27. 1. 2015

  18

  – Storm potvrdil, že nerf presnosti 9.6 zahŕňa aj SPG a teda budú mať takú istú distribúciu striel v rámci zameriavača, ako ostatné tanky
  – Storm si nie je vedomý o pláne odstrániť IS-6 z obchodov
  – HD Ferdinand v 9.6 má nesprávny pohyb pásov (chovajú sa, ako keby bolo pohonné ozubené koleso vpredu a nie vzadu), bude to opravené
  – na ruskom fóre koluje “legenda”, ktorá tvrdí, že sa predný pancier IS-3 rozpadá vo zvaroch po tom, ako ho trafí výstrel druhého tanku. Storm tvrdí, že toto sa stalo len raz počas testovania, po ktorom bol nos prednej časti prerobený tak, aby k tomu už nikdy nedošlo.
  – vnútri WG padol návrh na pridanie tanku Sherman z filmu Kelly’s Heroes

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/27/27-1-2015/

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekJak z WoT dostat vyšší FPS?
  Další článekIS-3 v HD
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  18 KOMENTÁŘŮ

     • No psali, na ftr bylo, že se jich to dotkne, tady na wot nedoktne, v tom clanku byla pouze chyba v prekladu, proto je lepsi si zkondrolovat jak anglickou verci, zak tu ceskou 😉
      Jinak tady je to podruhe, tentokrat od strorma, takze si myslim, ze se jich to rozhodne dotkne 🙂

     • Ne nutne. Uz takhle to lita ruzne. A hlavně, arty mireni na ws zas tak netrapi, hecku je to jedno. Akorat budou muset blíž frontě. Pres celou mapu je ten koláč u některých artyn fakt velký.

     • No nie som si isty ze potrebuju uz aj tak to lieta mimo zamerovaci kruh dost casto. Je to kurva zavisle na RNG jeden den triafas tank za domom cez okno a chvylu si rad ked ti to dopadne aspon na mapu.

  1. nerf přesnosti klikačů je fajn, ted už jen aby jim odebrali APčka

  2. No nejvic do klikacu zpravidla nadavaj lamy, který si pekne stoupnou na nekryté misto a nechaj v klidu zamerit a strelit. Ja jezdim oboje a kdyz uz nakoupim od artyny, coz moc nebyva, tak vetsinou je to moji blbosti, malokdy je to “luckerskej shot”.Kdyz jedu s artynou tak nadavky do klikacu (vetsinou i sprostsi) od lam, ktery jsem smáznul na ránu beru jako pochvalu. S artynou je to jako s jakymkoli jinym tankem, pokud s ni neumis tak stejně nastrilis zpravidla prdlacku, pokud teda nemas stesti, ale to samy se ti muze stat i s tankem, ze te rajcatko da na ranu na munici. Takze dost bylo ubulencu kvuli artynam. Kdyby nebyly artyny, tak budete bulet nad necim jiným, treba nad tím zásahem do munice od rajcat……….

   • Jeste navrhuju v tomto pripade pridat funkci smazla me artyna, volat mamince…..

   • Ano, takže fialovák s Mausem nebo E100 na Prochorovnce/Malinovce je lama protože se nechá střílet střílet na otevřeným, aha. Artyny jsou dobré na CW kde plní stvoji úlohu jak mají, v náhodných bitvách jsou k ničemu, kazí hru všem.

    • Mi neříkej, že se ti nikdy nehodilo, když vlastní arty smahla někoho, kdo tě obtěžoval. Nebo když ti ho zásahem vyhnala před dělo.
     Jedinej problém je, že lidi s a proti artynám neumí hrát. Jsou naučení slepě najíždět na flek kde se jim to líbí a nejsou ochotni změnit gameplay při větší úderné síle artyn.
     Chyba není u artynářů, chyba je jen a jen u těchto jedinců. Jestli je nějaká souvztažnost mezi těmito hráči a největšími stěžovateli na artyny…to ať si každej přebere sám 😉

     • 5 artyn je extrém, tj fakt, ale je to v mizivém procentě případů. Jen jako extrém si to člověk víc zapamatuje.
      Ale já to asi špatně vyjádřil, myslel jsem to víc komplexně. Ne že jen ty jeden máš nějak proplouvat s pěti artynama, ale celý tým zahraje jinak. Na každé mapě máš nějaký baráky nebo něco ve středu, kde můžeš být na dosah nepřítele a zároveň být relativně krytý. Ty můžeš nasvěcovat, vlastní arty můžou ničit. Ty na sebe můžeš vázat pozornost všech soupeřových artyn, ostatní tanky můžou uvolněně vyrazit do boje.. Když ty vyrazí do boje, artyny se přemíří a ty zas můžeš volně dýchat. A tak podobně.
      Navíc i ty těch moc artyn někdy nemusí být zas tak velkej problém. Leckdy vidíš, jak si všechny stoupnou do jednoho čtverce. Jako haló, pánové, co tak pokrýt všechny úhly?? Navíc když vidím, že někam dopadla salva, tak vím, že mám skoro minutu od většiny pokoj a jedu, ne? Ale ve skutečnosti vidíš, jak to vedle někoho bouchne a on zkoprní a jéje, artyna střílí, zkurvení klikači, bojím bojím, radši se stáhnu nebo budu dělat mrtvýho brouka. Snad jedu dopředu a zničím toho kdo mě svítí, ne?

    • Píšu většinou, a ne vždy, takže fialovák s Mausem má mimo jíné problém s tím že ho každej díky XVM pozná a prostě po něm potom jdou, chtějí vyhrát. Já osobně XVM nepoužívá,. Ale na druhou stranu fialovák si s tím stejně většinou poradí, protože jinak by nebyl fialovák že…. Ano a jakpak by jsi si tu artynu do CW vyexpil když ne na publicku ?

  3. Souhlasím s TomCook, ale poslední dobou, co díky misím celý večer mám 2-3 hry bez artyny, 5 her s jednou až dvěma a 20 her s 4-5 artynama v četě se opravdu pomalé heavyny hrát skoro nedají (nehledě na to mě přijdou X tier ruský medka víc dingací a rychleji střílící než stejného tieru heavyny :(). Přesně jak píše vosoust007, co je moc to je moc – díky tomu teď radši jedu skoro furt scouty, tam aspoň nějakou damáž naspotím.

  Comments are closed.