom výše zmíněné národy byly více anažovány.
     Není tajemstvím že einsatzgrupen byly převážně složeny z výše zmíněných,
     Stále si myslíš, že není se za co omlouvat?? Ne jeden Čech dostal vznamenání Hrdina sovětského svazu, zřemě to získal v německé uniformě. A tam byl zřemě pouze u elektrikářů..

  Comments are closed.