3. 11. 2014

  10

  – aktualizace 9.4 bude na ruském serveru vydána v pondělí večer nebo úterý ráno, je tedy pravděpodobné, že v Evropě se jí dočkáme zřejmě ve středu
  – Otázka: “Proč je wargaming proti zavedení nového systému matchmakingu?” Odpověď: “Byly už dva “nové matchmaking systémy”. Kolik jich bude nakonec, to nikdo neví, co je ale jisté, že je nebudou navrhovat hráči.” (odpovídal SerB, pevně doufám, že mu ten nekončící proud buranské arogance hráči WoT spočítají, až přijde Armored Warfare – pozn. carramba66)
  – SU-122-44 nedostane omezený MM
  – Stormovi se film Fury líbil
  – podle Storma rozlišení textur na tancích už zřejmě nedosáhne té kvality, kterou měly při zavedení HD modelů v aktualizaci 9.0; určitě ale bude vyšší, než bylo před aktualizací 9.0
  – podle Storma jsou HD modely tanků od aktualizace 9.2 kvalitnější než ty, které jsou ve War Thunder: Ground Forces
  – když se Storma ptali, kde přesně je na Löwe ten “dostatečný pancíř”, který tak často v poslední době zmiňoval, tak odpověděl “na mantletu”

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/03/3-11-2014/

  Ohodnoťte tento článek!

  10 KOMENTÁŘŮ

  1. No pokud bude AW po herní stránce na úrovni WoT či dokonce lepší (tuto variantu osobně tipuji), tak od WoT odejde další nemalé procento hráčů. A pokud jsou kluci z Obsidianu chytří a udělají ještě verzi z období tanků, na které se specializuje WoT, mohl by mít Wargaming pořádný problém. To by už nebyl odlišný koncept WT proti WoT, ale stejný koncept hry AW vs WoT, kde je AW oproti WoT o století napřed, co se týče technického zpracování. A pochybuji, že u Obsidianu bude panovat tak arogantní a ignorantské představenstvo, jako u WoT, kde mají spíše snahu posmívat se svým klientům namísto toho, aby se s hrou posunuli vpřed a odstranili 4 leté chyby a nedostatky.

   • Obsidian se bude potýkat s úplně stejnýma problemama jako WG, ale stoprocentně se nebude chovat tak okatě arogntně jako WG. WG udělalo obrovské chyby, co se týká komunikace s veřejností. SerB, Pašolok a podobní nikdy neměli vypouštět z úst takové urážky, jízlivosti a politicky nekorektní prohlášení, ikdyž v některých případech mohli mít pravdu.
    O účelovém lhaní zákazníkům ( exkluzivita tanků ), zneužívání snížené orientace začínajících hráčů ( defoltně nastavená prem. munice za goldy při inst. nové věže, atd.) ani nemluvím. To je černá skvrna na jméně WG.
    Obsidian bude podle mě sice diplomatičtější, ale řešení bugů, mm, etc. bude stejně zdlouhavé. Ale i tak jim držím co nejvíc palce, jejich hru budu hrát.

    • Tak čím vstřícnější přístup, tím rychleji se bugy vyřeší. Ani mě nenapadne, že by hra byla hned dokonalá a bez chyb, ale určitě na to nebudou tak šíleně kálet jako Wargaming. Ale hlavně technická stránka hry a veškerý přístup k věci (patrný z videí) je mílové kroky před Wargamingem a je z toho hned poznat, že jsme již opravdu v 21. století a že hru dělají zápaďáci se západním přístupem k obchodu. A to je dobře. Wargaming si plní svoji pětiletku, chová se arogantně a myslí si, že jeho produkt musíme kupovat dle plánu a tak ho naše názory nezajímají. War thunder je jiný koncept hry a tak jim od nich nepřiletěla pořádná facka, ale příchod Armored Warfare dle mého názoru již silně pocítí.

  2. nedávno jsem tu psal, jak se mi dělá zle z toho, jak jsou vývojáři wg arogantní.

   někteří mi tu tvrdili, že je dobře, když si do toho nenechají kecat.
   Můžu se zeptat co je na tom dobrého?

   • Máš samozřejmě pravdu. Jenom v Rusku (a jím ovládaných enklávách) se ve firmě s miliardovým obratem může stát, aby se člověk, kterému čouhá sláma z bot, jako je Sergej Burkatovskij, vyjadřoval na veřejnosti a to dokonce k zákazníkům. Přesně to ale odráží ruskou náturu, oni jsou ve spoustě činností skvělí, ale strašně podceňují profesionalismus, to je něco, co jsme se u nás po revoluci učili dvacet let a co oni se právě díky své povaze nikdy nenaučí.

  3. Nové origo HD mody si musíš stiahnuť samostatne a implementovať ich do res_mods nájdeš ich na stránke stiahnutia hry úplne dole si to rozroluješ a tam je odkaz.

  Comments are closed.