19. 10. 2014

  20

  – čas zaměření ve hře reprezentuje reálnou kvalitu zaměření, které dosahovaly kanóny v reálu, tento parametr není přesný, ale má zhruba reprezentovat kvalitu jednotlivých kanónů
  – Otázka: “Stabilizace kanónů lidi akorát štve!” Odpověď (SerB): “Váš názor je pro nás velice důležitý, jako vždy.”
  – kanón D-10-85 by se asi vešel do věže KV-13, nicméně v reálu pro tento tank nebyl upraven; pokud by jej WG do tanku přesto použilo, byl by “výrazně lepší, než ostatní tanky jeho tieru”
  – Otázka: “SerBe, popíráte, že různé tanky mají různě nastavenou distribuci střel v zaměřovacím kruhu?” Odpověď: “Ano, popírám to. Protože to je KONSPIRAČNÍ TEORIE!!! A co by to bylo za KONSPIRAČNÍ TEORII!!!, kdyby nebyla popřena.”
  – Otázka: “Kdy ponerfujete gold munici za kredity? Vždy když jedu E-75, dostávám goldem.” Odpověď (Storm): “Statisticky, poměr premium munice, vystřílené na E-75 dělá méně, než 20%”.
  – Otázka: “Kdy opravíte výpadky spojení na servery?” Odpověď: “Nikdy. Protože nemůžeme opravit vaše internetové připojení.”
  – šla informace, že E-25 bude snížena DPM z 2700 na 2350; není to pravda
  – Storm potvrzuje, že spuštěný antivirový software může velmi negativně ovlivnit výkon hry a počet lagů (zmíněn byl software Kaspersky, ESET, Norton Antivirus, AVAST)
  – podle Evillyho ruští hráči dostanou informaci o vánoční misi kolem 15. prosince, nicméně v Rusku se nebude hrát o T-34/85M, jako v Evropě
  – tankem na vánoční misi v Rusku nebude ani T-44/85, nicméně tento tank ještě neujde pozornosti a něco se s ním dělat bude
  – je “příliš brzy” na to, říci více o misi na Objekt 260, stále se připravuje
  – Evilly potvrdil, že chyba s XP posádce na premium tancích existuje a bude opravena; bylo nicméně přiznáno, že WG upravil způsob výpočtu XP a zapomněl to dát do patchnotes k aktualizaci 9.4; jde o to, že premium tanky sice mají 50% bonus k XP pro posádku, ale to pouze na základní XP, nikoli na bonusová XP, která premium tanky dostávají v závislosti na svém tieru, k tomuto bylo přistoupeno z technických důvodů a zůstane to tak
  – Evilly však později dodal, že by nejraději vrátil vše do stavu, který byl v aktualizaci 9.3; vývoj to ještě bude řešit
  – v jednom z dalších patchů (zřejmě 9.6) dojde u premium tanků k dalším buffům (zřejmě půjde o výdělky)

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/19/19-11-2014

   

  Ohodnoťte tento článek!

  20 KOMENTÁŘŮ

  1. Problé, s připojením,Dělá si prd.l?Zajimavé je,že před 0.9.0 problém s lagy nebyl skoro žádný,nebo alespoň skoro žádný a ot toho patche je to humus!

   • problém s lagy nie je od patchu 0.9.0 ale od verzie 0.8.11 kedy tam natrepali plnu prdel tych nemeckych TD, nerfli co sa dalo, dodrbali hru a potom ju taku vypustili.

  2. Môže mi niekto vysvetliť prečo mi nešlo strieľať? Par krat vystrelím trafím, a zrazu keď je na ranu tak nejde strieľať. Vyskúšam prehodiť na klávesnicu a ani tak nejde strieľať. Tak dám naspäť na myš a nič. Mohol som mať toľko nastrielané ale SKURVENÝ WG mi to nedovolil. Jeblí ukrajninskí sedláci.

   • taky se mi to občas stane, možná bych to měl asi někde hlásit 😀

    • Mne sa toto stalo druhý raz. Prvý raz to bolo tak pol roka dozadu, ked som s JgTigrom strielaľ po dakom malom šušnovi, a ten prišiel ku mne tak nebezpečne ze sme sa zošuchli dole kopcom. Ja na neho namierený obaja detracknutí, mačkám streľbu a nič. On si v pohode od mňa láduje.. Naštastie, že tesne predtým než som skoro umrel, tak som vystrelil a zabil ho. No v prdeli cela gamesa…

    • Jasné, že nejde strieľať keď sme vyhrávali ale RNG proste povedal nie musíte prehrať. Aj sme prehrali boha som mohol dať dole aspoň 4 tanky. Aj replay mám z toho.

