18. 12. 2014

  10

  – individuálne misie budú v 9.5 vypnuté, dostupné budú až po novoročnom maratóne. Je možné, že ich podmienky splnenia sa ešte môžu zmeniť medzi vydaním aktualizácie 9.5 a ich spustením
  – súčasné 50% zľavy na goldy a prémiový účet na ruskom serveri pre hráčov znamenajú, že si ich môžu kúpiť za tú istú cenu ako pred pár mesiacmi bez zľavy. Dá sa predpokladať, že na ruskom serveri môžu byť dvojité zľavy, čo znamená, že hráči si môžu teraz kúpiť goldy v akcii a neskôr si za ne kúpiť veci v zľave (len na ruskom serveri)

  Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/12/18/18-12-2014/

  Ohodnoťte tento článek!

  10 KOMENTÁŘŮ

  1. WG dělá jak kdyby EU server nebyl… a začíná mě to dost srát, nejdřív nám do mise chtěli nasrat nějaký podělaný t34-85M (naštěstí se to pak změnilo), potom nám zdraží skipnutí mise u WZ o 50Kč a teď si dají 50% slevy jen pro rusáky… no to mě poser

   • Uvedomujes si aky bol kurz rublu pred troma mesiacmi a aky je teraz ? V juni bol kurz 50 za jedno euro teraz je vyse 75 rublov za euro a v rusku sa plati u WG za dolare alebo eura. Naviac ich platy nerastu a tym sa ich zivotna uroven znizuje. Cize je iste ked chce WG nieco predat musia znizit cenu.

    • a víš že mi je to úplně jedno, když dají slevu na jednom serveru, mají ji dát na každým

     • Koukáš na tu věc ze špatnýho úhlu. Vem si,že teď si koupíš měsíční premko za 300,- ,ale díky politickým sračkám by kurz padl a místo 300 bys platil 600. A tak by se WG rozhodlo,že ti dá “slevu” 50% aby sis mohl dál pořizovat premko za 300. No a podle tvé logiky,by teda mělo stát premko unás 150? Podle mě je to od WG vlídné gesto k hráčům,kteří bohužel doplácejí na politickou hru pana Putina se Západem.

      • 🙂 Rusáci jsou skoro všichni stejný jako Putin a stojí za ním víš ? Tak at si ty sankce užijou.

   • Nevím, co je na T34-85(M) podělaného… hrát jsi ho asi nehrál, takže nevím, proč tady “bubláš z mrákot” 🙂
    Z mého pohledu by to byla mnohem lepší mise nežli na stávající WZ-111. Proč? Protože je to (dle parametrů) celkem zajímavý ruský střeďák + protože WZ-111 je IS-6 / 112 v bleděmodrém + protože ta původní mise byla x-krát jednodušší nežli je ta stávající.
    Pokud tě WG / hra sere (jak píšeš), zkus zvážit možnost NEHRANÍ 🙂

  2. Ak si teda teraz kúpim pár zlatých v zľave 50%, budem si môcť za ne kúpiť Panthera/M10, ktorý bude v zľave 30%?

  3. V současný době si rusáci můžou koupit pouze 3 prémiový tanky. Ale zase mají výhodu. Nemusí si kupovat všech 7 žetonů na WZ, můžou si koupit jeden kompletní na všechny národy.

  Comments are closed.