2. 10. 2014

  5

  Dnes jedna zajímavost, která se týká T-34/85M. Vzpomínáte si na ten tank? Chtěli byste ho? Budete mít možnost, ale nebude na prodej pro všechny. Podle zdrojů z Vkontakte komunity WoTleaks bude T-34/85M tzv. “reward tank” a bude se tedy rozdávat nebo vyhrávat při nějaké budoucí akci. Kdy to bude a jaká by ta akce měla být, to ještě není známo.

  Dobrou zprávou, zejména pro silné klany na EU serveru je, že WG EU rekrutuje klany pro testování módu Stronghold. Komunitní manažeři kontaktovali velení aktivních a známých klanů, aby jim nabídli 20 000 goldů do klanové pokladnice za participaci na veřejném testování stronghold módu. Klany budou odesílat detailní feedbacky i s replayi a screeny z testování, samozřejmě týká se zejména bugů, které najdou. Zajímavost nakonec, podle seznamu oslovených to vypadá, že jde jen o klany, které jsou na CW mapě.

  Zbývá jen otázka, zda jde o reakci na podobnou aktivitu, kterou se snaží klany přilákat tvůrci Armored Warfare.

  Ohodnoťte tento článek!

  5 KOMENTÁŘŮ

  1. ahoj, ten tank bude k dispozici za mise v klanu nebo za individualni mise? diky za odpoved 🙂

  2. Jako pardon,ale pokud na wot oficílních stránkách je že se dá koupit za goldy tak se musí dat koupit! jinak je to klamání spotřebitele a to je trestný čin!

  3. Na druhou stranu by bylo fajn kdyby dovolili nákup všech premi tanků.dost lidí by chtělo type-59 ale nemůže ho mít ,ale předtím se dal koupit teď v obchodě není! a jsou tu i další tanky! chápu tanky za odměnu co se nikdy neprodávali ,ale pokud někdy ano měli by být na prodej dále!!!

  Comments are closed.