      • Si normálny? Semafor bol zelený, ping do 50 všetko išlo tak ako malo. Keď sa mne nedalo teda podľa teba strieľať tak prečo ostatným to išlo? Všetci sa normálne pohybovali, nikto nelagoval ani ja. Nie som taký debil a rozpoznám kedy je v hre lag a nejde strieľať príp. že je problém so spojením. Ináč by som to tu nepísal.

   • Co mají chudáci ukrajinští sedláci společného s tím, že ty nemůžeš v nějaké hře střílet?

  3. po update 9.4.1 mi hra pada kazdu druhu hru jednoducho ma odpoji alebo drbne do lagu a vyhodi z hry ….. ta nech idu do riti ukrajinci ked to v 9,4.0 neurobilo ani raz …a nech netaraju somariny o internete debilkovia

   • Hele chlape uklidni se, musí být špatně něco u tebe, když mě to neudělalo třeba ani jednou. Ono brečet, že někdo něco špatně umí každej, ale měl by jsi nejdřív začít sám u sebe

    • Včera jsem měl 10 minut Error na serverch a přitom jsem koukal na sream kde v pohodě hrály. Tak nevím, ale u mě chyba nebyla, ty jejich kecy a ignorování problému jsou dost otravné. Ono taky přiznat, že je chyba na jejich straně , by pro ně mohlo znamenat problém, protože by lidi co si platí premium účet chtěly (právem) náhrady. A do toho se jim nechce, dávat nějaké kompenzace.

    • no, ona pravda může být někde uprostřed. Pamatuju jak začátkem roku byly fora plná stížností na lagy a absurdní pingy, přičemž se našla spousta hráčů z “dotčených lokalit”, kteří se hádali, že jim to jede v pohodě. Pak pár chytrých lidí napadlo vyžádat si IP serverů a přišlo se při trasování na to, že když měl WG problémy na serverech a trasách, začaly některým hráčům hopkat pakety z ČR do Ammsterodamu přes Ameriku a jiné destinace při ruce.. Toť důvod proč to jednomu může lítat cajk a druhýmu na shit i když sedí “kousek” od sebe..

  4. – Storm potvrzuje, že spuštěný antivirový software může velmi negativně ovlivnit výkon hry a počet lagů (zmíněn byl software Kaspersky, ESET, Norton Antivirus, AVAST)
   Dělaj si prdel?!?!To kvuli pochcanýmu wotku vypnu antivirák a nechám si do pc lézt kdejakej sajrat?ty už fakt neví jak nasrat hráče.Proč proboha nepřiznaj chybu konečně,furt jen chyba na naší straně!Ty by se fakt radši nechali zabít než uznat že nic neumí.nj typickej rusák 🙁 sem zvědavej na co se vymluví příště.

  5. Evilly potvrdil, že chyba s XP posádce na premium tancích existuje a bude opravena; bylo nicméně přiznáno, že WG upravil způsob výpočtu XP a zapomněl to dát do patchnotes k aktualizaci 9.4; jde o to, že premium tanky sice mají 50% bonus k XP pro posádku, ale to pouze na základní XP, nikoli na bonusová XP, která premium tanky dostávají v závislosti na svém tieru, k tomuto bylo přistoupeno z technických důvodů a zůstane to tak.
   Hm takže důvody proč kupovat premium tanky už pominuli,dobrá práce wg,líp už ste wotko ani posrat nemohli chuji:) 😛

  6. takže ta T34-85M se bude dát vyhrát nebo ten obj 260 (slyším o něm poprvé) ?

  7. AVAST zpomaluje slabší sestavy, takže ještě umocní vliv té slabé sestavy:)

   Co se týče přopjení, tak mi to taky občas laguje. Provider O2 a chyba je nekde na ceste – red.telefonica.whosale.net (či tak nějak) – tam je WG nevinně. Řešil jsem to s podporou O2 a ten server prostě při velkém náporu je průchozím, ale žere pakety, takže třeba youtubeOK, ale WoT KO. Samo, že server v Praze by to vyřešil:)

  8. nemali bugnute aj klasicke xpcka? s buldogom za nasvietenie 7300hpciek a 1kill vo vyhre v X hre dostal 800xp a tretiu triedu samozrejme top v hre… o den neskor za 3000hpciek 0 nasvietene prva trieda 1400 xp
   videl aj e4 co dala 6600hp a dostale len 800xp za hru tiez bola top

   tak ci tak patch 9.4 by zaradil na top epic fail bug patch WOT ever

  Comments are closed.