29. 7. 2016

  33

  Odměna za „náborový program“, tank T95E2, dostal po přechodu na HD mírný buff.

  Polský technologický strom bude pravděpodobně přesunut na rok 2018, protože je obtížné uspokojit hráče a vytvořit něco, co nebude úplná sci-fi. Navíc je nesmysl vytvářet další klony existujících tanků, jak by se asi v případě polského stromu stalo, protože již na tieru VII a hlavně VIII-X by se objevovaly jen modifikované tanky SSSR. S polskými projekty, které se podařilo shromáždit, by vznikl bizarní strom, ve kterém by na sebe navazoval: LT – MED – TD – HT – MED. A vydat se tímto směrem Wargaming nechtěl.

  Švédové budou mít velmi unikátní strom, pro který bude charakteristická mobilita a velká deprese děla. (Všimli jste si, že ve hře je již ikonka pro výběr švédských tanků?)

  Wargaming plánuje zavedení mnoha nových map.

  Marketingové oddělení má v plánu nové unikátní prémiové tanky: KV-4 KTTS, Pz. Kpfw. III Ausf.K, AMX M4 mle.49 a Rheinmetall Skoprion G.

  Na některé z těchto věci si ale budeme muset trochu počkat, protože WG má prý v plánu hlavně zlepšení herních mechanismů a hratelnosti.

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekakcido: Top replay 2. díl
  Další článekKomiks: Těžké zdvihání
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  33 KOMENTÁŘŮ

   • Je rozdíl mezi sci-fi a tanky, které byly na plánovány jen na papíře.

   • Jaké Sci-fi? Některé Cz tanky existovali, a ta zbylá část byla na papíře (už byly o tom nějaké podklady, podle čeho se Wargaming řídil)

    A navíc.. Třeba Hetzer (i když je v Německém stromu) je jen český tank.. Německu nikdy nepatřil

    • Hetzer byl sice vyráběn na území dnešní ČR a je to tank postavený na podvozku ryze českého LT 38, ale vyráběli ho němci a sloužil v německé armádě. V té československé až po válce.

  1. Všimli jste si, že ve hře je již ikonka pro výběr švédských tanků?
   aj naverbovat posdku na tank

  2. “Na některé z těchto věci si ale budeme muset trochu počkat, protože WG má prý v plánu hlavně zlepšení herních mechanismů a hratelnosti.”

   jinými slovy sanbox = propadák

    • Že většina hráčů (platících) by po přidání věcí ze sb by odešla

     • tak fluttere zajímalo by mě, odkud jsi to zjistil, a k tomu stále tím nevysvětluješ proč to byl propadák, jestli víš že to bylo kvůli něčemu, tak řekni i důvody, proč např. ti platící hráči by chtěli odejít?

      • Nevím, jestli platící, ale všichni co mají mozek a nebojí se ho používat ano. Hlavní zvěrstvo sandboxu je umocnění RNG o 10 řádů výš než je teď změnou distribuce střel v zaměřovacím kruhu.

      • Andrey_P:

       tak kdyby např. dělo s přesností 0,4 a nešní distribucí bylo nově jako 0,20 s “rovnoměrnou” distribucí (a z 0,3 děla by bylo 0,15 atd.), tak by to bylo naprosto OK – střelba na “siluetu” by neutrpěla, jelikož sice by padaly střely všude po zaměřovači, ale ten by měl poloviční rádius a naopak by se tim značně omezily snapshoty, protože u děla rozmířeného za jízdy a při otáčení věží by ta střela už nebyla distribuovaná rovnoměrně po kruhu s rádiusem 0,2/100m, ale třeba 3,
       5/100m.

       Jinými slovy, pokud by nerfli distribuční vzor a odpovídajícně buffli hodnoty přesnosti (momentálně 90% střel padá do vnitřních 60% průměru, takže 40% buff přesnosti + rovnoměrná distribuce střel by vlastně byl buff za okolností kdy nestřílíš na 10x10cm weakspot na 200m), tak by mi to osobně vůbec nevadilo…

      • ja jsem platici hrac … 8Tier premiaku mam spoustu … a proc bych odesel?

       pokud se zmeni parametry zakoupene veci bez kompenzace vraceni penez tak uz z principu jdu pryc … je to jedina obrana proti WG aby to neudelal. Minulost resit nejde ale kdyz odejdu uz si nikdy nic nekoupim a o to jde.

       proto WG SB stahnul. Lidi jako ja prestali nakupovat a nakupovat me jeste nepresvedcili zacit. Hra je za me OK (z pohledu ze se nemusi menit parametry tanku) at se zameri na vyvoj hry.

       No a SB se mi ani nelibil … kdyz si predstavim ze moje oblibeny medko ktery jsme si vyexpit zkryplej tak jsem zasadne proti.

       Nechapu proc neudelaji privetivejsi MM aby napr Mause nehnali na prokorovku atd … ve meste ma pancire az az ….

       stejne osobni mise na artyny je kravina …. nez aby je zrusili tak predelaji hru? 😀 …. sorry ale to ne

      • borakira
       Tak SB nebyl vůbec ve své finální verzi, to co jsme tam viděli se vůbec nemusí dostat do hry, což si 99% hráčů neuvědomuje. SB neni jen na týden nebo dva, je to několikaměsíční možná i delší projekt, který by měl zlepšit hru, zlepšit roli pancíře ve hře, vyřešit problém, po kterém volají odpůrci artyn – one shot od artyny, atd.
       K zrušení artyn nedojde, protože bitvy by se staly víc zakempené a dost často by končili remízou z důvodu vypršení času bitvy.
       s MM pro HTčka jako je maus aby dostávaly jen městské mapy by byl problém, jelikož pak by lidi požadovali to samé i pro ostatní tanky a to by nedělalo dobrotu + pravděpodobně by byly problémy nalézt bitvu

  3. PzIII K byla před par dny ke koupi na NA serveru, tak nevím na co eu server čeká.

  4. Zlepseni hratelnosti, hah… Ti me opet pobavili…. Stejne z toho vzejde jedno velky….

  5. na swedis panzzer sa max tešíme,
   za kolektív essens slovakia
   všetko naj k vianociam;)

   • tím, že je horší než jeho konkurenti (Pz T-25 a Turán) a bude se prodávat za balík peněz 😀

  Comments are closed.