26. 11. 2014

  6

  – v diskuzi o strojích, které zaměřovaly otáčením celého podvozku SerB napsal, že přední 75mm houfnice na francouzském těžkém tanku B1 byla k ničemu, proto je Němci odmontovali, hned jak k nim přišli
  – podle SerBa zrušení limitu renderu nepovede k většímu kempení
  – Charioteer (T8 britské TD, které přijde v 9.5) nakonec přecijen dostane jako topové dělo 105mm L7
  – plány na rok 2015 se stále ještě připravují
  – podle Storma by zvýšení rozptylu hodnoty penetrace a snížení DMG při střelbě do weakspotů, které nejsou hlavní integrální součástí tanku (velitelská kopulka) vedlo jen k nudnému campfestu
  – Storm potvrdil, že první verze uniknuvších podmínek k individuálním misím na Objekt 260 (20k DMG nastříleno + odingáno) ve finální verzi nebudou, finální verze bude obsahovat “to, co nám řeknou statistiky”

  A info nakonec – zítra ráno budou servery na chvíli vypnuté, aby vývoj nasadil  úpravu, která opraví špatná XP, získávaná prémiovými tanky.

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/26/26-11-2014/

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekAktuality k WoT: Blitz
  Další článekFotografie z nových map
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  6 KOMENTÁŘŮ

  1. – v diskuzi o strojích, které zaměřovaly otáčením celého podvozku SerB napsal, že přední 75mm houfnice na francouzském těžkém tanku B1 byla k ničemu, proto je Němci odmontovali, hned jak k nim přišli.
   Blbost,ať mi ukáže nějakej historickej záběr nebo dokument a pak mu možná budu věřit ulhancovi 🙂

  2. S tou přední houfnicí bych si dovolil nesouhlasit, neboť B1 právě díky ní byla nejsilnějším tankem (porovnání německých a francouzských tanků) co byly na začátku války k dispozici a dávala tanku v kombinaci s klasickým dělem na věži neuvěřitelnou palebnou sílu.

  3. Storm i serb zamítají spoustu dobrých nápadů jen na základě svého hloupého úsudku. V minulosti nám již mnohokrát dokázali, že jejich úvahy jsou naprosto mimo mísu. (údajně vybalancovaná SU-76I zdraví…)

  4. Ve WT funguje vicevěžový tank T-35, jde střílet ze 3 kanónových věží. Tady si dokážu představit B1 a M3 Lee s oběma zbraňovými platformami. Ale to je na WG složité, je to práce a to dělat asi nebudou.

  5. ” Charioteer (T8 britské TD, které přijde v 9.5) nakonec přecijen dostane jako topové dělo 105mm L7″
   konečně to dostane trošku lepší dělo 🙂 tak možná bych tu větev začal hrát

  6. Houfnice byla fajn, ale velmi problematická. A to díky způsobu zaměřování. Houfnici zaměřoval řidič pohybem celého tanku. Francouzi kvůli tomu vyvinuli velmi jemný a přesný způsob hydraulického řízení. Ale byl extrémně náročný na servis. A permanentně se porouchával. V roce 1940 jsou známy případy kdy velitel zároveň střílel z děla a řidič z houfnice a opravdu něco zničily. Ale díky způsobu nasazení a zmíněným problémům byl tak špatně použitelný. Např původně letecký motor používal vysokooktannový benzín apod.

  Comments are closed.